Продукти, які вбивають наші суглоби

Артрит – це ураження суглобів, яке викликається запальними процесами в організмі. Це досить часто зустрічається патологія, головним симптомом її є сильна біль. Знайти гарне самопочуття і не допустити прогресування хвороби, допоможе правильно складений раціон.

Виключивши з вживання продукти, які провокують проблеми, можна вивести зайву рідину, знизити вагу, що створює додаткове навантаження на суглоби, зменшити запальні процеси і больовий синдром.

Продукти, які потрібно виключити при артриті і будь-яких проблемах з суглобами

1. Продукти тваринного походження

М’ясо жирних сортів – свинина, яловичина і качатина, містить у своєму складі арахідонову кислоту. При засвоєнні організмом, вона розщеплюється на окислені похідні жирних кислот, які й провокують запальні процеси, а також погіршують перебіг захворювань.

2. Молочні продукти

Продукти з молока, є головними джерелами таких необхідних мікроелементів, як кальцій і вітамін D, необхідні для формування здорової кісткової тканини. І разом з тим, молочні продукти можуть погіршувати перебіг артриту. Тому приймати рішення, потрібно вживати молочні продукти, повинен тільки лікар.

3. Вуглеводи

Мова йде про рафінованих вуглеводів, які складають основу газованих напоїв, кондитерської випічки, солодощів, майонезу, кетчупу і багатьох консервованих продуктів. Ці смачні, але шкідливі у всіх відносинах ласощі, викликають відкладання зайвої ваги. Крім цього, їх вживання провокує порушення кровопостачання судин, утруднює надходження кисню і поживних речовин до суглобів. Тим самим погіршуючи їх стан.

Похожие статьи:  Применение эфирного Масла Мяты для лица

4. Глютен

Білкова речовина глютен або клейковина є у всіх пшеничних культурах. Вважається, що він може стати одним з факторів, що провокують запальні захворювання. Медичні дослідження підтвердили, що виключення продуктів із жита, пшениці, ячменю, допомагало значно поліпшити самопочуття хворих на ревматоїдний артрит.

5. Сімейство пасльонових

Соланін, який міститься в баклажанах, перці, помідорах, картоплі – здатен чинити негативний вплив на деяких людей. Він впливає на роботу нервової системи, може стати причиною головних болів і суглобових змін. Деякі люди володіють підвищеною чутливістю до продуктів, що містять алкалоїд соланін, серед них — хворіють на подагру і артритом. Зниження вживання цих овочів може допомогти вирішити багато проблем охорони здоров’я. Є і хороша новина — під час теплової обробки, овочі втрачають до 50% шкідливих речовин.

6. Сіль

Вживання кухонної солі в потрібних пропорціях, необхідно для здоров’я і нормальної роботи організму. Але підвищене вживання солі здатне викликати серйозні порушення в органах і тканинах, і суглобовому апараті людини. Дуже багато солі людина вживає з напівфабрикатами, ковбасними і консервованими виробами. Це сприяє затримці рідини в організмі, відкладенню шкідливих речовин в суглобах, підвищення ваги тіла, посилення запалень і дискомфорту.

Похожие статьи:  11 самых дорогих сортов чая в мире

7. Смажені продукти

Якщо про шкідливість і користь інших продуктів можна ще посперечатися, то про шкоду жирної пережареної їжі відомо кожному! Так, це смачно, але хворим артритом абсолютно протипоказано. А крім цього, провокує проблеми з серцем, органами і системами травлення і погіршує роботу всього організму.

8. Чай і кава

Кофеїн, який міститься в ранкової чашки міцного тонізуючого напою, вимиває велику кількість кальцію з кісткової тканини. Тим самим, він є одним з факторів, що руйнують кісткову тканину і провокують появу артриту або погіршують його тяжкість.

9. Алкогольні напої

Вживання спиртних напоїв користі організму не приносить. Ніякої і ніколи. Але здатне значно погіршити тяжкість будь-яких захворювань. Тому при будь-яких порушеннях здоров’я лікарі першою справою радять виключити алкоголь. При артриті, навіть найслабші спиртні напої підсилюють запальні процеси в суглобах, провокують набряклість, вимиває калій і сприяє витончення хрящової тканини. А також перешкоджає одужанню, оскільки не дозволяє аналгетичну речовин полегшувати стан хворого.
Запальні процеси в суглобах, можуть стати причиною інвалідності людини. Тому дуже важливо стежити за своїм здоров’ям, вчасно звертатися до лікаря і налагодити харчування. Вести правильний спосіб життя – це найкраща профілактика від усіх хвороб, в тому числі і артриту.

Похожие статьи:  Мезотерапия в домашних условиях — секреты популярной инъекции

Поділитися з друзями

 

Матеріали по темі:

Що необхідно зробити в 30, щоб не страждати від варикозу 50
Ось це так! З-за гормональних змін у жінок після 50 років різко підвищується ризик розвитку варикозу. Чи знаєте ви, як захистити себе?Стінки наших ...
Онемение — сигнал организма о проблеме
Содержание: Причины онемения Боль, спазм и зуд: симптомы, сопровождающие онемение Онемение у беременных женщин и детей Как часто утром появляется ощущение, что пальцы рук вроде как не твои. Онемение конечностей, или другой ...
Использование масок для ухода за лицом при беременности
В период беременности организм женщины испытывает значительные нагрузки, поэтому необходим особенный уход. К ежедневному очищению, тонизированию и увлажнению стоит добавить также маски для лица. Они помогут вернуть ...
Валерьянка: за и против
Валерьянка — народное название препарата валерианы лекарственной (Valeriana officinalis), корневища которой используются в медицине. По общему убеждению, это самое простое и безобидное средство для снятия симптомов стресса, бессонницы ...
Як визначити хворобу Альцгеймера за аналізом крові
Чим раніше буде виявлена хвороба, тим на більш довгий термін можна буде відсунути найважчі порушення. Хвороба Альцгеймера – найпоширеніша різновид вікової деменції, за деякими даними, ...
Капоэйра: танцуй, пока молодая!
Ритмичные плавные движения в один миг сменяются резкими поворотами, сложнейшими прыжками и бесконтактными ударами. Я наблюдаю за капоэйрой: одновременно танцем, игрой и боевым искусством. Не знаю, полное ли это определение слова ...