Вс. Авг 1st, 2021

На цьому тижні березень завершується, а йому на зміну приходить другий і найважливіший місяць весни і всього року. Варто зазначити, що весь тиждень буде дуже яскравою і сприятливою, тому великих проблем не варто очікувати. На горизонті не очікується негативних астрологічних подій, тому негаразди обійдуть нас стороною.
Нічні світила допоможуть нам у реалізації бажань. Головне — навчитися правильно їх формулювати, щоб вони частіше збувалися.

Овен

У Овнів, як у більшості інших Знаків, буде вибір — присвятити себе любові або справах. Усім тим, хто знаходиться в пошуках другої половинки і серйозних відносин, бажано користуватися квадратом Піфагора для оцінки сумісності. На роботі і в бізнесі можна приймати важливі рішення, промацувати грунт для нових звершень. Астрологи вважають, що зараз ідеальний час для здійснення дорогих покупок і для зміни обстановки.

Телець

Тельцям варто пам’ятати про те, що деякі люди дратують нас без усякої причини. Енергетика конфлікту часом незрозуміла і не має під собою ніяких підстав. В таких ситуаціях варто тримати себе в руках, щоб не злякати удачу. У період з 29 березня по 4 квітня Тельцям не можна втрачати пильність. Події можуть змінювати один одного з величезною швидкістю, так що доведеться концентруватися на найголовнішому. Цим людям необхідно побоюватися надмірностей. Потрібно боротися з шкідливими звичками і не йти з головою в роботу.

Близнюки

Близнюкам варто налагодити домашню гармонію перед початком квітня. У цьому їм допоможе дотримання законів Васт. Варто пам’ятати про те, що співпраця стане головною умовою успіху в роботі і справах. Домашніми справами варто займатися з родичами і другою половинкою, а на роботі діяти колективно. Потрібно надавати допомогу тим, хто її потребує. Всесвіт подарує за це Близнюкам багато удачі в майбутньому. Також фортуна піде за впевненими в собі людьми цього Знака. Сумніви — це нормально, але не потрібно давати їм волю.

Рак

Ракам в найближчі сім днів необхідно налаштувати себе на успіх. П’ять способів впливу на підсвідомість допоможуть це зробити найефективніше. Цей тиждень буде часом глобального пошуку нової мотивації, натхнення і виправлення помилок минулого. Нічні світила допоможуть Ракам розширити межі можливого — вони підвищать їх інтуїцію, дадуть більше сил і енергії. Люди цього Знака знайдуть те, про що так давно мріяли. Пощастить також усім, хто нещодавно змінив роботу чи змінить її на цьому тижні. Адаптація пройде успішно.

Лев

Цей тиждень ідеально підходить як для активної роботи, спорту, домашніх справ і любові, так і для духовних енергетичних практик. Вони допоможуть Левам зарядитися силою і енергією, стати сильніше ментально. Можливо, що на цьому тижні зірки і планети поставлять Львів перед важливим вибором. Найкращий вихід із ситуації — прислухатися до серця. Не потрібно сподіватися на поради оточуючих, тому що вони не можуть відчути ситуацію так, як самі Леви. Тиждень почнеться з сприятливою ноти та нею ж і закінчиться. Це гарний час для активності.

Похожие статьи:  Медіуми, гіпнотизери та екстрасенси: самі незвичайні здібності різних знаків зодіаку

Діва

У Дів на початку тижня може з’явитися відчуття того, що все йде шкереберть. Є три способи швидкого вигнання перешкод, які допоможуть у понеділок обійти стороною чорну смугу. Надалі будь-які перешкоди вже не будуть впливати на Дів руйнівно. Їх впевненість залишиться непохитною. Зірки поліпшать їх креативність мислення, тому велика удача буде очікувати представників творчих професій. У любові настає сприятливий період для примирення, пошуку компромісів.

Ваги

Терезам астрологи радять більше рухатися на цьому тижні. Причому мова йде не тільки про фізичних рухах і поїздках, які дуже благотворно позначаться на їх енергетиці. Мова про виявлення ініціативності в бізнесі і в роботі. Зараз ідеальний час для зміни напряму, рішучих і сміливих кроків. Необхідно пам’ятати про знаки світобудови, які вказують на те, що людина стоїть на місці і втрачає удачу. Терезам не можна допускати втрати мотивації. Для цього їм варто більше спілкуватися з приємними і оптимістичними людьми.

