Чт. Авг 5th, 2021

Зірки і планети не завжди знаходяться в хорошому стані. Часом нічні світила роблять деякі дні вкрай несприятливими. Саме про таких непростих квітневих днями розповіли астрологи.

13 квітня — зростаюча Місяць у Тельці

Зростання Місяця в Тельці рідко буває корисним, але в цей раз він буде особливо небезпечним з-за впливу несприятливого аспекту Сонця і Марса. У цілому цей день буде досить непередбачуваним, а люди непоступливими, жадібними і злопамятными. Краще не переходити нікому дорогу. На радарі можуть виникнути нові проблеми як у сфері любові, так і в справах і роботі.

19 квітня — Сонце в поєднанні з Меркурієм

Це дуже небезпечний день, незважаючи на те, що 19 числа Меркурій переходить в Знак Тільця, в якому відчуває себе досить стабільно і сприятливо. З’єднання Сонця і Меркурія несе біди і негаразди в сферу роботи і фінансів. У цей день краще не міняти валюту, не купувати і не продавати акції. Астрологи радять не обговорювати з начальством своє підвищення, не просити кращих умов. Аспект небесних тіл зробить людей більш агресивними.

25 квітня — Меркурій в з’єднанні з Венерою

З’єднання двох протиборчих планет — це завжди погано. Такий аспект зробить 25 квітня вдень внутрішніх протиріч, дисгармонії. У людей буде мало сил, багато переживань і приводів для розладу. Але не варто потопати у всьому цьому. Краще знайти спосіб перемкнутися. Це може бути спілкування з близькими, з друзями, відвідування нового місця, перегляд веселого фільму.

Похожие статьи:  Гороскоп финансов с 22 по 28 февраля

27 квітня — найнебезпечніший день в квітні

Це день закінчення самого сприятливого періоду 2021 року. Плутон стане ретроградним. У такому положенні він пробуде аж до 6 жовтня. За цей час краще не допускати сильних сварок з близькими людьми. Що стосується безпосередньо 27 числа, то в цей день краще не конфліктувати взагалі ні з ким і ні з якого приводу.
Крім цього 27 квітня — час Повного місяця, причому не простого, а суперповню. Супермісяць — це коли повний Місяць збігається з моментом максимального наближення до Землі, іменованим перигеем. В цей день експерти радять не братися за нові справи і бути гранично уважними. Негативні думки будуть вкрай небезпечними.

29 квітня — щербатий Місяць у Стрільці

Щербатий Місяць в самому початку цієї фази негативно впливає на людей, особливо у Знаку Стрільця. 29 квітня краще не вирушати у далеку дорогу, не починати нових справ і не ризикувати даремно. Утримайтеся від критики на адресу близьких людей і знайдіть у собі сили, щоб навчитися прощати образи, дати зажити старих ран. У цей день краще більше думати про хороше.

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Что такое рай — у кого имеются шансы попасть в это благословенное место?
Описание, что такое рай, образ рая и обещание загробного воздаяния присутствует почти во всех земных религиях. У христиан рай – это вечнозеленый, мирный и гармоничный сад. У мусульман – шатры из прекрасных камней, ...
✅ 6 секретов богатства для тех, кто желает выбраться из финансовой ямы
Многие люди испытывают проблемы с деньгами, но возможность выбраться из финансовой ямы есть у всех. Достаточно поменять отношение к деньгам и к себе самим, а результат не заставит себя долго ждать. Очень важно понимать, что богатство — это не только деньги на счету, машина и квартира. ...
✅ 8 надійних способів зберегти і накопичити енергію
Сила нашого тіла і сила духу дуже тісно пов'язані. Щоб залишатися продуктивними і активними, експерти радять навчитися зберігати і накопичувати енергію. У цьому вам допоможуть кілька надійних способів.
Похожие статьи:  5 простых принципов, которые помогут вам повысить благосостояние
Як зберігати енергію Проводите менше часу ...
✅ Ґудзик – старовинний оберіг від пристріту і псування
Ґудзик здатен відігнати недоброзичливців, негативну енергію, плітки і нещастя. Але для того, щоб цей оберіг приносив вам користь, важливо дізнатися про те, як правильно використовувати його магічну силу. Як захиститися від псування і ...
✅ 8 надежных способов сохранить и накопить энергию
Сила нашего тела и сила духа очень тесно связаны. Чтобы оставаться продуктивными и активными, эксперты советуют научиться сохранять и накапливать энергию. В этом вам ...
✅ Фотографии с привидениями
Привидения попали в объектив фотокамеры, правда это или нет, никто не знает, только догадки и рассуждения. В отеле произошло убийство, виновника так и не нашли. С тех пор, кто-то не может обрести покой ...