Ср. Сен 22nd, 2021

Якщо ми беремо чужу їжу, ми порушуємо закон екологічної сумісності – це основний закон Природи. Якщо годувати сіверян ананасами, то люди не зможуть пристосуватися до тих умов клімату, де вони живуть, тому що ананас несе інформацію чужого клімату.

Припустимо, Іван-чай в Тюмені містить вітаміну С в 6 разів більше ніж у лимоні, а в Салехарді цей показник вже в 20 разів більше. Тобто рослини, чим північніше, тим запасають вітамінів у десятки разів більше, ніж на півдні. Тому не можна жителям півночі є південні фрукти і овочі, ми себе обідняємо, закладаємо нездоров’я, тому що порушуємо закон екологічної сумісності.
Найцікавіше, що наші Предки добре знали про це. Іван Грозний у 1580 році сказав: «Хочеш завоювати країну — завозь чужий продукт; піде відтік енергії, люди будуть хворіти, а хворими рабами легше управляти». Чому ми це забули? Іван Грозний мав 5000 книжок у своїй бібліотеці і добре знав: завезеш чужий продукт — люди будуть хворіти. Це ми й творимо.

Харчовий непотріб

У нас дуже багато харчового сміття: Пепсі-Кола, Кока-Кола, Орбіт, Дірол та ін. — туди закладається аспартам, це підсолоджувач, придумали його американці, щоб до продуктів було звикання, чим більше п’єш, тим більше хочеться, тобто збагачуєте країну, яка його виробляє.
Аспартам дає багато ускладнень — знижує інтелект (якщо мати вживає ці продукти, то у дитини інтелект буде знижений на 15%), викликає головний біль, нудоту, депресію, болі в шлунку, нечітке зір, порушення мови, болі в суглобах. При додаванні в їжу аспартама, мозок припиняє виробляти серотонін і людина не відчуває ситість, а боротьба із зайвою вагою не дає результату.

Білий хліб — кастратус

Білий хліб італійці називають «кастратус» — кастрований хліб, і це правильно, тому що він порожній. Якщо ми даємо дитині багато білого хліба або булочки та інше, ми заздалегідь закладаємо нездоров’я. Згадайте, коли наші Предки їли білий хліб? На Русі білий хліб їли тільки по святах і неділях, все інше час їли хліб з борошна грубого помелу, там збережена оболонка зерна, саме в такому хлібі наша сила і здоров’я.
Білий хліб викликає захворювання гемоглиаз, підвищує в’язкість крові і звідси наростає гіпертонія, порушується робота шлунково-кишкового тракту. Від білого хліба в світі гине більше людей, ніж від туберкульозу.

Йод

Наполеон завжди давав у своїй армії йод, всіх перевіряв на щитовидку, тому що якщо погано працює щитовидка, розвивається кретинізм (слабоумство).
Йод – це ліки для інтелекту. Найбільше від нестачі йоду страждають діти, їм важко навчатися в школі, освоювати нові знання. У Росії 35% населення страждають від дефіциту йоду, не знаючи про це.
Прояви йодної недостатності – дратівливість, пригнічений настрій, сонливість, напади незрозумілої туги, забудькуватість, погіршення пам’яті, уваги, поява частих головних болів, часті простудні інфекційні захворювання, зниження рівня гемоглобіну.
* Багато йоду містять листя буряка і бур’ян мокриця.

Пирій — кремній

Пирій – це сильне лікарська рослина, не дарма його навесні їдять кішки і собаки. Пирій містить кремній, кремній утримує кальцій – це захист від артрозів, артритів. Пирій загострює слух, зір, чистить шлунок, лікує гастрит.
Використовувати пирій дуже просто: взяти пучок пирію, закласти в каструлю скільки влізе, відварити 10 хвилин і викинути. На відварі пирію готуйте каші, супи, все що завгодно, ви отримаєте кремній, який утримає кальцій в нормі. Скільки не годуйте сиром або кальцієвими препаратами – це без користі, тим більше з віком від прийому кальцію буде більше шкоди, ніж користі. Потрібен кремній, щоб утримати в нормі кальцій. З коренів пирію можна зробити борошно – коріння очистити, висушити, розмолоти і випікати хліб.

Вітаміни і здоров’я

Штучні вітаміни — це не листочок або ягідка, а синтетика, від якої у нас немає захисту. При цьому, припустимо: 1 г вітаміну С, який призначає лікар, перевищує дозу в 25 разів (!), і на кожну таблетку вітаміну С потрібно випити 1 літр води, але ніхто не п’є, і ніхто про це не говорить! А адже вітамін С – це один з найстрашніших вітамінів, відомо багато важких ускладнень після його застосування, а якщо ще вважати, що у нас 65% підробки, це катастрофа. Зараз вже говорять, що штучні вітаміни сприяють розвитку ракових клітин, і це говорять не тільки про вітамін С. Взагалі передозування вітамінів, які призначає лікар, дуже згубно впливає на здоров’я.
Мама у мене була лікар, і вона сказала: «В будинок вітамінів не принось, і ніколи їх з своїх рук не давай». Тому що є рослини, є трави:
* Мокриця в 4 рази витаминнее лимона – це захист від артрозів, артритів, гастритів, це щитовидка.
* Глід, часник, календула, ромашка – ці рослини містять селен, а нам кажуть, що у нас селену мало (у 80% росіян спостерігається дефіцит селену). У нас багато селену, треба просто його взяти.

