Пт. Дек 3rd, 2021

Група крові або тип крові — це індивідуальні характеристики еритроцитів, що визначаються тими білками і вуглеводами, які знаходяться в мембранах еритроцитів, їх називають антигенами. І хоча у людини відкрито кілька систем антигенів, найважливішими з них є система AB0 і резус-система.

Як ви думаєте, ваш тип крові має значення тільки при переливанні крові?
Задумайтесь! Дослідження показують, що ваш тип крові є одним з ключових генетичних факторів, який впливає на багато областей здоров’я і благополуччя.
Протягом всього свого життя, ви, мабуть, помітили, що деякі люди втрачають вагу легше, в той час як інші ведуть важку боротьбу із зайвою вагою все життя. Або задавалися питанням, чому деякі люди страждають від хронічних захворювань, в той час як інші залишаються здоровими і в похилому віці. Дуже просто, відповідь знаходиться у вашій крові.
1. Ваш тип крові може передбачити вашу сприйнятливість до певних хвороб.
Дослідження показали, що люди певних типів крові мають більш високий ризик для розвитку деяких захворювань; дослідження показали, що люди з першої (0) групою крові мають більш низький ризик серцево-судинних захворювань, але і більш високий ризик розвитку виразки шлунка. Люди, з другої (А) групою крові мають більш високий ризик мікробних інфекцій, але жінки з другою групою крові мають більш високий рівень народжуваності. Інші дослідження показали, що люди з третьою (В) і четвертої (АВ) групою крові мають набагато більш високий ризик розвитку раку підшлункової залози.
2. Люди різних типів крові по-різному реагують на стрес.
Люди, з другої (А) групою крові мають більш високий рівень гормону стресу кортизолу, їх тіла і виробляють більше цього гормону у відповідь на стресові ситуації. З іншого боку, люди з першою (0) групою крові, мають іншу реакцію на стрес — їх організм виробляє занадто велику кількість адреналіну. Люди з цим типом крові довше оговтуються від стресу, тому що їм важче очистити організм від адреналіну.

Похожие статьи:  Увага! Рецепт для ледачих любителів пельменів, чебуреків та біляшів!

3. Антигени, що визначають ваш тип крові, знаходяться не тільки в вашій крові!
Вони всюди в вашому тілі, особливо в поверхнях, які взаємодіють з навколишнім середовищем. Вони включають в себе ваш шлунково-кишковий тракт, поверхня рота, товстої кишки, а також ваші носові проходи і легкі. Оскільки ці антигени типу крові всюди, вони впливають на те як ваш організм реагує на їжу, яку ви їсте через декілька факторів. Наприклад: лектини в деяких продуктах зв’язуються з антигенами вашого типу крові і викликають аглютинацію (склеювання і випадання в осад еритроцитів) в крові, що викликає почуття втоми, головний біль, проблеми травлення, проблеми зі шкірою і безліч інших проблем зі здоров’ям.
4. Бактерії в кишечнику пов’язані з групою крові.
Люди різних типів крові мають різні бактерії кишечника, насправді, близько 50 000 певних бактерій воліють людей з певним типом крові. Це спадщина наших предків, чиї травні тракти були пристосовані для певного типу дієти. Наприклад, колонії кишкових бактерій деяких людей набагато ефективніше (друга група крові) розщеплюють вуглеводи. Кишкові бактерії людей першої групою крові, як правило, не мають такої здатності і їх організм воліє зберігати вуглеводи у вигляді жиру.
5. Однакова дієта не підходить всім підряд.
Харчові примхи приходять і йдуть, але факти очевидні: всі мають різні основні потреби в продуктах харчування. Ми всі знаємо, що хтось є строгим вегетаріанцем і процвітає на цій дієті, в той же час інші проклинають Аткінса або аналогічні дієти з низьким вмістом вуглеводів. Я виявив, що наші потреби в продуктах харчування можуть бути визначені нашим типом крові. Подивіться на список продуктів харчування в книзі «Харчуйтеся правильно для вашого типу» (Eat Right 4 Your Type); вони будуть орієнтиром для вибору продуктів, які дозволять вам скинути зайву вагу, зменшити запалення, збільшити енергію і вести довге, здорове життя.
Ваш тип крові — це генетичний фактор, який грає багато ролей в людському організмі, вибирайте продукти, які допоможуть вашій кишкової флори.

Похожие статьи:  Интегративное питание: как отличить полезную еду от вредной

Здоров’я, нові
Група крові
Що потрібно знати про свою групу крові

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Здоровье предстательной железы: 7 важных продуктов рациона и 5 основных принципов образа жизни
Всем привет! Предстательная железа доставляет современным мужчинам все больше и больше хлопот. Читая статистику (ссылки внизу будут, как обычно), удивляешься: доброкачественная гиперплазия предстательной железы поражает около 90% европейцев и американцев после 70 лет, а ...
✅ Ученые подтверждают, что блуждающий нерв — ключ к нашему благополучию
Таинственная нервная сеть, ослабляющая боль, стресс — и даже способная победить болезнь. Сделайте глубокий вдох. Обнимите близкого человека. Встаньте со стула и потянитесь к потолку. Каждое из этих простых действий дарует чувство спокойствия ...
✅ 4 обязательных правила психогигиены для тех, кому за 50
В 45-50 приходит время подвести жизненные итоги и выстроить новые планы на будущее. Только вот к чему стремиться с и чего начать? Иногда люди теряются, погрязают в мыслях, воспоминаниях и – зависают. ...
✅ Сок из огурцов: польза и вред, применение для лица и волос
Обычно из огурцов готовят салаты, и этот овощ для большинства из нас ничем не примечателен. Но, оказывается, состав продукта уникален, а вода, являющаяся его основой — структурированная, «живая». Лечение огуречным соком рекомендуется не только нетрадиционной медициной, но и диетологами, косметологами. Именно о целебном эликсире — соке ...
✅ Сельдерей: гламурная травка
В одном авантюрном рассказе благородный жулик вдохновенно врал про Рокфеллера: «он мрачно сидел над стаканом сельдерейного сока». То есть в представлении «простого американского человека» именно так должен выглядеть утомленный роскошной жизнью миллионер. В комплекте с сельдереем — символом здорового, ...
✅ В чем заключается польза анатомических матрасов?
Сегодня анатомические матрасы становятся все более востребованным товаром. Покупатели нередко считают их универсальным вариантом для комфортного и здорового сна и выбирают без учета возраста, собственных привычек сна и самочувствия. Врачи-ортопеды предупреждают: польза ...