Сб. Сен 18th, 2021

Відомий німецький онколог, доктор Райк Хамер (Ryke Geerd Hamer), в кінці 70-х років захворів на рак. Захворювання розвинулося незабаром після смерті його сина.

Розмірковуючи, як професійний онколог, Хамер прийшов до висновку про прямої кореляції між стресом у зв’язку зі смертю свого сина і набутим захворюванням.
Пізніше він проаналізував зразки сканування мозку у своїх пацієнтів і порівняв їх з кореспондуючими медико-психологічними записами. На свій подив, він виявив чіткий зв’язок між шоком (стресом), затемнениями в різних областях мозку, пошкодженого специфічним видом шоку і відповідним органом, де розвинувся рак залежно від виду психологічної травми.
Шок або психологічна травма вдаряє абсолютно інстинктивно по організму людини, автоматично задіюючи глибинні біологічні механізми, більш того, еволюція спеціально створила ці механізми для адаптації до тяжких обставин.
Наприклад, молочні залози жінки негайно починають малігнізуватися (виробляти злоякісні клітини), коли її дитина поранений, посилюючи репродукцію молока з тим, щоб захистити дитину. У випадку з біженцями, у зв’язку зі страхом і ризиком зневоднення починають малігнізуватися клітини сечового міхура.
Грунтуючись більш ніж на 40 000 історій хвороби протягом багатьох років, він побудував теорію, згідно з якою, основою кожного захворювання є певний вид травми.

Основа кожного захворювання — певний вид травми.


Свої погляди Райк Хамер в рамках холлистического світогляду (філософські та медичні уявлення, що зв’язує всі явища в природі, в тому числі процеси в організмі, в єдине ціле) оформив у системі поглядів під назвою «Нова Німецька медицина».
З власного досвіду, пов’язаного зі смертю сина і подальшої хвороби, і досвіду інших, Райк вивів поняття синдрому, що є причиною раку. Це навіть не стрес, а жорстока психічна травма. В 15 000 історіях хвороб йому вдалося документально запротоколювати зв’язок між цим початковим синдромом і подальшим розвитком захворювання.
Він назвав його «DIRK HAMER SYNDROME (DHS)», по імені свого сина — Дірка, чия трагічна загибель у 1978 році стала причиною його захворювання. Досвід тисяч історій допоміг Райку сформулювати так званий Залізний Закон Раку, якому, за його уявленнями, нічого не може протистояти. Кожне ракове захворювання починається з DHS, що виражається у вкрай брутальному вигляді шоку, самого драматичного і гострого конфлікту, коли-небудь траплялися з людиною, пережитої їм у самоті.
Фокус Хамера — специфічна область мозку, під впливом психічної травми страждає серйозними порушеннями і, внаслідок цього, индуцирующая проліферацію (розмноження) канцерогенних клітин в орган, пов’язаний з даним ділянкою мозку.

Локалізація ракового захворювання в певному місці.

Існує пряма зв’язок між еволюцією конфлікту і розвитком раку в двох планах: мозковому і органічне. Друга і третя конфліктні ситуації з DHS можуть бути пов’язані з першим конфліктом. Наприклад, діагноз раку, може викликати раптовий страх смерті, який відіб’ється круглими плямами в легенях, або самоприниження з подальшим рак в кістках: згідно теорії Хамера, це не метастази, а нові пухлини, викликані новими локаціями фокуса Хамера, що утворилися під впливом нових психічних травм.
В той момент, коли конфлікт благополучно вирішено, відбувається інверсія полярності і мозкові порушення, виправляються, формуючи певну набряклу область, в той час як анархічно розмножуються клітини, у зв’язку з неправильним кодуванням мозкового комп’ютера, більше не іннервуються цієї помилкової кодуванням, і ріст пухлини зупиняється. Зворотний процес реверсування супроводжується виникненням набряку в області пухлини, асцитом (скупчення рідини), болями.
Підкоряючись перебудованим нервовим сигналами, організм починає тривалу фазу перебудови з формуванням набряклих областей у всіх проблемних частинах організму, повертаючись до нормального сну, апетиту, хоча слабкість і втома, типові при ваготонії (порушення вегетативної нервової системи), можуть призвести до неправильної діагностики.
Під час відновлювального періоду можуть відбуватися різні види церебральних ускладнень, залежно від тривалості дозволу конфлікту і локалізації фокуса Хамера. У період розвитку набряку слід повністю відмовитися від алкоголю, кортизонных препаратів, діуретиків, кава. Застосовуються протизапальні препарати, іноді лід, струм, при прикладанні до шиї або до лоба. У цей період слід обмежити споживання рідини.
До сьогоднішнього дня лікарі дотримувалися неписаний закон, згідно з яким хворі не повинні страждати. Симптом болю, що безпосередньо передує смерті, вважається найгіршим і найжахливішим, в даному процесі лікування здається нестерпним протягом від чотирьох до шести тижнів, спонтанно припиняючись після 2-3 місяців. Важливо усвідомити, що больовий синдром суто індивідуальний у кожного пацієнта, і, якщо людина розуміє, що це проміжна частина хвороби, то можна утриматись від прийому ліків, психологічно зміцнюючи себе в думках про світло в кінці тунелю.
Хамер вважає одним з найбільш страшних принципів у сучасній медицині при лікуванні онкологічних захворювань вживання морфію. Навіть при відносно ранніх стадіях захворювання і порівняно невеликих болях застосування однієї дози морфію, або подібних препаратів, може виявитися фатальним.