Похожие статьи:  Философия правильного питания

* Бадилля моркви – це лікування геморою, судин. Чому ми не збираємо?
* Бадилля буряка – лікує міому.
* Ріпа — це бронхолитик, допомагає печінці і чого завгодно. Адже скільки раніше слов’яни їли ріпи, а зараз ми її зовсім не садимо.
* Листя обліпихи містять дуже багато вітамінів. Не захоплюйтеся ягодами обліпихи, вони протипоказані при холециститі, панкреатиті, міомі. Найцінніше – це листя обліпихи, вони витаминнее лимона в 10 разів і вони гальмують зростання будь-якої пухлини. Листя обліпихи треба заготовляти на зиму для чаю, як і листя смородини та малини, листя малини містять природну форму аспірину.

Смола і кора

Ми зараз купуємо в Америці кору сосни — «Пікногенол», який коштує 1200 рублів за упаковку, а в себе всю кору залишаємо на ділянках. Хоча підійди з будь сосни зніми кору, подрібни, і заваривай – буде той же пікногенол.
Смола містить дуже багато вітамінів, вона в 5-6 разів витаминнее лимона (влітку вітамінів менше, а до зими їх кількість збільшується). Можна взяти будь-хвойні – сосна, ялина, ялиця, модрина. Припустимо, ялина – це захист від артрозу, лікує бронхи, чистить судини, містить багато кремнію. Щоб витягти смолу — потрібен самовар, тому що просто заварювати в чайнику, так смолу не здобудеш. Тобто ялина або ялицю, модрину треба розрізати на невеликі частини і покласти в самовар, де чай кип’ятиться, і міняти через пару днів.
Тополя, осика, верба – це природна форма аспірину. Завжди треба мати в будинку мелену кору цих дерев, можна на кавомолці молоти. При легкій застуді, взяти 1/4 чайної ложки кори осики і запити водою, температура спаде. Осика має жарознижуючу, протизапальну, бактерицидну дію, також осика широко застосовується при опісторхозу, простатиті, аденомі передміхурової залози, запаленні нирок.

Проломник північний – захист від вагітності

Проломник північний – це рослина, що захищає жінку від вагітності. Цікаво, що латинська назва цієї рослини Androsace дано Діоскоридом в I столітті н. е.., і дослівно означає «захист від чоловіка» (andr — «чоловік» і sace — «щит»). Тобто народ давно знає, які рослини є протизаплідними і як їх застосовувати, а в наш час роблять аборти, тобто вбивство. У Росії за 1 добу робиться 13000 абортів.
Спосіб застосування: жінка перед менструацією за 4-5 днів п’є цю рослину як чай, і все, живе нічим не захищаючись і не вагітніє.

Морська сіль

Ще Авіценна говорив, що в їжу треба використовувати тільки морську сіль, там 64 мікроелемента, 58 спільних з нами (йод, золото, калій, кальцій, кадмій тощо). Морську сіль використовують у Франції, Швеції, Норвегії, Голландії, Німеччини, Болгарії…
Де купити морську сіль? Зайдіть в будь-яку аптеку, беріть сіль для ванн саму сіру, найдешевшу, але без добавок, щоб там не було календули, лаванди, ні жовтого, ні зеленого кольору. Беріть звичайну сіру сіль, ніж сіріше, тим краще, в ній більше кремнію. З морською сіллю варіть супи, каші, готуйте соління.
Йодована сіль – це дурість. Її потрібно з’їсти за один день, тобто відкрили пакет, сьогодні ж кілограм з’їдайте, тому що завтра там йоду не буде. Навіщо його туди клали – незрозуміло.

Школа вчить не тому

Наше навчання ні до біса не годиться! Припустимо, про папоротях в школі розповідають — як утворюються спори, спорангії, як спору падає, утворюється заросль. Але не вивчають, які містить мікроелементи папороть, від чого він захищає. Росія щорічно поставляє в Японію 700 тонн папороті, навіщо вони їдять папороть, що він містить, чому японці живуть на 30 років довше за нас, не маючи абсолютно ресурсів?
Людина повинна знати, як застосовувати папороть, коли збирати, і чому його треба їсти — без цих знань, навіщо дітям безполезная інформація про систематику, скільки там тичинок і маточок? Треба вчити, як застосовувати рослини. Покажіть дітям, як на городі себе вести, що можна використовувати, як використовувати ту ж мокрицю, бадилля моркви, пирій – ось чому треба вчити. У кожному краєзнавчому музеї крім кісток мамонта і хатнього начиння, повинен бути стенд з лікарськими, харчовими та отруйними рослинами — в цьому користь краєзнавства, знання свого краю, як тут зберігають здоров’я, за рахунок чого, як пов’язані зі своєю Природою.

