Ср. Сен 22nd, 2021

Наші фобії міцно пов’язані з нашими минулими життями. Всі їх можна пояснити і подолати. Настав час дізнатися, в чому причини наших страхів.

Коріння проблеми — в минулих життях

Експерти вважають, що наші фобії безпосередньо пов’язані з минулими життями. Це означає, що безстрашні люди, швидше за все, володіють молодою душею, яка ще не пізнала труднощів і небезпек.
Звичайно, наші страхи не завжди пов’язані з минулими життями, але якщо якийсь страх дуже сильний і не дає нам жити спокійно, його коріння сто відсотків лежать в наших минулих втіленнях.
В такому випадку страхи нав’язливі, вкрай сильні, призводять до проблем в різних сферах життя. Варто відзначити, що наша душа в такому випадку боїться смерті, а інші страхи вже є похідними.

Найпоширеніші страхи і фобії з минулих життів

Страх самотності. Є люди, які ні секунди не бажають бути на самоті. Така людина могла в минулому житті багато часу вимушено провести на самоті.
Страх натовпу. Минуле життя такої людини могла закінчитися публічною стратою. Страх натовпу можливий також у тих, хто загинув на війні.
Страх хвороби. Нерідко зустрічаються люди, яких називають іпохондриками. Якщо людина постійно шукає у себе якісь недуги, спускає всі гроші на лікарів і живе в постійному страху захворіти, в минулому втіленні він міг дуже важко хворіти і померти від цього.

Боязнь вогню. Така фобія зустрічається нечасто. Швидше за все, така людина дуже сильно постраждав або навіть загинув від вогню в минулому житті.
Боязнь тварин. Якщо людина боїться комах, він в минулому втіленні міг постраждати від їх впливу або навіть втратити життя. Те ж саме стосується хижаків або собак.
Страх води. В одній з минулих життів людина могла потонути. Вважається, що якщо людина не може навіть стояти на мілководді, це означає смерть під час корабельної аварії або повені.
Клаустрофобія. Це боязнь замкнутих просторів. Такі люди в одній з минулих життів могли загинути від обвалення будинку, опинитися заваленими снігом під час спуску лавини.
Страх висоти. Дуже багато людей бояться висоти, але далеко не всі бояться її панічно. Якщо людина в минулому житті впав з великої висоти і помер або отримав якісь каліцтва, це може стати причиною його панічної боязні висоти в поточному житті. Такі люди навіть думати бояться про висоту.

Похожие статьи:  6 знаків зодіаку, які є хорошими психологами і цілителями

Як побороти такі страхи

У мене універсального засобу і якоїсь методики немає. Важливо лише пам’ятати про те, що чим більше ви чогось боїтеся, тим легше позбутися від цього страху. Нічого страшного в воді або висоті немає. Просто це відбилося на вашій душі і залишилося з вами з минулих життів.
Спробуйте взяти і подивитися в обличчя своїм страхам. Вони не підуть від вас до тих пір, поки ви не зрозумієте, що боїтеся того, чого боятися не варто. Послабити вплив страхів допоможе носіння мельхіорових прикрас, а також таких каменів-талісманів, як алмаз, місячний камінь, білий кварц.

Лучшие, Містика
прошлая жизнь
Фобии из прошлой жизни: откуда берётся страх высоты или воды?

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Что означают родинки на теле человека с точки зрения мистики и эзотерики
✅ Ґудзик – старовинний оберіг від пристріту і псування
Ґудзик здатен відігнати недоброзичливців, негативну енергію, плітки і нещастя. Але для того, щоб цей оберіг приносив вам користь, важливо дізнатися про те, як правильно використовувати його магічну силу. Як захиститися від псування і ...
✅ Модне взуття на танкетці
Взуття на підборах дозволяє жінці виглядати дуже кокетливо, також вони вдало виглядають практично в будь-якому луці, подовжують зростання і перетворюють поставу. Але рідко можна знайти дійсно зручне взуття на підборах, тому стилісти ...
✅ Гороскоп финансов с 22 по 28 февраля
Конец зимы обещает быть очень благоприятным. У многих появится реальная возможность заработать и укрепить свои позиции на финансовом поприще. Овен Овнам эксперты рекомендуют каждый день пользоваться тремя способами повышения энергетики, потому что предыдущие недели ...
✅ Простий оберіг для дому від заздрісників і ворогів
Ви помітили, як у вашому будинку починаються сварки саме в той момент, коли її не так давно відвідували улюблені гості? Або вам просто стало важко дихати в своєму власному будинку або рідні ...
✅ Новый Китайский гороскоп на 2020 год – прогноз по году рождения и знакам зодиака
Новый Год постепенно приближается и времени до знакомого боя курантов остается не так много. Приоткрыть занавес тайны над собственным будущим поможет Китайский гороскоп на 2020 год. Строго сверенный со звездами, рассказывающими о ...