Пн. Окт 18th, 2021

Майже біля кожного будинку є кохана, красива, дорога серцю орхідея і ви неодмінно хотіли б собі ще одну таку або ж хто-небудь у вас попросив собі таку? Але коли з’являться діти і з’являться взагалі звичайно ж не відомо. Пропонуємо вам простий і робочий спосіб розмноження прекрасного фаленопсиса.

Перед тим, як провести всі необхідні процедури не забуваємо обов’язково продезінфікувати інструменти перед будь-якою процедурою, оскільки орхідеї сприйнятливі до бактерій.
Обріжте квітконіс приблизно на 3 см вище і нижче сплячої бруньки. За допомогою будь-якого інструменту акуратно знімаємо покриває сплячу нирку лусочку. Робити це треба дуже обережно, не пошкодивши саму нирку.

Основою для розмноження фаленопсиса буде мульча (торф, мох сфагнум). Змочіть мульчу під водопровідною водою. Розкладіть на заздалегідь підготовленому пластиковому лотку і налийте трохи води. Помістіть пластиковий лоток в мікрохвильову піч приблизно на 3 хвилини для того, що б трохи дезінфікувати. Коли вона охолоне, можна додати зверху трохи моху.
Підготовлений квітконіс помістіть в грунт горизонтально, вузол повинен знаходиться на верху.

Похожие статьи:  Компас в телефоне — зачем нужен и как пользоваться?

Потім необхідно накрити лоток поліетиленовим пакетом.

Далі поставте лоток з рослиною в тепле яскраве місце далеко від прямих сонячних променів. Перевіряйте кожні 3-4 дні для забезпечення достатньої вологості. Приблизно через 4 тижні ви побачите перші результати.

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Как пробить владельца телефона
Как пробить владельца телефона, зная только его номер? Расскажем о разных способах узнать владельца по номеру телефона. Что делать, если на телефон поступил вызов с неизвестного номера? Звонок может быть как важным, так ...
✅ Чому відпарювач для одягу краще праски
Ось це так! Ви більше не будете сумніватися, чи потрібен вам вдома цей прилад. Знаєте, як зіпсувати собі настрій прямо з ранку? Відкрити шафу з одягом і зрозуміти, що блузка, яку ви збиралися ...
✅ ​Как близкие люди доводят до болезни
Как близкие люди доводят до болезни Доктор Бернард Лоун – сейчас правильнее «Лаун» писать, осматривал одного пациента-«сердечника». Вопросы задавал, на которые пациент неохотно отвечал. А жена пациента постоянно бегала курить – тогда многие ...
✅ Как фоновые приложения вредят смартфону
...
✅ 28 способов перестать усложнять свою жизнь
Вам кажется, что ваша жизнь слишком сложна? Уверяю вас, это вовсе не так. Переусложнена вовсе не наша жизнь, а мы сами. И когда мы перестаем делать неправильные вещи, и начинаем делать то, ...
✅ Как выбрать хороший монитор за небольшие деньги?
В любом ценовом сегменте есть техника, которая выделяется на фоне конкурентов соотношением цена-качество. Мониторы не исключение, поэтому мы решили рассказать о ключевых характеристиках при выборе доступной модели для дома или офиса.
Похожие статьи:  Головний секрет ранніх огірків
Диагональ Чем больше ...