Вс. Авг 1st, 2021

Ця гімнастика не тільки позитивно впливає на функції серця. Вона допоможе нормалізувати артеріальний тиск, роботу внутрішніх органів, знімає стресову напругу. Ось докладний опис 5 вправ для здоров’я вашого серця.

Від здоров’я серця багато в чому залежить тривалість життя. Ці вправи допоможуть зміцнити важливий орган і знизити ймовірність кардіологічних проблем. Комбінація розтяжки, вправ для серця і контролю дихання позитивно подіють на здоров’я.

Вправи для зміцнення серця

5. Проста поза по-турецьки

Вправа спрямована на глибоке дихання, знижуючи стрес, збільшуючи об’єм легенів і регулюючи тиск. Крім користі для здоров’я серця, вправа зміцнює спину.

Виконання

Схрещуємо гомілки, розводимо коліна і опускаємо кожну стопу під протилежне коліно, згинаючи ноги в колінах і до тулуба.
Складаємо руки на колінах (долоні вгору) або кладемо їх на коліна (долоні вниз). Тягнемо куприк на підлозі, притискаємо лопатки до спини у верхній зоні корпусу, не прогинаючи нижню область спини і не виштовхуючи наперед нижні ребра.

4. Поза гори

Вправа допоможе поліпшити поставу, регулювати тиск.
Виконання

І. П. — стоячи, заснування великих пальців ніг стикаються, п’яти трохи розставлені (таким чином, щоб другі пальці ніг виявилися паралельні). Піднімаємо і розводимо пальці ніг і подушечки ступень, далі плавно кладемо їх на підлогу. Качаємо вперед-назад і вліво-вправо. Плавно зводимо нанівець розгойдування, рівномірно розподіляючи вагу на стопах.
Напружуємо м’язи стегна і піднімаємо коліна, не напружуючи нижню ділянку живота. Піднімаємо щиколотки, зміцнюючи внутрішні склепіння. Тепер уявляємо вісь енергії вгору по внутрішній частині стегон до паху, а звідти через центр корпусу, шию і голову і через маківку. Трохи повертаємо стегна всередину. Тягнемо куприк на підлозі і піднімаємо лобок до пупка.Притискаємо лопатки до спини, тепер розсовуємо і розслабляємо їх. Не виштовхуючи наперед ребра, піднімаємо верх грудної клітини до стелі. Розсовуємо ключиці. Руки вільно звисають.
Врівноважуємо маківку голови над серединою тазу, підборіддя паралельний підлозі, горло розслаблено, мова плоско розташовується на дні рота. Очі розслаблені.Знаходимося в даній позиції півхвилини — хвилину, дихання спокійне.

Похожие статьи:  Глютен — что это такое и вредно ли для организма

3. Великі пальці ніг

Вправа викликає приплив крові до серця, стимулюючи і зміцнюючи його. Також воно нормалізує травлення, функції печінки і нирок.
Виконання

І. П. — стоячи прямо, внутрішні частини стоп паралельні на відстані 15 см один від одного. Напружуємо передню мускулатуру стегна, піднімаючи коліна. Тримаємо ноги прямими і видихаємо, робимо нахил вперед від тазостегнових суглобів, переміщаючи корпус і голову як одне ціле.
Проводимо вказівним і середнім пальцями рук між великим і 2-м пальцями ніг. Згинаємо ці пальці і з силою беремося за великі пальці ніг, обхопивши великими пальцями 2 інших пальця.На вдиху піднімаємо корпус, ніби збираючись встати, випрямляти лікті. Витягуємо передню сторону корпусу.
Піднімаємо верхню область грудної клітини максимально високо, але піднімаючи голову так, щоб не здавити задню ділянку шиї. Лоб розслаблений.
Робимо видих, згинаємо руки в ліктях і в сторони, підтягуємося на носках, подовжуємо передню і бічні сторони корпуса й повільно нахиляємося вперед.

