Ознаки того, що ви п’єте мало рідини

Ось достатньо ви п’єте води? Навіть якщо здається, що пити не хочеться, можна з’ясувати, що води не вистачає. Як же зрозуміти, що організм вже шле вам сигнали про посуху?

Ознаки того, що організму не вистачає води

Сухість у роті і потріскані губи (які хочеться пообдирать). Дуже красномовний ознака — слизові реагують на зневоднення швидше всього.
У вас часто болить голова — з ранку або ввечері. Це характерний вид болю: вона не настільки сильна, щоб приймати знеболюючу пігулку, але настільки помітна, що все-таки заважає жити.
У вас хронічно низький тиск, а якщо ви різко вставати — в очах темніє. Справа в тому, що постійна нестача води заважає організму підтримувати нормальний об’єм крові в кровоносній системі, і тиск у судинах знижується.
Темні кола та набряки під очима свідчать про те, що організм перейшов у режим збереження води: раз вже її і так мало думає наш мозок, раптом зовсім скоро скінчиться, так що ось вони, запаси.
Шкіра суха і недостатньо еластична, якщо зібрати шкіру передпліччя в складку і відпустити — ще кілька секунд будуть помітні зморшки.Ви часто моргаєте, жмуритесь і трете очі. Все тому, що вони теж пересохли, і сліз, в нормі періодично промывающих очей, просто не вистачає.
Ви мало потієте, рідко потребуєте дезодоранті, можете носити одну і тут же блузку пару днів або більше. Рано радієте: організм сигналить вам про те, що потіти йому особливо нічим.

Похожие статьи:  Съешьте этот завтрак и пищеварительная система заработает как часы, а жир уйдет в кратчайшее время

Ви часто відчуваєте роздратування і далеко не завжди здатні з нею впоратися.
Ви погано соображаєте навіть в процесі рутинної роботи, не кажучи вже про моменти, де від мозку потрібно активність і нестандартні рішення. Зниження рівня гідратації знижує розумові здібності.
Ви швидко втомлюєтеся, відчуття втоми і бажання полежати в кутку з книжкою — ваші часті супутники.
У вас хрустять суглоби — тому що в суглобовій сумці не вистачає рідини, і кістки скребуть один про одного.
Навіть при невеликих фізичних навантаженнях у вас трапляються м’язові спазми: пройшлися по сходах — звело ногу, присіли — другу звело.
Ви відчуваєте млявість і сонливість. Це теж захисний механізм тіла, якому не вистачає рідини: щоб не спітніти і не витратити таким чином такі потрібні запаси води, воно сповільнюється».

Чому не вистачає води і скільки потрібно пити


Правило «Чим більше, тим краще» тут не працює, і вчені досі не дійшли єдиного висновку про те, скільки конкретно потрібно пити води. Але абсолютно точно — в залежності від ваги і ступеня активності способу життя: якщо ви, припустимо, жінка 35 років, важите 60-70 кг і у вас сидяча робота, то вам потрібно близько 1,5 літрів води в добу, а якщо ви захоплені фітнесом або бігаєте марафони не менше 2 літрів. Деякі лікарі рекомендують просто випивати склянку води кожні 1,5 години і слідкувати за самопочуттям.

Похожие статьи:  Як визначити хворобу Альцгеймера за аналізом крові

Поділитися з друзями

 

Матеріали по темі:

7 симптомів непереносимості лактози
Непереносимість лактози зустрічається часто. До 65% населення має знижену здатність до перетравлювання лактози в дорослому віці. Непереносимість лактози — це не алергія на ...
Ліки, які здатні принести шкоду
Ось це так! Навіть якщо строго дотримуватися дозування і стежити за терміном зберігання. Популярну медичну приповідку: «в ложці ліки, у чашці — отрута» чули, ...
Дієта, яка допоможе при болях в колінах
Кожен п'ятий житель планети страждає від остеоартриту. Остеоартрит — одна з найбільш поширених різновидів артриту, від неї страждає кожен п'ятий житель нашої планети. На жаль, ...
Греческая кухня
Кто-то когда-то сказал, что греческая кухня — это гармония свежих продуктов, приправленных специями и травами и заправленных оливковым маслом. И у нас нет повода в этом сомневаться. Разве что только ...
Хеликобактер пилори — как избавиться от патогенной бактерии
Helicobacter Pylori (хеликобактер пилори) — бактерия, которая может быть причиной гастрита и язвы желудка. ВОЗ считает этот микроорганизм опасным канцерогеном, усматривая связь между ним и раком желудка. Раньше ...