Сб. Сен 18th, 2021

Люди, які часто прибирають у своєму будинку, мають високий рівень серотоніну (гормону щастя). Він, у свою чергу, позитивно впливає на хороший сон, правильне харчування і, як наслідок, на довголіття. Так що давно вже пора полюбити прибирання!

1. Читай газети догори ногами.

І це не жарт. Читаючи догори ногами ти піддаєш свій мозок невеликим стресів, які допомагають йому відновлювати зруйновані клітини. Також ти можеш писати незвичній для тебе рукою, слухати неприємну тобі музику…

2. Їж фрукти і овочі червоного кольору.

Мало хто знає, що солодкий перець містить більше вітаміну С, ніж апельсин. Буряк багата нітратами, які розширюють кровоносні судини, а помідори є джерелом лікопену, який захищає від ракових і серцево-судинних захворювань.

3. Швидко бігай.

Біг знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань на цілих 30 відсотків. Замість бігу можеш кататися на велосипеді.

4. Будь обережним при користуванні громадським туалетом.

Після кожного відвідування громадського туалету необхідно ретельно мити руки, щоб позбутися від бактерій, які можуть не тільки викликати серйозні захворювання, але і підриває твій імунітет.

5. Їж банани.

Цей фрукт знижує кров’яний тиск. Вхідний в його склад калій допомагає протидіяти шкідливим наслідкам надлишку солі в раціоні.

Похожие статьи:  Продукты с низким ГИ при похудении

6. Присідай.

Це проста вправа допомагає зміцнювати м’язи, які в майбутньому, особливо в літньому віці, допоможуть запобігти падіння.

7. Пий хоча б одну чашку чаю в день.

Чай знижує рівень гормонів стресу в крові і збільшує шанси на виживання у випадку серцевого нападу на 28 відсотків, тому що антиоксиданти, які містяться в чаї, зміцнюють кровоносні судини.

8. Лягай спати на годину раніше.

Сон всього на одну годину довше сприяє зниження і нормалізації кров’яного тиску. Також тривалий сон допомагає людині боротися зі стресом.

9. Їж йогурт.

Напої з пробіотиками позитивно впливають на травний тракт.

10. Використовуйте зубну нитку.

Вона допомагає позбутися від бактерій, які викликають карієс, що в підсумку захищає тебе від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і недоумства.

11. Дихай через соломку.

Роби це щодня, щоб поліпшити роботу легенів, знизити частоту серцевих скорочень і знизити кров’яний тиск. Роби вдих через ніс, а видихай через соломинку.

12. Тримай будинок у чистоті.

Люди, які часто прибирають у своєму будинку, мають високий рівень серотоніну (гормону щастя). Він, у свою чергу, позитивно впливає на хороший сон, правильне харчування і, як наслідок, на довголіття.

13. Їж бекон замість ковбаси.

Це може прозвучати досить дивно, але він менш калорійний, ніж ковбаса. Його вживання може запобігти серцево-судинні захворювання і ожиріння.

14. Щодня ходи на прогулянку.

Ходьба позитивно впливає на роботу мозку і захищає від недоумства.

15. Накладай на тарілку менші порції їжі.

Експерименти на щурах показали, що гризуни, яким давали порції на 30 відсотків менше, жили в два рази довше.

Похожие статьи:  Отбеливание и чистка: в чем разница?

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Как выбрать матрас для двуспальной кровати
Выбор матраса для двуспальной кровати чаще всего связан с компромиссом. Каждый человек индивидуален, и создать удобное спальное место для двух людей с различной комплекцией, а также привычками и потребностями может быть непросто. ...
✅ 24 часа заботы о себе
Напланировали на майские выходные кучу дел? Отлично! Но не забыли ли вы о самом важном? Об отдыхе и заботе о себе. Предлагаем выкроить среди выходных один день, который вы сможете полностью посвятить себе. Вы это заслужили. В книге «Ближе к телу» есть много отличных идей, как ...
✅ Камбала
Общие сведения Камбала — морская рыба, которая относится к семейству камбалообразных. Сильно сплющенное тело, а также расположенные на одной стороне рыбы глаза — два самых главных ее отличия. Глаза чаще всего находятся на правой стороне. Тело камбалы ассиметричное с двойной окраской: ...
✅ Как спасти ребенка от разрушающего влияния современного мира
В Индии есть легенда о том, как великий подвижник Ангира (помня, как, будучи маленьким, он всё время мечтал: «Когда же я, наконец, вырасту?!») решил осчастливить людей и избавить их от детства. Ценой долгих аскез он стал мистиком и своими сверхъестественными способностями решил изменить ход ...
✅ 6 особенностей женщин, которых Кристиан Диор считал неухоженными
Модельер говорил, что не бывает некрасивых женщин. Есть лишь те, кто не знает, как подчеркнуть свою красоту... «Женщины наиболее привлекательны в возрасте от тридцати пяти до сорока. А так как лишь немногие женщины ...
✅ Вредные ингредиенты в косметической промышленности
Вам не надо беспокоиться и читать предлагаемый материал дальше: Если Вам не важен вопрос вашего здоровья, ваших детей, родных и близких людей; Если вы не можете отнести себя к категории людей живущих по принципу: ...