2. Собака мордою вниз

Вправа регулює високий тиск, знімає симптоми зап’ястного каналу, нормалізує травленням гормональний баланс.
Виконання

І. П. — стоячи на четвереньках. Ставимо коліна точно під стегна, а руки трохи попереду плечей. Розводимо долоні, при цьому вказівні пальці паралельні / трохи вивернуті, пальці ніг розвернуті вниз.
Робимо видих і відриваємо коліна від підлоги. тримаємо коліна трохи зігнутими, п’яти відірвані від підлоги. Тягнемо куприк від задньої сторони тазу і трохи притискаємо його до лобка. Докладаючи зусилля, піднімаємо сідниці вгору і від внутрішньої частини щиколоток тягнемо внутрішню поверхню ніг до паху.
З видихом відсуваємо підняті стегна назад і тягнемося п’ятами вниз (до підлоги). Випрямляємо, але не стуляємо коліна. Трохи повертаємо верхню область стегна всередину. Стискаємо передню зону таза.
Вдавлюємо підстави вказівних пальців рук в підлогу. Звідси піднімаємо руки від зап’ястя до верху плечей. Впираємося лопатками в спину, тепер розширюємо їх і тягнемо до куприка. Голова між передпліччями, не звисає.

1. Поза голови на коліні

Вправа знижує частоту скорочень серця, заспокоюємо дихання. Воно нормалізує тиск, знімає астматичні симптоми, оптимізує травлення.
Виконання

Похожие статьи:  Солнечная опасность для глаз: 5 заболеваний, которых следует опасаться находясь на солнце

І. П. сидячи з витягнутими ногами. Згинаємо ліву ногу, підтягуючи підошву ступні до верхньої внутрішній зоні правого стегна. Ліве коліно знаходиться на підлозі.
Підносимо руки до правої ноги. Робимо вдих і повертаємося до витягнутої нозі. Робимо видих і нахил вперед.
Дихання глибоке і плавне (5 вдихів).
Виходимо з пози, роблячи вдих назад в І. П. Проробляємо те ж саме з іншого боку.

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Сказки — сказкотерапия детских проблем
Мы все родом из детства. И, в нашем детстве нас окружали такие сказочные персонажи, как Колобок, Репка, Курочка Ряба, коварная Лиса и многие другие, добрые и не очень, но всё равно, такие любимые нами сказочные и фантазийные персонажи. Откуда мы о них ...
✅ Базилик
Содержание: Базилик относится к семейству Яснотковых. Его род представлен однолетними или многолетними растениями. Базилик в народе называют рейганом, райхоном, реаном или душистыми васильками.   Внешний вид Некоторые виды имеют форму полукустарников. Стебли в высоту доходят до 0,4-0,8 м и имеют темный зеленый ...
✅ Какао масло
Общее описание Источником какао-масла являются плоды деревьев из рода Теоброма. Еще недавно это дерево относили к семейству Стеркулиевые, сегодня оно является представителем Мальвовых. Родина шоколадного дерева — это американские тропики, его дары по достоинству были оценены еще ...
✅ Молочная сыворотка: польза и вред
Что такое молочная сыворотка МОЛОЧНАЯ СЫВОРОТКА ИЛИ СЕРУМ Это мутноватая жидкость с выраженным кислым запахом, которая образуется при производстве сыров, творога, казеина. Сворачиваясь, молоко трансформируется в твердое состояние, а оставшаяся жидкость представляет собой сыворотку. Молочная сыворотка — это остаточная ...
✅ 11 мифов о здоровье, которые мы слышим с детства
«Надо есть натуральное», «нервные клетки не восстанавливаются», «надо пить много воды» — мы слышим эти утверждения по несколько раз на дню от родственников и знакомых. «Футурист» разбирался, насколько правдивы народные истины о нашем здоровье. От шоколадок лезут прыщи Научно доказано: шоколадка не испортит ваш ...
✅ Лавровое масло: 5 невероятных свойств для нашего здоровья
Важнее всего запастись терпением, так как нужно подождать 40 дней, прежде чем лавровое масло будет готово. Лавровое масло и инфекционные заболевания Лавровое масло — это отличный продукт, который стоит всегда держать под рукой. Лавровое масло обладает ...