Ср. Сен 22nd, 2021

Ось це так! Ніякого ворожіння — все точно по науці!

Руки – не тільки паспорт, але і свого роду ваша медична картка. Адже довжина пальців, обсяг зап’ястя і навіть сила рукостискання здатні попередити про ризик розвитку різних захворювань. Оцініть своє здоров’я – прямо зараз!

Артрит


Хочете оцінити, наскільки високий ваш ризик захворіти остеоартритом в більш старшому віці? Виміряйте довжину вказівного і середнього пальців і порівняйте їх: якщо середній палець довший вказівного, ваш ризик артриту вдвічі вище. Як правило, більш довгий середній палець пов’язаний з низьким рівнем гормону естрогену, від якого в тому числі залежить колінний артрит.

Хвороба Паркінсона


Тремор рук може з’являтися за цілком нешкідливим причин – наприклад, тремтіння рук викликає прийом деяких антидепресантів або препаратів для лікування астми. Також тремор може з’явитися із-за постійного зловживання кофеїном. Але от якщо у вас одна рука тремтить, або обидві, але занадто сильно – можливо, мова йде про перших симптомах хвороби Паркінсона і вам варто якомога швидше звернутися до лікаря.

Хвороби нирок

Про те, що з вашими нирками щось не так, може попередити зміни кольору нігтів: як показали результати дослідження, проведеного індійськими фахівцями, потемніння верхній частині нігтів до коричневого кольору супроводжує хвороби нирок приблизно в 36% випадків. Також варто звернутися до лікаря, якщо з’явиться вертикальна темна смужка – це може бути ознакою меланоми.

Хвороби серця


Щоб оцінити, наскільки високі ризики серцевого захворювання, проведіть простий тест: потисніть руку вашому другу і попросіть його оцінити силу вашого потиску. У це складно повірити, але результати дослідження, опубліковані навесні в журналі «Ланцет», підтверджують: сила рукостискання куди більше надійний маркер серцевого здоров’я, ніж навіть рівень кров’яного тиску. Вся справа в загальній силі м’язів, вважають лікарі, і попереджають: чим більше мляве ваше рукостискання, тим вище ваші шанси отримати захворювання.

Похожие статьи:  7 мифов для любителей бросать курить

Гіпертонія

Схильність до високого тиску можна визначити за відбитками пальців – і для цього зовсім необов’язково проходити професійну дактилоскопію. Просто гарненько розгляньте візерунки на подушечках пальців. Результати дослідження, в якому взяли участь 139 осіб, підтвердили: люди, у яких візерунки на пальцях складаються в завитки, мають більш високий ризик гіпертонії, ніж ті, у кого на пальцях «намальовані» арки або петлі. Вся справа в тому, що відбитки пальців формують на певній стадії вагітності, саме тоді, коли закладаються багато чинники, здатні впливати на кров’яний тиск.

Анемія


Існує кілька форм анемії, але всі вони пов’язані з тим, що в організмі недостатньо здорових клітин крові, які забезпечують постачання кисню до всіх органів. Загальним симптомом анемії є блідість, в першу чергу – блідість рук і нігтьового ложа.

Хвороба печінки


Червоні плями на долонях рук можуть свідчити про розвивається захворюванні печінки. Крім того, про захворювання можуть свідчити теплі руки – навіть в холодну погоду.

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Индийский морской рис: полезные свойства и противопоказания
Индийский морской рис представляет собой натуральную живую «лабораторию», в которой уксусно-кислые бактерии синтезируют сахар и уникальную комбинацию органических кислот, витаминов и энзимов. Полезные свойства индийского морского риса при регулярном использовании приведут в порядок все системы организма.
Похожие статьи:  7 супергаджетов для здоровья
Что ...
✅ Рыбы-убийцы: 12 видов, которые лучше не есть
Содержание: Северный морской окунь Атлантическая камбала Чилийский сибас Кафельник Королевская макрель Рыба-меч Атлантический большеголов Акула Атлантический голубой тунец Эсколар Тилапия Красный луциан В Советском Союзе четверг был особым днем — рыбным. Все заведения общепита кормили своих гостей блюдами на основе рыбы. Вареный минтай, жареная треска, котлеты из мойвы — список ...
✅ Какой линолеум вреден?
Содержание: Каждый из нас стремится в своём доме создать максимальный комфорт и уют. Благо, современные строительные материалы значительно облегчают эту задачу. В ход идут декоративные материалы, представленные широким ассортиментом строительных магазинов. И, вот, заключительные штрихи ремонта, и наш ...
✅ Ліки, які здатні принести шкоду
Ось це так! Навіть якщо строго дотримуватися дозування і стежити за терміном зберігання. Популярну медичну приповідку: «в ложці ліки, у чашці — отрута» чули, мабуть, усі. Але далеко не всі знають, що ...
✅ ПМС (предменструальный синдром). Симптомы и лечение
Доброго времени суток, дорогие читатели! В данной статье мы рассмотрим вопросы о ПМС: что такое ПМС, причины и признаки ПМС, как облегчить предменструальный синдром и т.д. Итак... Что такое ПМС? ПМС (предменструальный синдром) — особый период у многих женщин, возникающий за 2-10 дней ...
✅ Влияние телевизора на детскую психику
Телевизор — это абсолютное зло для ребенка, или всё-таки нет? Не будет преувеличением утверждение, что мы всегда пытаемся избежать очевидных ошибок «по-научному». То есть, хочется наступать на «грабли», но так, чтобы они не ударяли. Но плохо не это, а то, что такая жизненная ...