Вс. Авг 1st, 2021

Будь-яке повний місяць підсилює інтуїцію, тому якщо ви вважаєте, що не є володарем чуйної інтуїції в дні близь повного місяця зверніть на неї увагу.

Якщо у вас є сумнів в чому небудь, створіть чітке питання і запишіть його. Найближчі дні після чекайте знак.
Відповідь у вигляді знака може бути будь-яким. Уві сні, по радіо, в книзі, коли ви, випадковим чином, несподівано загострите увагу на чому небудь-це і є знак. Коли ви не зациклюйтеся на своєму питанні.
Також можна зробити практику склянки води-тоді рішення прийде до вас дуже швидко. Знову ж таки, не тримайте питання постійно в голові. Тоді ви зможете відрізнити знак від нав’язливої думки.

Практика склянки води

Практика склянки води — це найлегша практика, яка дає відповіді на питання, а також допоможе зробити правильний вибір. Особливо актуальна вона в повний місяць.
Вода-несе в собі сильні властивості, а також є провідником інформації. Вона має властивість закладки будь-якої інформації в нашу підсвідомість, і може знайти відповідь на потрібне питання.

Наша підсвідомість має відповіді на всі питання, а вода здатна донести цю інформацію до усвідомленості у вигляді тієї ж інтуїції.

* перед тим, як лягати спати, берете склянку води, не кип’яченої або фільтрована або джерельна, на крайній випадок бутильована. Стакан бажано, щоб був прозорий і без всяких написів і картинок.
* беремо листочок паперу і ручку, пишемо своє питання. Наприклад: «чи варто мені купувати дану машину?». Потім ставите склянку води на листочок.
* берете склянку тримайте його на рівні грудей, цілісно сконцентруєтеся на тому, що хочете дізнатися. Після говорите про себе«»це все, що мені потрібно зробити, щоб отримати відповідь на своє питання».

Похожие статьи:  Сигнификатор в таро — как его определить и что это такое?

П’ємо воду, але тільки півсклянки. Воду, що залишилася ви ставите не далеко від ліжка, так щоб можна було дотягнутися не встаючи.

* коли прокидаєтеся берете склянку, і повторюєте процедуру.
* тепер чекаєте, але не крутите без зупинки цю ситуацію в думках. Відповідь прийде тільки в той момент, коли ви відпустите ситуацію і змініть фокус уваги.
Наприклад, ви хочете купити цей автомобіль, але раптом ви випадково натикаєтеся на поганий коментар.
Головне ви відволікаєтеся від питання і не тримайте постійно його в голові.
Ваша підсвідомість знає як вам вчинити, прислухаєтеся до своєї інтуїції.
Практику можна робити в будь-який день, але в повний місяць є особлива енергія, і інтуїція посилюється.

Який вплив надає місяць в цей період

В цілому, це більш пасивні дні, як ніби рівень енергії знижується. Можлива смуток, лінь, сонливість.⠀
У цей період особливо важливо вчитися слухати себе і свої бажання.
Перебуваєте в гармонії, медитації особливо прекрасні в цей період.

Чому варто присвячувати ці дні

Позбавлення від старих непотрібних речей, вчитися, займатися творчістю, хобі, викинути образи, розлучитися з непотрібними людьми, сісти на дієту, кинути палити, мислити позитивно.

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Слова-обереги, які потрібно вимовляти, виходячи з дому
Виходячи з будинку, щоб заручитися підтримкою Вищих Сил і захистити себе від неприємностей і негативно налаштованих людей, яких ми можемо зустріти і на вулиці, і на роботі, і в тому ж магазині, ...
✅ Гороскоп на 21 октября
Гороскоп для всех знаков зодиака на 21 октября
Похожие статьи:  Правдивое гадание на будущее для новичков с помощью трех простых предметов
  Овен Если вы — ранняя пташка, не теряйте времени даром. Пока другие спят, вы можете выполнить массу дел, или приготовить кому-то сюрприз. В целом, день обещает ...
✅ Как правильно изготовить и использовать славянский оберег свадебник – защитник и символ молодой семьи
Свадебник – символ образования новой семьи и объединения двух родов. Традиция дарить молодоженам оберег свадебник, помогающий создать счастливую семью, зародилась у славян во времена язычества, становится популярной и в наше время. Похожие ...
✅ Что такое рай — у кого имеются шансы попасть в это благословенное место?
Описание, что такое рай, образ рая и обещание загробного воздаяния присутствует почти во всех земных религиях. У христиан рай – это вечнозеленый, мирный и гармоничный сад. У мусульман – шатры из прекрасных камней, ...
✅ Салат з квасолею (без майонезу), обов’язково спробуйте!
Вітаю всіх! Хочу сьогодні порекомендувати вам салат з консервованої квасолею, який обов'язково варто спробувати. Салат без майонезу, по-домашньому смачний. Всі продукти доступні, ідеально поєднуються між собою. Прекрасний варіант для обіду або вечері. Інгредієнти: Відварна ...
✅ 3 Мечей Таро (Тройка Сабель) — прямое значение в раскладах и в сочетании с другими картами колоды
...