Ср. Сен 22nd, 2021

Діти Філіпа Кіркорова опинилися в центрі уваги громадськості відразу після народження. Тільки самому ледачому журналісту не хотілося дізнатися, хто є матір’ю маленьких Алли-Вікторії і Мартіна-Христина. Хоча король поп-музики не приховував, що йому довелося скористатися послугами сурогатної матері, ця тема все ще актуальна.

Що відомо про цій заплутаній історії на даний момент? Адже діти співака народилися з різницею в 7 місяців. Чи може одна і та ж жінка бути їхньою матір’ю? Про це читай далі в статті.

ДІТИ ФІЛІПА КІРКОРОВА

Якщо вірити розслідувань журналістів, сурогатною матір’ю дітей Кіркорова стала не чужа жінка, а його близька подруга. Її звуть Наталія Єфремова. Колись вона працювала перекладачкою. А потім вирішила почати свою кар’єру в сфері бізнесу.
За короткий проміжок часу жінці вдалося багато чого досягти. Успішна бізнесвумен стала генеральним директором відомого магазину одягу «Престиж», а незабаром його повноправною господинею. В цьому ж бутіку і відбулася перша зустріч Єфремової і Кіркорова. Наталі вдалося знайти ключик до серця головного модника країни. І з тих самих пір зав’язалася їх міцна дружба, яка триває з 2006 року.

Через 5 років, 26 листопада, Філіп Бедросович на всю країну оголосив про те, що у нього з’явилася дочка. Дівчинку назвали на честь матері Кіркорова і його колишньої дружини Алли Пугачової. В цьому році юної Алли-Вікторії виповнюється 10 років.
Через 7 місяців після народження дочки Кіркоров поділився з шанувальниками ще однією радісною звісткою. Він став батьком у 2-й раз. Малюк Мартін-Крістін народився в тій же американській клініці, де і його сестричка. Однак ніяких точних відомостей про матір дітей артист не давав.

Вперше Наталку Єфремову помітили під час хрещення одного з дітей. Власне, за офіційною версією, вона є хрещеною матір’ю сина і дочки Кіркорова. Однак занадто часта поява жінки на всіх сімейних заходах артиста не залишилося непоміченим.
Також увагу журналістів привернула сильна зовнішня схожість між Наталею і дітками. Ну а коментар самих дітей, що вони живуть з «мамою Наташею», остаточно розставив все на свої місця. Кіркоров не любить коментувати цю тему. Але зізнався, що Наталя допомагає йому у вихованні та догляді за дітьми.

Похожие статьи:  Единовременная выплата на детей от 6 до 18 лет: основные нюансы для родителей

Версія ЗМІ

У ЗМІ впевнені, що Наталія Єфремова — одночасно і хрещена, і біологічна мати дітей артиста. Однак вона не виношувала малюків, а стала донором яйцеклітин. У суспільстві пліткують про те, що Філіп зробив жінці таке нетривіальне пропозицію не просто так. Адже, якщо придивитися, бізнесвумен дуже схожа на покійну матір артиста.

Звичайно, це лише одна з здогадів. Оскільки співак не дає ніяких коментарів, а сама Наталя всіляко уникає публічності, правду ми так і не дізнаємося. Але чи потрібна вона? Адже головне, щоб діти зростали в любові і були щасливі. Судячи з численних фотокартках, якими Кіркоров ділиться в соцмережах, все відбувається саме так.

З малих років дочка і син відомого артиста вивчають англійську мову і займаються спортом. Дружне сімейство (діти, сам Кіркоров, його тітка, батько і Наталя) живе у розкішному заміському маєтку в єднанні з природою. Також за спадкоємцями співака доглядають дві гувернантки.

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Суворе виховання зменшує мозок дитини
Пережите в дитинстві залишає свій слід у структурах мозку, пов'язаних з тривогою і депресією.
Похожие статьи:  6 ознак епілепсії у дитини, що важливо не упустити
Таке відкриття зробили канадські дослідники, стаття яких опублікована в журналі Development and Psychopathology. Вчені з народження спостерігали за 94 дітьми, ...
✅ Причини та наслідки кесаріва розтину
Кесарів розтин – це планова або екстрена операція, яку проводять в залежності від ситуації та медичних показань. Детальніше розповідає Нігяр Ісхаковна Аскери, акушер-гінеколог мережі клінік «Сімейна». Кому проводять операцію кесаревого розтину Всупереч міфам про те, ...
✅ У США з’явився на світ дитина, зачата 15 років тому
Жителі штату Флорида Аманда і Джеремі Леванд чотири роки безуспішно намагалися стати батьками. Лікарі повідомили подружжю, що вони обоє страждають від проблем з репродуктивною системою, і їхні шанси зачати дитину за допомогою ...
✅ 7 міфів про дітей, народжених після ЕКЗ
У багатьох країнах на проведення процедури ЕКО можуть претендувати повнолітні люди по ОМС. Здавалося б, технологія удосконалюється, останнім часом в ній потребують все більше пар, але міфи про ЕКО нікуди не зникають. Більше ...
✅ Что приносит в жертву школе современный родитель
Родительство вообще жертвенная вещь. С самого первого момента появления на свет вашего карапуза начинается череда уступок: меньше спать, отказываться от любимой еды, переносить поездку на море… Сначала мы ждем того светлого момента, когда ...
✅ 6 ознак епілепсії у дитини, що важливо не упустити
Епілепсія — захворювання, при якому в головному мозку виникають надлишкові електричні розряди. Ці незвичайні електричні імпульси проявляють себе у вигляді епілептичних нападів. Напади виглядають по-різному в залежності від причин і особливостей розповсюдження патологічних ...