Ср. Сен 22nd, 2021

Буває так, що невдачі переслідують людину всюди, чим би він не займався. На допомогу може прийти сила думки.

Не поспішайте бігти до ворожки чи екстрасенса, зіткнувшись з чорною смугою або сірими буднями. Є ймовірність того, що ви не піддалися ні навроків, ні псування. Дуже часто люди починають шукати причини в чомусь далекому і абсолютно незрозумілою, хоча все справа у власному сприйнятті світу. Коли здається, що все летить у прірву, необхідно користуватися техніками, які позбавлять від негативних думок.

Енергетика невдач

Погана енергетика і невдачі тісно пов’язані один з одним. Коли людину оточують лише один негатив, то його думки стають більш приземленими, сумними, в них втрачається будь-яке позитивне начало. В голові малюються тільки сумні картини, а всім відомо, що коли людина надумує собі проблеми, вони справді з’являються. Це так званий закон тяжіння Всесвіту. Погане притягатися до поганого, а хороше до хорошого. Коли ви думаєте про кохання, про щастя і про те, як у вас все виходить, то неуважність і смуток йдуть. Якщо вам хтось або щось вселить, що ви невдаха, то так і буде. Це потужний інструмент впливу.
Саме тому варто завжди стежити за думками. Якщо у вашій голові малюються стільки сірі образи, то вони захоплять ваше життя. Щоб цього не було, потрібно підвищувати енергетику організму. Зробити це можна декількома способами.
Афірмації . Повторюючи собі, що ви щасливі, ви досягнете щастя. Думки всьому голова. Вони правлять світом всередині і навколо вас.
Заняття спортом і здоровим способом життя. В здоровий тілі здоровий дух. Якщо хочете позбутися від невпевненості в собі, займайтеся спортом. Підвищити енергетику можна, знизивши вплив алкоголю на організм. Якщо у вас є прихильності подібного роду, то від них потрібно терміново позбуватися;
Медитації, духовні практики . Віруючі люди вважають за краще молитися Богу. Як з’ясували вчені, молитви дарують людям заспокоєння. Помолившись, все встає на свої місця. Медитації ж просто дають можливість розслабитися, адже, на думку східних мудреців, кожного дня у людини повинно бути 10-15 хвилин, щоб посидіти в повній тиші.
Позитивне оточення . Коли поруч з вами знаходяться люди з негативною енергетикою, від них треба йти. Іноді, якщо робота важка для вас морально, можна замислитися про зміни і погортати вакансії. Якщо на роботі ви просто сидите поруч з тим, хто вас не любить або неприємний вам, пересядьте або подумки ставте щоранку бар’єр. Ви вільні робити все для того, щоб жити в гармонії з самими собою.

Похожие статьи:  Гадаем дома: простые и доступные способы гаданий на желание и суженного

Афірмації на удачу

Отже, ми розібралися, від чого з’являються невдачі і як стати несприйнятливим до негативного впливу. Найкращим способом налаштувати свої думки на правильну хвилю і позбутися негативних вірусних програм, є використання афірмацій. Афірмації на удачу дуже прості і виглядають наступним чином:

• успіх супроводжує мені у всьому, тому що я вірю в себе;
• мені добре, тому удача зі мною;
• мені подобається прокидатися з думками про щастя;
• я йду тільки вперед, тому удача мені усміхається;
• я люблю життя, а життя любить мене;
• Всесвіт завжди на моїй стороні;
• я харчуюся енергією цього світу, тому що я щасливий(а);
• немає такої проблеми, з якою мені не впоратися;
• в моїй голові тільки приємні думки;
• моє життя наповнена добром і світлом;
• я можу все; немає нічого неможливого і для мене немає межі в розвитку.

Пам’ятайте, що межі малюєте собі лише ви самі. Ви існуєте за рамками, бо самі їх собі придумуєте. Пастки свідомості настільки очевидні, що не сприймаються всерйоз більшістю людей. Позитив вирішить всі ваші проблеми, включаючи невдачі, адже головне не те, що ви робите і, тим більше, не те, як ви це робите. Головне те, що ви думаєте.
Повторюйте афірмації на удачу кожен день як можна частіше. Можна використовувати також медитації, що стане відмінним доповненням до методу роботи з думками. Повторюйте собі ці фрази завжди і скрізь — на роботі, вдома, в дорозі, в черзі в магазині. Що найприємніше, оточуючі теж будуть відчувати ваш позитивний магнетизм. За Законами Всесвіту до вас повинні будуть притягатися добрі і приємні люди, які перетворять вас ще більше.
Першою тривожною ноткою, що говорить про те, що з вами щось не так в енергетичному плані, є притягання людей неприємних. Буває так, що на вас накричить кондуктор в автобусі або випадковий перехожий нагрубіянить з-за якоїсь дрібниці. Таке трапляється вкрай рідко, якщо у ваших думках живе позитив. Коли ми починаємо відмовлятися від щастя, перебуваючи в депресії, воно теж відвертається. Це відчуття описують як закон підлості. І в ньому немає нічого дивного, адже якщо ви сумніваєтеся в собі, то проблеми не змусять себе довго чекати.
Звичайно, дотримуватися такий режим життя дуже важко в сучасних умовах, якщо тільки ви не живете десь в горах на самоті, але це можливо і під силу кожному. Пам’ятайте, що головне — це ваші старання. Якщо ви захочете чогось по-справжньому сильно, то воно збудеться, і у вас все вийде. Не будуйте собі обмежень. Думайте про те, що все можливо.
Наші думки матеріальні. Працюйте над тим, що народжується у вас в голові. Щастя — це праця, який окупає себе завжди і за будь-яких обставин. Не шукайте проблеми навколо вас, так як все починається з вашої свідомості.

Похожие статьи:  5 знаків зодіаку, з яких виходять кращі мами

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Простые симоронские ритуалы на деньги и техники на привлечение богатства
В мире магии есть много способов притянуть желаемое. Однако среди них самыми действенными, интересными и современными являются, конечно же, симоронские ритуалы на деньги помогающие притянуть удачу, богатство, благополучие и деньги. Ниже будут предложены ...
✅ Молитва-оберег от беды и зла
Против бед, неприятностей и негативных воздействий люди издавна ищут обереги, талисманы и чудодейственные заговоры. Однако самым верным средством была и остается молитва. Впервые молитва как способ общения с Богом упоминается в Книге Бытия. С тех давних ...
✅ Предмети, які притягують в будинок багатство і любов
Існує безліч освячених століттями традицій і речей, які, як вважається, приносять удачу і виганяють погану енергію вашого простору. Дізнайтеся про предмети, які потрібно поставити у квартирі або будинку, щоб знайти гроші і ...
✅ Плюси і мінуси векторних відносин за знаком зодіаку
Векторні відносини — це нерівноцінний союз, де у кожного зі знаків зодіаку є свій господар і слуга. Саме головне в любові — навчитися довіряти коханій людині, але у векторних відносинах надмірна довіра ...
✅ Як ефірні масла впливають на енергетику людини?
З ефірними маслами ваша аура буде очищатися сама собою, без додаткових процедур. Це справжня магія, яка доступна кожному! Як користуватися ефірними маслами Свій позитивний вплив на нас ефірні олії виробляють в той момент, коли ...
✅ Простий ранковий ритуал на виконання бажань
Щоб привернути щастя і удачу, достатньо провести один дуже простий ритуал. Можна не прив'язуватися до конкретної фази Місяця, головне, щоб час доби було ранкове. Бажано проводити ритуал до 12.00, пізніше не можна. Отже, як тільки ...