Сб. Сен 18th, 2021

Ось достатньо ви п’єте води? Навіть якщо здається, що пити не хочеться, можна з’ясувати, що води не вистачає. Як же зрозуміти, що організм вже шле вам сигнали про посуху?

Ознаки того, що організму не вистачає води

Сухість у роті і потріскані губи (які хочеться пообдирать). Дуже красномовний ознака — слизові реагують на зневоднення швидше всього.
У вас часто болить голова — з ранку або ввечері. Це характерний вид болю: вона не настільки сильна, щоб приймати знеболюючу пігулку, але настільки помітна, що все-таки заважає жити.
У вас хронічно низький тиск, а якщо ви різко вставати — в очах темніє. Справа в тому, що постійна нестача води заважає організму підтримувати нормальний об’єм крові в кровоносній системі, і тиск у судинах знижується.
Темні кола та набряки під очима свідчать про те, що організм перейшов у режим збереження води: раз вже її і так мало думає наш мозок, раптом зовсім скоро скінчиться, так що ось вони, запаси.
Шкіра суха і недостатньо еластична, якщо зібрати шкіру передпліччя в складку і відпустити — ще кілька секунд будуть помітні зморшки.Ви часто моргаєте, жмуритесь і трете очі. Все тому, що вони теж пересохли, і сліз, в нормі періодично промывающих очей, просто не вистачає.
Ви мало потієте, рідко потребуєте дезодоранті, можете носити одну і тут же блузку пару днів або більше. Рано радієте: організм сигналить вам про те, що потіти йому особливо нічим.

Похожие статьи:  Як харчуватися взимку

Ви часто відчуваєте роздратування і далеко не завжди здатні з нею впоратися.
Ви погано соображаєте навіть в процесі рутинної роботи, не кажучи вже про моменти, де від мозку потрібно активність і нестандартні рішення. Зниження рівня гідратації знижує розумові здібності.
Ви швидко втомлюєтеся, відчуття втоми і бажання полежати в кутку з книжкою — ваші часті супутники.
У вас хрустять суглоби — тому що в суглобовій сумці не вистачає рідини, і кістки скребуть один про одного.
Навіть при невеликих фізичних навантаженнях у вас трапляються м’язові спазми: пройшлися по сходах — звело ногу, присіли — другу звело.
Ви відчуваєте млявість і сонливість. Це теж захисний механізм тіла, якому не вистачає рідини: щоб не спітніти і не витратити таким чином такі потрібні запаси води, воно сповільнюється».

Чому не вистачає води і скільки потрібно пити


Правило «Чим більше, тим краще» тут не працює, і вчені досі не дійшли єдиного висновку про те, скільки конкретно потрібно пити води. Але абсолютно точно — в залежності від ваги і ступеня активності способу життя: якщо ви, припустимо, жінка 35 років, важите 60-70 кг і у вас сидяча робота, то вам потрібно близько 1,5 літрів води в добу, а якщо ви захоплені фітнесом або бігаєте марафони не менше 2 літрів. Деякі лікарі рекомендують просто випивати склянку води кожні 1,5 години і слідкувати за самопочуттям.

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Польза и вред капусты брокколи для организма
Если речь идет о капусте соцветиями, то представляется сразу, знакомая с детства «цветная капуста» со светлым стеблем и бело-молочными шапочками цветов. В последнее время, все чаще можно встретить на прилавках очень похожую, но с зеленым окрасом соцветий капусту — брокколи. Является однолетним овощным растением, ...
✅ Неуязвимая психика: четыре стратегии победителя
Глупо забивать гвозди стеклянным молотком – он рассыплется от первого же удара. Но именно так поступают люди, когда пытаются справиться со стрессовыми ситуациями в то время, как их психика имеет неправильные настройки. Трудности, ...
✅ Как читать этикетки на продуктах
Как понять, что что за продукт перед вами — вредный или полезный? А сколько в нем питательных веществ и, например, сахара? Калорий? А белков, жиров и углеводов? К тому же, в последнее десятилетия все чаще стали раздаваться предупреждения о том, что производители добавляют ...
✅ Секрети довголіття від доктора Рошаля
Іноді збирати інформацію про звички довгожителів буває не тільки корисно, але й цікаво. Оскільки тривалість життя як мінімум на 50% залежить від щасливого квитка в генетичній лотереї, деякі столетники люблять потролити оточуючих.
Похожие статьи:  Як зупинити старіння мозку
Наприклад, ...
✅ Как выбрать латексный матрас?
У каждого свой повод купить матрас из латекса. Кого-то привлекает умеренная жесткость и повышенный комфорт, кому-то нравится способность таких моделей надолго сохранять форму и свойства, а кому-то только такое изделие обеспечивает оптимальное ...
✅ 4 «подарка» цивилизации, которые убивают
Цивилизация дала человеку не только комфорт, но и множество проблем со здоровьем. А все из-за противоречия с природой, в условиях которой формировалось все живое, в том числе и человек. 1. ОТСУТСТВИЕ ГОЛОДА В условиях дикой природы голодают все животные. У лесных зверей, к примеру, не существует трехразового ...