Похожие статьи:  Повышенная и высокая температура тела: 37, 38, 39, 40°С

Традиційна медицина

Традиційна медицина – це народна медицина, тобто традиція народу. Медицина, яку сьогодні називають «традиційної» – це не наша медицина, це офіційна медицина. У нас все перевернули комір на виворіт: гірудотерапія, масаж, мануальна терапія – це традиційна медицина народу, от її і треба піднімати, тому що вона століттями перевірена на людину. Цей досвід треба вивчати, а у нас з 1933 року вирішили, що на таблетках проживемо… не прожили, сучасні препарати дають безліч ускладнень, здоров’я народу гірше з кожним поколінням.
Народна медицина – це клінічний, тобто лікувальний експеримент на самому собі (не на мишах і кроликах, а на собі), збережений у народній традиції. У Росії до 1933 року в інститутах ще була ботаніка, кожен лікар збирав довідковий гербарій, під кожною рослиною записували: в якому віці, при яких захворюваннях, в якій кількості, які рослини подати. Чому це прибрали? А адже знахарство у нас було найсильніше. Для порівняння – наша медицина зараз на 130 місці в світі; при царі були на 8, у роки війни на 15. Японія займає одне з лідируючих місць, у них дуже цікава медицина: 50% лікарів призначають тільки трави, а 50% призначають і трави та препарати сучасного хімічного синтезу. Японці вживають в їжу 160 рослин і живуть на 30 років довше за нас.

Енергетика рослин

Крім хімічного складу, рослини володіють енергетикою, яка також впливає, і якщо енергетику прибрати, то ефект від лікування буде значно слабкіше. В. П. Гоч перевірив багато трави на енергетику, написав книгу «Духовна сила рослин». Виявилося, що зараз втратили свою енергетичну силу алое і мучниця — ці рослини будуть ще довго рекомендувати, у них залишився такий же хімічний склад, але енергетики в них вже немає. Чому? Тому що змінилася астрологія, ми вступили в Епоху Водолія (у слов’янській традиції Епоха Вовка, див. Сварожий Коло), тобто інша конфігурація зірок, інше поєднання, тому змінилася енергетика рослин.
Дуже сильну енергетику придбала яблуня, і посилив свою енергію аїр; навіть маленький шматочок аїру, кинутий у ванну, буде знімати негативну енергію у людини.
Але головне: траву треба збирати самим, тому що у людей різна енергетика, і деякі продавці самі того не підозрюючи, забирають енергію у рослин, тобто ви купите як би порожню траву. Тому рослини краще збирати самим, і те, що ви посіяли на дачі, це буде працювати точно на вас [прим. – коли посіяли рослини, пройдіться між грядок босоніж, ваша енергетика і мікрофлора з шкіри проникне в землю і майбутній урожай буде точно підходити вашому організму.

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ ПМС у мужчин: что это такое и как с ним бороться
Муж ходит по дому мрачнее тучи. Или возлежит на диване, но все равно мрачнее тучи. Вы к нему со всей душой: что, мол, родной, на ужин изволишь. А он, выдержав полную драматизма паузу, печально отвечает что-то вроде «оставь меня, старушка, ...
✅ Убираем морщины сидя на диване: 6 натуральных масок от дряблости и старения кожи
С возрастом следить за кожей становится все труднее и труднее, она начинает стареть, становится дряблой и обвисшей. Однако на помощь нам придут природные компоненты. Сегодня я вам покажу 6 натуральных масок от ...
✅ Все про антисептики
Описание До появления антисептиков, медицина использовала метод «механический антисептик», то есть при обнаружении гноя, он немедленно выпускался. Гной свидетельствует о каком-то заражении, а точнее об активной борьбе иммунной системы с вирусом или бактериями. Джозеф Листер считается основоположником антисептики. В 1867 году авторством ...
✅ Кокосовым маслом мажьте лицо — Намного моложе будет оно!
Масло кокоса — косметическое натуральное средство, которое получают без добавления искусственных ароматизаторов, красителей и других веществ. Все полезные свойства заложены природой, поэтому кокосовое масло для лица применяют в качестве натуральной и безвредной косметики. Особенно оно подходит ...
✅ Матрасы для беременных
В период беременности тело женщины значительно меняется – соответственно, перераспределяется нагрузка на позвоночник и суставы. Растущая масса тела с центрированием в районе поясницы и изменение положения костей таза может привести к повышенному ...
✅ 4 основные причины старения, на которые вы можете легко повлиять
Наука продвинулась в вопросах предотвращения старости. Теперь она нацелена на борьбу с основными причинами преждевременного изнашивания мозга и всего организма. Вот основные причины, которые приводят к внешним и внутренним изменениям человеческого тела. 1. Распад ...