Вт. Сен 21st, 2021

Зневоднення може завдати шкоди вашому фізичному і психічному здоров’ю. Але чи знаєте ви, чим конкретно обертається недостатнє вживання води? Не тільки втомою і головним болем!

1. Зневоднена шкіра.

Поряд з зволожуючими кремами та іншими натуральними засобами найкраще рішення для підтримки зволоження шкіри — пити достатню кількість води. Еластичність вашої шкіри залежить від адекватного водного балансу: ви повинні пити стільки ж або більше, ніж втрачаєте. Щоб дізнатися, чи не зневоднена ваша шкіра, спробуйте наступний тест:
Обережно ущипніть ділянку шкіри і подивіться, скільки часу їй потрібно, щоб повернутися в нормальний стан.

Якщо ви зневоднені, ваша шкіра дуже повільно повернеться до своєї первісної форми. В іншому випадку вона зробить це відразу ж.

Ви також можете перевірити температуру шкіри, особливо обличчя. Як правило, організму потрібно багато води для підтримки ідеальної температури. Так що якщо ваша шкіра гаряче, ніж звичайно, вам, можливо, варто збільшити споживання води.

2. Запор.

Запор ускладнює нормальне випорожнення кишечника. Одна з основних причин — нестача води. Це пов’язано з тим, що зневоднення ускладнює видалення твердих відходів і може призвести до болю в животі.
Безпосередньо з запором пов’язаний геморой. Він викликаний спробами вашого кишечника видалити дуже твердий або сухої стілець.

3. М’язові судоми.

М’язові судоми зазвичай пов’язані з фізичною активністю. Однак вони можуть виникати і через зневоднення.
Зазвичай відбувається наступне: при недостатньому рівні рідини в організмі виникає дисбаланс у запасі електролітів і мінералів. Ці компоненти життєво важливі для правильного функціонування м’язів.
Ось чому рекомендується особливо старанно уникати зневоднення під час занять спортом або фізичних вправ. В результаті великої фізичної активності ви втрачаєте воду і мінерали через піт.

4. Втома.

Недостатня кількість води безпосередньо впливає на ваше повсякденне життя і може викликати втому. Коли вам не вистачає рідини, ваші клітини уповільнюють свою діяльність і виробляють менше енергії.
З цієї причини люди, які страждають на зневоднення, часто бувають слабкими і сонними. На щастя, наслідки втоми можна звернути назад, якщо ви почнете пити воду.
Також непогано їсти фрукти і овочі, які містять багато води, щоб збільшити кількість рідини у вашому тілі.

Похожие статьи:  Яблочный уксус

Крім вітамінів, такі фрукти, як кавун і цитрусові, містять натуральний цукор, підвищує рівень енергії.

Крім того, рекомендується випивати склянку води вранці відразу після пробудження, щоб з самого початку дня зволожити тіло. Таким чином, замість того, щоб відразу хапатися за кавою або сніданок, випийте склянку води, щоб підняти настрій і з ентузіазмом приступити до майбутніх справах.

5. Сухість у роті.

Проблеми з сухістю у роті часто пов’язані з гігієною порожнини рота і травленням. Кращий рада при сухості у роті — негайно випити води.
Симптоми сухості в роті: Сухий і грубий языкГустая слюнаОщущение липкості або сухостиПроблемы з пережовуванням, відчуттям смаку або проковтуванням пищиБоль або печіння у роті або на языкеТрещины на губах або в куточках рта6. Мігрень.У більшості випадків мігрень пов’язана з обезводненням. Коли ви не п’єте достатньо води, це викликає розширення кровоносних судин, що призводить до сильних головних болів.

7. Високий кров’яний тиск.

Недостатня кількість води зменшує об’єм крові в кровоносних судинах, коли в ідеалі вони повинні бути повними. Щоб ваші органи функціонували в умовах зневоднення, ваше тіло виробляє гормон гістамін.
В результаті ваші вени і артерії скорочуються, що призводить до підвищення артеріального тиску. Крім того, вживання великої кількості води поліпшує кровообіг, зменшуючи накопичення токсинів та інших шкідливих речовин, які можуть викликати високий кров’яний тиск.

8. Проблеми з нирками.

Рясне питво стимулює правильну роботу нирок. Ваші нирки відповідають за виведення з організму токсинів, сечовини і солі. Коли нирки не можуть виконувати цю життєво важливу функцію, з’являються певні проблеми зі здоров’ям, наприклад, камені в нирках.
Підтримання здоров’я нирок сприяє метаболическому балансу вашого тіла і допомагає запобігти розладу і хронічні захворювання.

9. Збільшення ваги.

Іноді можна сплутати голод з жагою. Тому деякі люди їдять їжу, коли їх організму справді хочеться рідини.
Це важливий фактор, про який слід пам’ятати, стежачи за своїм здоров’ям і вагою. Ви також повинні знати, що питна вода прискорює метаболізм, що збільшує кількість спалюваних калорій.

Похожие статьи:  Как очистить организм после антибиотиков?

10. Біль у суглобах.

Нарешті, якщо ви коли-небудь відчували біль в суглобах, дуже ймовірно, що причина була в зневодненні. Хрящ, який допомагає обмежити тертя в суглобах, на 70% складається з води. Таким чином, важливо пити багато рідини, щоб хрящ міг підтримувати свою правильну форму для нормального функціонування.

Скільки води потрібно пити?

Рекомендований обсяг випитої води залежить від таких факторів, як вік, рівень фізичної активності, погода і здоров’я, серед інших. Проте в середньому активний дорослий повинен випивати 8 стаканів в день.

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ 4 ритуала молодости восточных красавиц, которые стоит взять на вооружение
Приятная забота о себе... Восточные женщины славятся своей изящностью, красотой волос и чистой кожей. Во многом благодаря генетике, климату и особенностями питания. Но это вовсе не означает, что их природная красота не требует ...
✅ Аллергия на цветение — симптомы, лечение и профилактика
В 21 веке проявление аллергических реакций в период весна-лето испытывает 85% населения. Другое название аллергии на цветение — сезонная аллергия. Организм враждебно реагирует на элементы цветочной пыльцы. Иммунная система человека отторгает аллергенный фактор. Симптомы аллергии на цветение Симптоматика аллергии на цветение схожа с признаками ...
✅ 10 признаков того, что вы едите слишком много сахара
Большинство из нас знает, что сахар не полезен, особенно в больших количествах. Многие думают, что употребление сахара портит зубы и фигуру, добавляя нам лишних килограмм, а также приводит к диабету. Но это далеко не весь перечень проблем, связанных с употреблением сахара. ...
✅ Как избавиться от усталости
Работа является неотъемлемой частью жизни каждого из нас, на работе мы проводим большую часть дня и отдаём ей много сил и энергии. Несмотря на специфику работы, многие сталкиваются с усталостью после окончания рабочего дня. Как умственный, так и физический труд, приводят к подавленности ...
✅ Еда по сезону
Почему питание по сезону это отличное решение и основа здорового питания? На это есть несколько причин, ведь сезонные продукты: 1полезнее – большинство таких продуктов поступают нам "прямо с грядки", выращены без опасных удобрений и ...
✅ Древнегреческое лекарство от депрессии и тревожности
Древнегреческий метод лечения депрессии и тревожности основан на довольно любопытном холистическом подходе — стиле жизни, известном как пифагорейский образ жизни. Этот стиль жизни включает в себя воспитание в себе здоровых привычек, правильную ...