Скорпіон

Скорпіонам варто пам’ятати про необхідність швидкого зняття негативного впливу. Зараз можна довго бувати в оточенні неприємних подій і людей. Це загрожує втратою удачі. Ліки від бід — розваги і своєчасний відпочинок. Астрологи вважають, що вплив Скорпіонів на оточуючих, навпаки, благотворним. Кінець тижня краще присвятити самоти, зміну обстановки, шопінгу. Не потрібно ділитися планами на майбутнє з сторонніми. Їх коментарі будуть не найприємнішими.

Стрілець

Стрільцям астрологи радять уникати безцеремонності у спілкуванні з оточуючими. Важливо проявляти повагу до кожного, хто буде зустрічатися на шляху. Також Стрільцям слід пам’ятати про правила доброго ранку, які допоможуть починати кожен день з сприятливою ноти. Це допоможе їм обходити стороною проблеми, боротися з лінню і апатією. Їм необхідно зберегти напористість, чого б це ні коштувало. Головне, щоб вона не перетворювалася у фанатизм. Не можна забувати про відпочинок.

Козеріг

На цьому тижні Козерогів чекають важливі життєві зміни, які вони чекали дуже тривалий час. Наприклад, вони зможуть знайти нове захоплення, роботу. Велика удача чекає їх на любовному фронті. Самотнім Козерогам вдасться знайти другу половинку, міцно закохатися і викликати взаємність у людини. Не варто тільки приймати поспішні рішення — краще спочатку перевірити сумісність, адже закоханість часом затьмарює наш розум. Всім, хто вже у шлюбі або у відносинах, краще побути разом довше.

Водолій

Водоліям ні в якому разі не можна забувати про релаксацію. Відпочинок корисно позначається на енергетиці, особливо після активної праці. Шопінг варто припинити, так як він принесе більше клопоту, ніж користі. У відносинах Водоліям необхідно боротися з імпульсивністю, ревнощами і жадібністю. Потрібно витрачати на кохану людину більше вільного часу. Робота в цьому випадку може почекати. Водоліям зірки допоможуть у розробці нових ідей і в реалізації задуманого. Це дуже яскрава і динамічна тиждень.

Похожие статьи:  5 простых принципов, которые помогут вам повысить благосостояние

Риби

Рибам варто побоюватися людей з поганою енергетикою, яких можна обчислити за трьома вірним ознаками. На цьому тижні буде безроздільно правити бажання щось змінити, але не варто приймати поспішних рішень, особливо в бізнесі та на роботі. У понеділок і вівторок у Риб можливі різкі перепади настрою, які їх виб’ють з колії. Згладити гострі кути допоможе своєчасний відпочинок. Велике значення варто приділити збереженню своєї репутації. Не треба діяти егоїстично по відношенню до колег та друзів.

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Ритуали та обряди для успіху на убуваючий Місяць у квітні
Обряди і ритуали, виконані в період Місяця, що убуває, допоможуть залучити в життя удачу і знайти упевненість в своїх силах. Обряд на удачу в період спадною Місяця Залучити удачу в перших числах квітня вийде, ...
✅ Визначаємо своє призначення по лініях на руці
По руці можна дізнатися про майбутнє багатство, кількості дітей і шлюбів. По лініях на долоні також можна визначити професію, предреченную людині. Бізнес Ознаки, що вказують на удачу в бізнесі, теж можна знайти на долоні. ...
✅ 6 секретов богатства для тех, кто желает выбраться из финансовой ямы
Многие люди испытывают проблемы с деньгами, но возможность выбраться из финансовой ямы есть у всех. Достаточно поменять отношение к деньгам и к себе самим, а результат не заставит себя долго ждать. Очень важно понимать, что богатство — это не только деньги на счету, машина и квартира. ...
✅ Простий ранковий ритуал на виконання бажань
Щоб привернути щастя і удачу, достатньо провести один дуже простий ритуал. Можна не прив'язуватися до конкретної фази Місяця, головне, щоб час доби було ранкове. Бажано проводити ритуал до 12.00, пізніше не можна. Отже, як тільки ...
✅ Веселые симоронские ритуалы на привлечение любви и техники на удачу
Для тех, кто устал от мучительного одиночества и жаждет настоящей искренней любви, предлагаем изучить симоронские ритуалы, которые на сегодня считаются самыми простыми и в то же время действенными. Содержание: Ритуал «Ищу любовь» Техника «Материализатор» Ритуал симорон ...
✅ Гадаем дома: простые и доступные способы гаданий на желание и суженного
Процесс и способы гаданий кажутся достаточно сложными. Гадать знающие люди советуют очень осторожно, поскольку речь идет о судьбе человека. А потому не стоит терять голову, если принято решение с помощью гадательных практик ...