Ср. Сен 22nd, 2021

Група крові або тип крові — це індивідуальні характеристики еритроцитів, що визначаються тими білками і вуглеводами, які знаходяться в мембранах еритроцитів, їх називають антигенами. І хоча у людини відкрито кілька систем антигенів, найважливішими з них є система AB0 і резус-система.

Як ви думаєте, ваш тип крові має значення тільки при переливанні крові?
Задумайтесь! Дослідження показують, що ваш тип крові є одним з ключових генетичних факторів, який впливає на багато областей здоров’я і благополуччя.
Протягом всього свого життя, ви, мабуть, помітили, що деякі люди втрачають вагу легше, в той час як інші ведуть важку боротьбу із зайвою вагою все життя. Або задавалися питанням, чому деякі люди страждають від хронічних захворювань, в той час як інші залишаються здоровими і в похилому віці. Дуже просто, відповідь знаходиться у вашій крові.
1. Ваш тип крові може передбачити вашу сприйнятливість до певних хвороб.
Дослідження показали, що люди певних типів крові мають більш високий ризик для розвитку деяких захворювань; дослідження показали, що люди з першої (0) групою крові мають більш низький ризик серцево-судинних захворювань, але і більш високий ризик розвитку виразки шлунка. Люди, з другої (А) групою крові мають більш високий ризик мікробних інфекцій, але жінки з другою групою крові мають більш високий рівень народжуваності. Інші дослідження показали, що люди з третьою (В) і четвертої (АВ) групою крові мають набагато більш високий ризик розвитку раку підшлункової залози.
2. Люди різних типів крові по-різному реагують на стрес.
Люди, з другої (А) групою крові мають більш високий рівень гормону стресу кортизолу, їх тіла і виробляють більше цього гормону у відповідь на стресові ситуації. З іншого боку, люди з першою (0) групою крові, мають іншу реакцію на стрес — їх організм виробляє занадто велику кількість адреналіну. Люди з цим типом крові довше оговтуються від стресу, тому що їм важче очистити організм від адреналіну.

Похожие статьи:  Что Вы тянете на самом деле: растяжка мышц в картинках

3. Антигени, що визначають ваш тип крові, знаходяться не тільки в вашій крові!
Вони всюди в вашому тілі, особливо в поверхнях, які взаємодіють з навколишнім середовищем. Вони включають в себе ваш шлунково-кишковий тракт, поверхня рота, товстої кишки, а також ваші носові проходи і легкі. Оскільки ці антигени типу крові всюди, вони впливають на те як ваш організм реагує на їжу, яку ви їсте через декілька факторів. Наприклад: лектини в деяких продуктах зв’язуються з антигенами вашого типу крові і викликають аглютинацію (склеювання і випадання в осад еритроцитів) в крові, що викликає почуття втоми, головний біль, проблеми травлення, проблеми зі шкірою і безліч інших проблем зі здоров’ям.
4. Бактерії в кишечнику пов’язані з групою крові.
Люди різних типів крові мають різні бактерії кишечника, насправді, близько 50 000 певних бактерій воліють людей з певним типом крові. Це спадщина наших предків, чиї травні тракти були пристосовані для певного типу дієти. Наприклад, колонії кишкових бактерій деяких людей набагато ефективніше (друга група крові) розщеплюють вуглеводи. Кишкові бактерії людей першої групою крові, як правило, не мають такої здатності і їх організм воліє зберігати вуглеводи у вигляді жиру.
5. Однакова дієта не підходить всім підряд.
Харчові примхи приходять і йдуть, але факти очевидні: всі мають різні основні потреби в продуктах харчування. Ми всі знаємо, що хтось є строгим вегетаріанцем і процвітає на цій дієті, в той же час інші проклинають Аткінса або аналогічні дієти з низьким вмістом вуглеводів. Я виявив, що наші потреби в продуктах харчування можуть бути визначені нашим типом крові. Подивіться на список продуктів харчування в книзі «Харчуйтеся правильно для вашого типу» (Eat Right 4 Your Type); вони будуть орієнтиром для вибору продуктів, які дозволять вам скинути зайву вагу, зменшити запалення, збільшити енергію і вести довге, здорове життя.
Ваш тип крові — це генетичний фактор, який грає багато ролей в людському організмі, вибирайте продукти, які допоможуть вашій кишкової флори.

Похожие статьи:  Жінки, які не зафарбовують сивину

Здоров’я, нові
Група крові
Що потрібно знати про свою групу крові

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Как избавиться от беспорядка дома и в мыслях: 11 полезных советов
Так часто бывает: 20 минут вы бегаете по дому в поисках ключей, а когда находите их, то уже опаздываете на работу. Или сидите за рабочим столом, а ваши мысли блуждают и перескакивают одна через другую. Час работы — и никакого результата. Или вы забываете сделать что-то, ...
✅ 6 советов о том, как выбрать качественные пельмени
В этой статье мы расскажем вам о вкусном продукте, который любят многие, это пельмени. Пельмени — это вкусно и удобно, но не слишком полезно. А многие пельмени из магазина так и просто опасны. Раньше люди лепили пельмени сами и поэтому знали, что входит в их состав ...
✅ Как устранить причину 90% болезней и недомоганий
Знакомы ли вы со следующими малоизвестными фактами: — США занимает первое место в мире по объему расходов на здравоохранение, но только 17-е место по средней продолжительности жизни. «В общем, американцы умирают раньше и проводят больше времени в неработоспособном состоянии, чем жители любой другой экономически развитой ...
✅ Хозяйственное мыло — польза или вред известного моющего средства
Cодержание: Состав хозяйственного мыла и способы его изготовления Полезные качества Возможный вред 15 способов использования хозяйственного мыла Несмотря на то обстоятельство, что в настоящее время прилавки магазинов заполнены различными косметическими, а также моющими средствами, многие хозяйки отдают свое предпочтению хозяйственному мылу. Действительно, ...
✅ Як і з чим носити сіру водолазку
Водолазка є культовим елементом гардеробу жінок. Вона універсальна, підходить під брюки, спідниці, сукні, туніки, сарафани, джинси. Сірий колір – тренд сезону, тому сірі жіночі актуальні як ніколи. Дизайнери розробили безліч варіантів сірих штанів, ...
✅ Как музыкальные инструменты влияют на человека?
Вы наверное заметили, что разная музыка по-разному влияет на нас. В том числе, имеет значение и личность исполнителя. Интересно, что помимо жанра и манеры исполнения, существует также и лечебный эффект музыки. В результате совместно проведённой научной работы учёных из Института Традиционной ...