Вс. Авг 1st, 2021

По руці можна дізнатися про майбутнє багатство, кількості дітей і шлюбів. По лініях на долоні також можна визначити професію, предреченную людині.

Бізнес

Ознаки, що вказують на удачу в бізнесі, теж можна знайти на долоні. Наприклад, великий і сильний великий палець вкаже на цілеспрямованість. Довгий мізинець підкаже про те, що людина має хороше чуття і вміє спілкуватися з людьми. Чим довший за вказівний палець, тим сильніше амбіції людини.

Література

У всіх творчих людей дуже довгий мізинець з великою середньою фалангою. Якщо вам судилося бути поетом, то на долоні буде виділятися пагорб Венери, що з’єднує великий палець і зап’ястя. На вроджений талант вкаже лінія розуму. Якщо вона перетинає долоню по прямій, ваше призначення – бути журналістом. Також у людей, схильних до літератури добре розвинений пагорб Місяця. Це – опуклість, яка з’єднує мізинець і зап’ястя.

Музика

Щоб визначити музиканта по руці, погляньте на пальці. У них круглі кінчики, довгий безіменний палець, а також розвинений пагорб біля нього. В хіромантії існує термін «петля музики». Вона розташована у підставі великого пальця і заглиблюється всередину долоні.

Юриспруденція

У природжених юристів квадратні і масивні долоні. Як правило, пальці пропорційні самій руці незалежно від того, довгі чи короткі. Вони можуть бути будь-яких форм і розмірів, але головне, що дотримана пропорційність. Великий палець у цих людей – великий і сильний, мізинець – довгий і сильний.

Похожие статьи:  Какие существуют техники и виды медитаций в буддизме и йоге — управляемые медитатитвные практики

Медицина

У людей, схильних до медицини, квадратні або прямокутні долоні, довгі пальці і широкі верхні фаланги. Середній та безіменний палець у них міцні, сильні і еластичні. Великий палець теж гнучкий і масивний. Пагорби біля середнього і великого пальця дуже розвинені. У майбутніх лікарів може бути дві лінії життя.

Акторська майстерність

Людина, що грає на сцені, повинен уміти виражати свої емоції. Про це може сказати довгий мізинець, і його подовжена верхня фаланга. Широка долоня розповість про те, що людина не боїться виступати на публіці і впевнений у собі. Пагорби біля великого пальця і мізинця вкажуть на те, що людина може сам придумувати жарти і виступати в стенд-апі. Рівні та довгі, гострі пальці говорять про те, що у їхнього власника є сценічний талант.

Програмування

Прямокутні долоні говорять про те, що у людини математичний склад розуму. У програмістів розвинені середній і безіменний пальці. Це говорить про те, що у людини хороша пам’ять і посидючість. Власники довгих пальців з розвиненими фалангами вміють працювати з технікою і «відчувають» її. У природжених програмістів розвинені пагорби у всіх пальців, крім середнього.
Алевтина Кузнєцова

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Счастливые знаки судьбы: как увидеть их в повседневной жизни
Даже человек, не обладающий экстрасенсорными способностями, может узнать о том, что произойдет с ним в будущем. Порой судьба сама подает нам знаки, а мы должны научиться распознавать их и правильно использовать полученную информацию. Наверное, каждый человек становился свидетелем необычных ...
✅ Гороскоп финансов с 22 по 28 февраля
Конец зимы обещает быть очень благоприятным. У многих появится реальная возможность заработать и укрепить свои позиции на финансовом поприще.
Похожие статьи:  4 знака зодіаку, які понад усе цінують дружбу
Овен Овнам эксперты рекомендуют каждый день пользоваться тремя способами повышения энергетики, потому что предыдущие недели ...
✅ Слова-обереги, які потрібно вимовляти, виходячи з дому
Виходячи з будинку, щоб заручитися підтримкою Вищих Сил і захистити себе від неприємностей і негативно налаштованих людей, яких ми можемо зустріти і на вулиці, і на роботі, і в тому ж магазині, ...
✅ Фобії з минулого життя: звідки береться страх висоти або води?
Наші фобії міцно пов'язані з нашими минулими життями. Всі їх можна пояснити і подолати. Настав час дізнатися, в чому причини наших страхів. Коріння проблеми - в минулих життях Експерти вважають, що наші фобії безпосередньо ...
✅ Магические ритуалы и заговоры от заикания у детей и взрослых
Заикание – неприятный дефект речи, избавиться от которого практически невозможно. Забыть про него навсегда поможет магический заговор от заикания и несложный ритуал или обряд. Содержание: Древний ритуал на зеленой свече и заговор поможет избавится ...
✅ 5 знаков зодиака, которых ждут тотальные перемены в 2021 году
2021 год — очень важен для некоторых людей. Он точно будет лучше, чем високосный 2020 год, но это не значит, что нужно расслабляться. Астрологи рассказали, людям каких знаков стоит настроиться на важные ...