Похожие статьи:  Симптоми раку органів черевної порожнини

Згідно «Нової Німецької Медицини» організм під час хвороби проходить кілька стадій.
Після початкової ініціації DHS настає період конфліктно-активної фази захворювання (CA-Conflict Active phase). Ця фаза, пов’язана з порушеннями сну, апетиту, різними вегетативними розладами, провідними до багатьох захворювань. CA фаза із-за невирішеності конфлікту може тривати роками, з часом тим чи іншим способом знищуючи організм.
Етап вирішення конфлікту Хамер назвав CL (Conflictolysis-руйнування конфлікту). Тут завершується фаза CA і починається період відновлення. Фаза, яка починається з CL-це період повного відновлення тканин усіх органів. Хамер назвав цей етап PCL (Post Conflicolytic phase-постконфликтная фаза).
У цей період організм ретельно позбавляється від непотрібних ракових або некротизованих в результаті виразкової хвороби клітин (теорія Хамера розглядає в своїй площині багато хвороби крім раку).
Ця генеральна чистка відбувається, завдяки мікробам. У період PCL мікроби атакують нас, приводячи до інфекцій, при цьому фактично діючи симбіотично, звільняючи організм від непотрібного мотлоху. Те, що звичайна медицина називає інфекційними захворюваннями, Хамер назвав «Епілептичний Криза».
Згідно теорії Хамера мікроби-чистильники не можуть діяти в органі, одержуючому невірну кодування мозкових сигналів, так як стресову напругу не допускає їх усередину тканини.
Повертаючись до вищесказаного, одна доза морфію під час фази EC може виявитися фатальною, так як, згідно теорії Хамера, ця доза змінює функціонування мозку, паралізує роботу кишечника і повністю порушує відновні функції всередині організму. Людина, занурюючись у летаргическое стан, не усвідомлює смертоносність дії морфію якраз у період, коли він був на шляху до лікування. Біль другого періоду в дійсності є дуже хорошим знаком відновного процесу, але сучасна медицина не усвідомлює цього.
Ймовірно, дві третини ракових захворювань, ініційованих DHS, зупинялися в своєму розвитку до того, як були запідозрені і діагностовані, у зв’язку з попереднім дозволом конфлікту. Єдиною небезпекою в цих випадках може бути невірна діагностика, пов’язана з інтерпретацією інкапсульованого раку. При діагноз рак DHS травма в результаті паніки може дати плями в легенях. Таким чином, пацієнт, який мав шанс уникнути хвороби, відкинутий назад в цикл загальної терапії. Гостра лейкемія також є результатом DHS травми.
Комп’ютерна томографія показує DHS травми мозку у вигляді плям з концентричними колами. Радіологи можуть неправильно інтерпретувати отримані результати, вважаючи їх метастазами в мозку, це означає, згідно з уявленнями Хамера, що величезна кількість людей пройшли абсолютно непотрібні операції з хибними діагнозами пухлин мозку.
Велике значення для процесу вирішення конфліктної ситуації Хамер надає фізіотерапії. З іншого боку токсини і ліки діють деструктивно, заважаючи вирішення конфлікту. Парадоксальність «Нової Німецької Медицини» полягає в прийнятті того факту, що механізм малігнізації в результаті шоку на певному етапі навіть корисний для організму, але радіо і хіміотерапія підсилюють цей процес, заважаючи вирішення конфліктної ситуації та відновленню організму.
Використовуючи свою методику, доктор Хамер вилікував 6000 6500 хворих на останній стадії раку, не рахуючи самого себе.
Професор і доктор медицини Райк Хамер працював 15 років в конвенціональної медицини, також частину свого часу він присвятив розробці спеціалізованого медичного інструментарію.
Після трагедії в 1978 році, коли психічно хворий чоловік застрелив його 19-річного сина Дірка, в результаті психологічної травми у Райках протягом року розвинулося захворювання раку яєчок. У його дружини пізніше розвинулося також ракове захворювання. Незважаючи на колосальний шок, у нього вистачило сил почати боротьбу з власним захворюванням і почати критичний перегляд всіх теорій виникнення і розвитку раку.
Всі різні чинники хвороби, включаючи навколишні канцерогени, за його уявленням, не є причиною раку, а лише збільшують його. Все лікування раку, включає радіо і хіміотерапію, і багато операції по видаленню пухлин, по його теорії, знаходяться вгорі списку причин, що ускладнюють розвиток раку.
Революційна теорія Райка була до такої міри прийнята в багнети медичним світом, що він піддався кримінальному переслідуванню.
9 вересня 2004 року Райк Хамер був арештований в Іспанії, потім піддався екстрадицію до Франції. 70-річний професор був засуджений до трьох років в’язниці. Формально він був звинувачений у веденні приватної медичної практики без відповідної ліцензії, крім того, від нього вимагали відмови від основних положень «German New Medicine» (кого-то в історії вже вимагали відректися від наукових теорій), звинувачували в нанесенні збитку здоров’ю і смерті багатьох людей, що лікувалися за його методом.
Пішли численні протести, в тому числі, великих медичних установ та організацій. Метод «German New Medicine» пройшов перевірку в таких установах, як Universities of Vienna (1986), Duesseldorf (1992) і Trnava / Bratislava (1998), де були отримані досить переконливі і вражаючі результати. Під тиском громадськості в лютому 2006 року доктор Райк Хамер був звільнений з ув’язнення.

