Вс. Авг 1st, 2021

Що таке магнітні бурі і чому вони так негативно впливають на нас з вами? Настав час дізнатися, хто винуватець їх появи.

Що таке магнітна буря

Для того, щоб зрозуміти, що таке магнітна буря, необхідно звернутися до вчених. Магнітні бурі нерозривно пов’язані з Сонцем і його випромінюванням. Наша зірка дає нам не тільки світло і тепло. На її поверхні постійно відбуваються спалахи, які викидають в космос безліч простих частинок, що володіють колосальною енергією. Вони летять з величезною швидкістю, тому досягають Землі через добу або двоє. Саме тому не варто чекати магнітної бурі відразу після спалаху на Сонці.
Якби у нашої планети не було магнітного поля, то сонячний вітер просто здув б атмосферу в космос. Поверхня стала млявою, як на Марсі.
Магнітне поле виступає у ролі захисної оболонки, щита. Сонячний вітер не відображається повністю, а поглинається магнітним полем і призводить до його обуренню, до появи електромагнітних хвиль, які в свою чергу досить небезпечні.

Чому магнітна буря небезпечна

При впливі електромагнітних хвиль на тіло людини він починає відчувати стрес. Підвищується тиск, що може бути небезпечним для гіпертоніків. Молоді люди майже не відчувають впливу магнітних бур, а от літні здебільшого його відчувають.
Бурі можуть бути різної сили. Вони бувають першого, другого, третього, четвертого і п’ятого рівня. Найчастіше сонячні вітри провокують появу збурень першого рівня. Вони найменш небезпечні. Бурі п’ятого рівня бувають вкрай рідко, але вони можуть призводити до збоїв в роботі електроніки, навігації, зв’язку. Одна з найбільш потужних бур за всю історію людства була 4 листопада 2003 року. Енергія, яка була сгенерирована взаємодією сонячного вітру і магнітного поля Землі, могла б забезпечити електрикою всю планету на тисячі років.
Магнітні бурі можуть провокувати появу землетрусів. Їхня сила настільки велика, що може змушувати цілі пласти Землі рухатися. Словом, це дуже небезпечне явище природи, яке не можна недооцінювати.

Похожие статьи:  Молитвы от зависти и сглаза

Учені воліють не скаржитись на Сонце, бо воно досить спокійно за космічними мірками. Інші світила могли б за секунди змести всю нашу атмосферу в космос і вбити все живе. В таких умовах життя не з’явилася б ніколи. Це означає, що нам дуже пощастило з нашим світилом.

Як врятуватися від впливу бур

Згідно з дослідженнями, в періоди бур збільшується кількість інфарктів та інсультів. Людям варто якомога менше переживати через дрібниці і перевтомлюватися інтелектуально і фізично.
Магнітні бурі нерідко супроводжуються головним болем, мігренню. У людей погіршується сон, знижується тонус і втрачаються сили. Впливу бур піддається більше половини жителів Землі. В такі дні потрібно:
* більше відпочивати;* менше спілкуватися з неприємними людьми, сваритися;* носити з собою або на собі заспокійливі мінерали: аметист, місячний камінь, аквамарин; приймати ванни, розслаблятися.В цілому в такі періоди нічого страшного не відбувається, але обережність не зашкодить. Магнітні бурі легко передбачити, тому намагайтеся стежити за нашим місячним календарем, в якому дається прогноз відносно магнітного збурення.
У такі дні треба бути обережнішими за кермом, тому що увага може бути розсіяним. Вчені відзначають почастішання побутових травм у періоди збурень, так що будьте обережними у поводженні з вогнем та електрикою.

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ 5 знаків зодіаку, з яких виходять кращі мами
Сузір'я, під яким ви народилися, впливає на багато особливостей характеру. Наприклад, на те, наскільки ви уважні, імпульсивні або, навпаки, консервативні. А ще знак Зодіаку може підказати, якими батьками ви будете. 1. ...
✅ Личный аркан Таро — краткое описание карты и как ее узнать?
Как определить личный аркан Таро? Для этого следует сложить числа даты рождения (день, месяц, год). Если результат окажется меньше количества Старших карт Таро (их, напомним, 22), это и есть номер своего Аркана ...
✅ 2 действительно эффективные техники — как избавиться от негативных мыслей
Негативные мысли бывает настолько прочно заседают в нашей голове, и вопрос — «.как избавиться от негативных мыслей» возникает все чаще и чаще. Особенно если уже осознаешь, что это огромная трата энергии. Да ...
✅ Тайна и значение имени Александр
Имя — это своеобразный код, который дается человеку при рождении. Подобно дате рождения, влияние которой изучают нумерология и астрология, имя человека также придает человеку определенные черты характера. И имя Александр непременно наделит своего владельца лучшими ...
✅ Счастливые знаки судьбы: как увидеть их в повседневной жизни
Даже человек, не обладающий экстрасенсорными способностями, может узнать о том, что произойдет с ним в будущем. Порой судьба сама подает нам знаки, а мы должны научиться распознавать их и правильно использовать полученную информацию. Наверное, каждый человек становился свидетелем необычных ...
✅ Гадание на кофейной гуще
Гадание — это мистический обряд, который помогает человеку понять, что готовит судьба. К популярному виду предсказаний можно уверенностью отнести гадание на кофейной гуще. Здесь можно найти толкования-предупреждения, которые в дальнейшем есть возможность ...