Хто є біологічною матір’ю дітей Філіпа Кіркорова?

Діти Філіпа Кіркорова опинилися в центрі уваги громадськості відразу після народження. Тільки самому ледачому журналісту не хотілося дізнатися, хто є матір’ю маленьких Алли-Вікторії і Мартіна-Христина. Хоча король поп-музики не приховував, що йому довелося скористатися послугами сурогатної матері, ця тема все ще актуальна.

Що відомо про цій заплутаній історії на даний момент? Адже діти співака народилися з різницею в 7 місяців. Чи може одна і та ж жінка бути їхньою матір’ю? Про це читай далі в статті.

ДІТИ ФІЛІПА КІРКОРОВА

Якщо вірити розслідувань журналістів, сурогатною матір’ю дітей Кіркорова стала не чужа жінка, а його близька подруга. Її звуть Наталія Єфремова. Колись вона працювала перекладачкою. А потім вирішила почати свою кар’єру в сфері бізнесу.
За короткий проміжок часу жінці вдалося багато чого досягти. Успішна бізнесвумен стала генеральним директором відомого магазину одягу «Престиж», а незабаром його повноправною господинею. В цьому ж бутіку і відбулася перша зустріч Єфремової і Кіркорова. Наталі вдалося знайти ключик до серця головного модника країни. І з тих самих пір зав’язалася їх міцна дружба, яка триває з 2006 року.

Через 5 років, 26 листопада, Філіп Бедросович на всю країну оголосив про те, що у нього з’явилася дочка. Дівчинку назвали на честь матері Кіркорова і його колишньої дружини Алли Пугачової. В цьому році юної Алли-Вікторії виповнюється 10 років.
Через 7 місяців після народження дочки Кіркоров поділився з шанувальниками ще однією радісною звісткою. Він став батьком у 2-й раз. Малюк Мартін-Крістін народився в тій же американській клініці, де і його сестричка. Однак ніяких точних відомостей про матір дітей артист не давав.

Вперше Наталку Єфремову помітили під час хрещення одного з дітей. Власне, за офіційною версією, вона є хрещеною матір’ю сина і дочки Кіркорова. Однак занадто часта поява жінки на всіх сімейних заходах артиста не залишилося непоміченим.
Також увагу журналістів привернула сильна зовнішня схожість між Наталею і дітками. Ну а коментар самих дітей, що вони живуть з «мамою Наташею», остаточно розставив все на свої місця. Кіркоров не любить коментувати цю тему. Але зізнався, що Наталя допомагає йому у вихованні та догляді за дітьми.

Версія ЗМІ

У ЗМІ впевнені, що Наталія Єфремова — одночасно і хрещена, і біологічна мати дітей артиста. Однак вона не виношувала малюків, а стала донором яйцеклітин. У суспільстві пліткують про те, що Філіп зробив жінці таке нетривіальне пропозицію не просто так. Адже, якщо придивитися, бізнесвумен дуже схожа на покійну матір артиста.

Звичайно, це лише одна з здогадів. Оскільки співак не дає ніяких коментарів, а сама Наталя всіляко уникає публічності, правду ми так і не дізнаємося. Але чи потрібна вона? Адже головне, щоб діти зростали в любові і були щасливі. Судячи з численних фотокартках, якими Кіркоров ділиться в соцмережах, все відбувається саме так.

З малих років дочка і син відомого артиста вивчають англійську мову і займаються спортом. Дружне сімейство (діти, сам Кіркоров, його тітка, батько і Наталя) живе у розкішному заміському маєтку в єднанні з природою. Також за спадкоємцями співака доглядають дві гувернантки.

Поділитися з друзями

 

Матеріали по темі:

У Підмосков’ї виявили дівчинку-мауглі, яка жила в зграї котів
У підмосковному місті Талдом знайшли дівчинку 3-4 років у виснаженому стані, отзывающуюся на «киць-киць». Про це повідомляє управління МВС Росії по Московській області. Дівчинка була виявлена ...
Навички, які допоможуть дитині (і батькам!) стати успішним
Як навчити дитину швидко і без стресу адаптуватися в умовах стрімких змін в освіті й суспільстві, які навички і спеціальності будуть набирати популярність, а ...
Як бути, якщо ваша дитина піддається цькуванню в школі?
Якщо ви дізналися, що вашого школяра труять однолітки, то треба негайно діяти. Перше, що ви повинні зробити, — зрозуміти, що це — конфлікт або ...
Сповивання дитини: за і проти
Сповивати новонароджених - давня традиція в наших краях. Вона дозволяла обійтися без одягу, яка була доступна тільки багатим сім'ям, зберегти дитину в теплі, а ...
6 ознак епілепсії у дитини, що важливо не упустити
Епілепсія — захворювання, при якому в головному мозку виникають надлишкові електричні розряди. Ці незвичайні електричні імпульси проявляють себе у вигляді епілептичних нападів. Напади виглядають по-різному ...
Причини та наслідки кесаріва розтину
Кесарів розтин – це планова або екстрена операція, яку проводять в залежності від ситуації та медичних показань. Детальніше розповідає Нігяр Ісхаковна Аскери, акушер-гінеколог мережі клінік ...