Похожие статьи:  Болезни офисных работников и их профилактика

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Як підсилити імунну відповідь
Сильна імунна захист є гарантом міцного здоров'я. Імунна система організму людини — це складно влаштований механізм, який включає безліч компонентів. Які добавки допоможуть підсилити імунну відповідь на вплив вірусів, бактерій, мікробів ...
✅ Технология омоложения — О ДНК, фото и биологических часах
Главная особенность нашей генетической памяти состоит в том, что в ней хранится «архив» всей нашей жизни. Тут есть все: какими вы были в детстве и как выглядели в юности, какими стали в зрелости, как выглядите и каково здоровье теперь. В том-то ...
✅ Утренние упражнения для похудения: польза и правила
Содержание: Виды утренних занятий фитнесом Правила выполнения утренних упражнений Начальный комплекс упражнений Регулярные физические нагрузки помогают построить гармоничную красивую фигуру, поэтому все больше девушек прибегает к помощи спорта в надежде похудеть и стать более стройными. Следует помнить, что чем ...
✅ Правда о фруктах. Польза или вред?
«Ешьте больше фруктов и овощей». Уверена, что вы неоднократно слышали этот совет. И это неудивительно, ведь фрукты употреблялись людьми на протяжении тысячелетий и всегда считались здоровой пищей. Их нам подарила природа, они натуральные, их нет необходимости готовить, они содержат ...
✅ Какой вред может быть от миндаля?
Сладкий миндаль — очень полезный орешек, но даже у него есть свои побочные эффекты. Статья расскажет о вредных свойствах этого продукта, чтобы вы поняли риски и смогли избежать ошибок при планировании рациона. Основные побочные эффекты миндаля Увеличение веса Употребление большого ...
✅ Ознаки емоційного виснаження
Ось це так! Темп життя в сучасному світі настільки швидкий, що у деяких вже не залишається сил бігти. Робота, дім, діти, стосунки – на все просто не вистачає сил. В якийсь ...