Ознаки того, що ваша лімфатична система засмічена

Однією з найбільш важливих речей, які ми повинні зробити для нашого здоров’я, є детоксикація організму. Необхідно позбутися від будь-якого токсичного речовини, що потрапив у наше тіло. Наше тіло складається з численних залоз і органів, які завжди повинні міститися в чистоті.

Якщо вони заповнені токсичними речовинами, вони починають погано працювати і не можуть функціонувати належним чином. Однією з найбільш важливих систем, за якими потрібно ретельно стежити, є лімфатична система. Наша лімфатична система являє собою дуже важливу частину нашої імунної системи та системи кровообігу. Містить лімфатичні вузли, залози, мигдалики, селезінку та вилочкової залози. Наша лімфа має безліч функцій:
Вона транспортує лейкоцити в і з лімфатичних вузлів.
Видаляє будь-яку інтерстиціальну рідину із тканин.
Транспортує дендритні клітини (антиген-презентирующие клітини (АПК)) до лімфатичних вузлів і таким чином стимулює імунну відповідь.
Лімфатична система діє як травна система і поглинає і транспортує жирні кислоти і жири.

Тим не менш, багато людей мають проблеми з лімфатичною системою. Вони не вживають вітаміни і мінерали, їдять тільки оброблені продукти і не займаються спортом. Якщо у вас є які-небудь з перерахованих нижче проблем зі здоров’ям, вам слід подумати про те, щоб очистити лімфатичну систему:

Похожие статьи:  Домашние рецепты красоты своими руками

Часті головні болі
Артрит
Хронічна втома
Незрозумілі травми
Синусові інфекції
Поганий стан шкіри
Зайва вага
Розлади травлення
Лімфатична система потребує рух нашого тіла, тому що у неї немає активної насосної системи. Їй потрібні наші м’язові дії, рухи тіла, діяльність кишечника, а також дихання.
Тут ми представляємо вам 10 способів як допомогти створити правильний потік лімфи, щоб ви могли видаляти будь-які шкідливі речовини або токсини з вашого тіла.

Альтернативні способи підтримки здоров’я

Вправи

Ви повинні регулярно займатися спортом, щоб мати здорову лімфатичну систему. Почніть з не дуже інтенсивних тренувань, потім поступово збільшуйте інтенсивність. Стрибки на маленькому батуті вважається кращим вправою для стимуляції лімфатичної системи.

Лімфодренажний масаж

З допомогою лімфодренажного масажу ви зможете найпростішим чином допомогти лімфатичній системі. Його повинен виконувати кваліфікований масажист, який може допомогти вам стимулювати кровообіг в лімфі, а також злити рідину, усунути токсини і жир. Також голковколювання є дуже корисним. Ще один простий варіант – сауна. Ви потієте крізь шкіру, і ваша лімфатична система буде працювати набагато краще.

Контрастний душ

Гаряча вода може розширювати наші кровоносні судини, в той час як холодна вода стискає їх. Створюється дія «насоса», який видаляє рідини. Людям, страждаючим серцево-судинними захворюваннями, а також вагітним приймати контрастний душ не можна.

Похожие статьи:  Продукт, який збільшує ризик Альцгеймера

Використовувати суху щітку

Круговими рухами, у бік руху лімфи, масажуйте тіло сухою щіткою. Почніть з 10 хвилин, потім збільшуйте час. Переконайтеся, що ви використовуєте щітку з натуральної щетини. Прийміть константный душ після цього.

Пийте чисту воду

Переконайтеся, що ви п’єте достатню кількість води. Також пийте і лимонну воду.

Уникайте занадто тісного одягу

Тісний одяг зменшує циркуляцію в лімфатичній системі. Такий одяг може викликати закупорку лімфатичної системи.

Дихайте глибоко

У нашому організмі міститься в три рази більше лімфи, ніж крові, але ні один орган не може її прокачати. Глибоке дихання – діяння, яке може допомогти нашій лімфатичній системі.

Їжте продукти, які сприяють поліпшенню лімфотоку

Переконайтеся, що ви їсте продукти, багаті поживними речовинами.
Деякі з кращих продуктів для очищеної лімфатичної системи:
Зелені листові овочі
Продукти з низьким вмістом цукру (мигдаль, журавлина, бразильський горіх, лляне насіння, насіння чіа, часник, волоські горіхи, авокадо)
Уникайте продуктів, які викликають закупорку лімфатичної системи

Иключите з раціону:

оброблені харчові продукти
молочні продукти
цукор
штучні підсолоджувачі
столову сіль
сою

Приймайте трави, які стимулюють відтік лімфи

Ці трави можуть допомогти вашій лімфатичній системі і поліпшать її стан:
Ехінацея
Дикий корінь індиго
Коріандр
Астрагал
петрушка
Голденсил
Покерут

Похожие статьи:  Симптоми згустку крові в судинах

Поділитися з друзями

 

Матеріали по темі:

Котлеты из чечевицы — 5 простых рецептов
Котлеты из чечевицы — идеальное блюдо для тех, кто соблюдает пост или придерживается диет. Рецепты чечевичных колет пользовались популярностью в 90-е годы, когда на прилавках был дефицит продуктов, ...
Для чого потрібен вітамін К
Вітамін К відомий своїм позитивним дією на кісткову тканину і серцево-судинну систему. Прийом деяких препаратів може погіршити всмоктування цієї речовини. Джерелом вітаміну К служать ...
Кризис середины жизни
Этот кризис переживается людьми в районе 40-45 лет: он заключается в переоценке всего, что было достигнуто в жизни к этому времени. Что такое кризис середины жизни? Человек нередко отвергает или разрушает то, чего ...
Зависимость от капель в нос: правда или миф?
Врачи подтверждают: капли или спреи для лечения заложенности носа действительно могут вызывать привыкание. Но таким свойством, отмечают эксперты, обладает только определенная группа лекарств. Привыкание вызывают ...
У чому різниця між першим і другим типом діабету
Ось це так! ВООЗ попереджає: у світі справжня епідемія діабету. Що потрібно знати, щоб захистити себе?Цукровий діабет – одне з п'яти хронічних захворювань, ...
Продукты для молочных желез для женского здоровья
Забота о здоровье молочных желез с каждым годом становится все актуальнее, поскольку, к сожалению, растет и число женщин, заболевающих раком груди. Однако есть ряд продуктов, которые помогут организму справиться ...