Пт. Дек 3rd, 2021

У кожної людини є щасливе число, яке супроводжує його протягом життя. Воно і може розповісти про те, які роки у Вашому житті виявляться найщасливішими.

Для того, щоб дізнатися своє щасливе число, потрібно скласти по черзі всі цифри у вашій даті народження. Має вийде двозначне число, складіть ці цифри один з одним і отримаєте своє щасливе число, яке буде супроводжувати вам по життю. Воно розповість про щасливі роки.

Одиниця

У ваші найщасливіші роки відбудуться кардинальні зміни в оточенні. Лише тільки пара близьких друзів і сім’я будуть з вами поруч протягом довгого періоду. Тому не впадайте у відчай, якщо ви посварилися з близькими людьми – це означає, що ви На порозі нових відкриттів. Щасливі роки: 5-10 років, 20-25 років, після 80 років.

Двійка

У людей з щасливим числом два найкращі роки життя пройдуть в гармонії з собою і задоволенням своїх цілей. Тому вони будуть розкриватися в більш зрілому віці. Не бійтеся, що у вас щось не виходить-все попереду. Щасливі роки: 30-35 років, 60-70 років.

Трійка

Ваші щасливі роки пов’язані з оновленням і переоцінкою цінностей. Ви можете довго йти по своєму шляху, але іноді те, що ви шукайте насправді вам не потрібно. Зрозумієте ви це не відразу. У найщасливіші роки ви зрозумієте, що вам потрібно буде конкретно в даний період життя. Щасливі роки: 16-25 років, 40-45 років.

Четвірка

У вас щасливі роки пов’язані з тим, що ви будете домагатися поставлених цілей і ставити нові. Пам’ятайте, що всьому свій час і не опускайте руки, якщо все йде не за планом. Щасливі роки: 18-21 років, 40-55 років, 60 років і далі.

Похожие статьи:  Чому цигани не ворожать одна одній?

П’ятірка

Число п’ять означає гармонію і душевну рівновагу. Ви-людина, яка повністю залежить від того, наскільки впорядкована ваше життя. Однак не завжди все виходить так, як ви задумали. У ваші щасливі роки ви будете втілювати старі плани і мрії. Щасливі роки: 28-36 років, 55-70 років.

Шістка

Ваші щасливі роки будуть наповнені знаковими подіями, від яких ви будете отримувати задоволення і черпати енергію. Якщо ви відчуваєте себе пригнічено, значить, скоро у Вашому житті трапиться переворот, який додасть вам життєвих сил. Щасливі роки: 13-18 років, 24-29 років.

Сімка

Число сім саме по собі пов’язано з удачею, тому в щасливі роки вам буде везти. Ви можете несподівано отримати велику суму грошей, наприклад, вигравши в лотерею або отримаєте довгоочікуване підвищення на роботі або зустрінете свою долю. Однак пам’ятайте, що удача залежить не тільки від оточуючих факторів. Щасливі роки: 17-20 років, 45-58 років.

Вісімка

Люди, у яких щасливе число вісім, серйозно ставляться до філософії та психології. Їх часто мучить тривога і стрес через проблеми, але в щасливі роки вони знайдуть спокій і знайдуть своє місце на найближчий час. Щасливі роки: 43-50 років, 73 роки і далі.

Дев’ятка

У щасливі роки ви знайдете фінансове благополуччя. Однак тільки вам варто розраховувати те, як ви їм розпорядитеся – витратите або знайдете прибуткову справу і вкладіться в нього. Ризикувати чи ні-вирішувати тільки вам. Щасливі роки: 23-26 років, 45-58 років.

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Что такое сновидения и стоит ли верить снам? Классификация сонников
Мир сновидений – одно из загадочных феноменов современности, несмотря на продвижение науки далеко вперед. Нет человека на Земле, которому не снились бы сны. И каждый задавал себе вопрос — что такое сновидения ...
✅ Правдивое гадание на будущее для новичков с помощью трех простых предметов
Новички, решившие заниматься гадательными практиками, очень часто совершают одну фатальную ошибку. Проводя какое-либо гадание на будущее, они не понимают все ответственности и серьезности, которое требует это действо. Многие из них относятся к ...
✅ 6 знаків зодіаку, які є хорошими психологами і цілителями
Ці знаки зодіаку від народження володіють унікальними здібностями допомагати іншим людям. Рак Раків часто називають природженими психологами. Вони можуть проаналізувати будь-яку проблему людини, а потім підказати можливі варіанти правильних рішень. Раки здатні налаштовуватися на ...
✅ 5 найнебезпечніших днів квітня
Зірки і планети не завжди знаходяться в хорошому стані. Часом нічні світила роблять деякі дні вкрай несприятливими. Саме про таких непростих квітневих днями розповіли астрологи. 13 квітня — зростаюча Місяць у Тельці Зростання Місяця ...
✅ Куряча грудка в зеленому салаті
Куряча грудка в будь-якому виконанні наповнює людський організм здоров'ям. У ній немає зайвого жиру, вона абсолютно натуральна, її важко зіпсувати в процесі приготування. Зелені рослинні інгредієнти вигідно відтіняють і доповнюють калейдоскоп смаків. Інгредієнти:
Похожие статьи:  Смузі лікувально-профілактичний: з журавлиною, медом і бананом
Куряча грудка - 1 ...
✅ Подробный Китайский гороскоп на 2021 год — новый прогноз по знакам зодиака и году рождения
Неспешно, но уверенно приближается Новый год, а вместе с этим растет интерес к тому, чего следует ожидать от грядущего года. Наиболее точный и емкий ответ на такой вопрос даст Китайский гороскоп на ...