Ср. Сен 22nd, 2021

Ось це так! В деяких випадках це просто марно, а іноді може призвести до неприємних наслідків.

Йогурт

Здивовані? Ні, його, звісно, можна. Але якщо з’їдати йогурт натщесерце, то соляна кислота, яка знаходиться в порожньому шлунку, буде руйнувати молочно-кислі бактерії, що містяться в йогурті. В результаті він просто не принесе ніякої користі.

Груші


У м’якоті груші міститься дуже багато грубого волокна, яке може травмувати слизову шлунка, тому натщесерце їх їсти не рекомендується. І, до речі, після того як ви з’їли грушу, краще не пити сиру воду.

Томати


Дубильні речовини, якими багаті помідори, підвищують кислотність шлунка. Це може призвести до розвитку гастриту, панкреатиту або коліту. До схожих продуктів відносяться хурма і солодкий картопля, в них також багато дубильних речовин.

Банани


Якщо їсти банани на голодний шлунок, в крові різко підвищується рівень магнію, що може негативно позначитися на роботі серця. Крім того, з’їдений на порожній шлунок банан може порушити баланс калію і магнію, і ви будете цілий день млявими.

Цитрусові

В апельсинах, мандаринах і грейпфрутах міститься багато фруктової кислоти. Якщо з’їдати ці фрукти на голодний шлунок, вони можуть викликати банальну печію, а також спровокувати розвиток гастриту.

Похожие статьи:  Продукти, які треба їсти частіше

Кава


Неважливо, чи п’єте ви його з кофеїном чи ні, кава стимулює вироблення шлункової кислоти, і може стати причиною печії і відчуття тяжкості в шлунку. А якщо постійно замінювати сніданок тільки каву, розвивається дефіцит серотоніну, що в підсумку призводить до пригніченого стану протягом дня.

Алкоголь

Випивши алкоголю натщесерце, ви сп’янієте в два рази швидше. А з ранку вас чекає важке похмілля, оскільки в цьому випадку виведення продуктів розпаду алкоголю відбувається повільніше.

Холодні газовані напої


Така звичка не тільки погано позначається на слизовій шлунка, але і уповільнює процес надходження до нього крові, що в підсумку уповільнює і погіршує процес травлення.

Жувальна гумка


Жування запускає роботу всього травного тракту, і шлунок починає виділяти сік, необхідний для переварювання їжі, а коли їжі в ньому немає, зате є багато кислоти, страждає слизова оболонка. У результаті розвиваються хронічні гастрити і коліти.

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Здоровая еда — секрет красивой кожи
Что нужно делать и кушать, чтобы кожа всегда была красивой? Американская Ассоциация Дерматологов решила раскрыть всем свои основные секреты. По их словам, кожа лица не любит мыла, если только она не жирная. Девушкам, которые хотят надолго сохранить красоту ...
✅ Бешенство: болезнь «дружелюбных» животных
Содержание: Если у вас есть собака, вы наверняка отлично знаете: питомца необходимо ежегодно прививать от бешенства. Если вы дисциплинированный и ответственный владелец, то так вы и поступаете. В противном случае ваш непривитый питомец может не только пострадать сам, но и стать источником опасности для ...
✅ Жаренные семечки подсолнуха: польза и вред
Подсолнечник — растение безотходное. Стебли идут на изготовление бумаги и топлива, шелуха — топливных брекетов. Но самая ценная часть — семена. Это не только основное сырье масличного производства, но и любимое лакомство. Грызовые сорта подсолнечника по популярности не уступают масличным видам. Их сушат, едят в сыром виде. ...
✅ Самый неожиданный способ укрепить свою иммунную систему и здоровье в целом
Напишите свой путь к здоровью (и успеху).
Похожие статьи:  Влияние одежды (ткани) на здоровье человека
Дневники ведут не только тревожные подростки, но и такие успешные люди как Опра Уинфри и Ричард Брэнсон. Они прекрасно понимают, что дневник предназначен не только для того, чтобы делиться переживаниями. Многие эксперты ...
✅ Старейший метод исцеления и обновления организма – занимает не более 10 минут в день
Эти 6 древних аюрведических методов оздоровления способны значительно улучшить качество вашей жизни. И на то, чтобы их практиковать, у вас уйдет не более 10 минут каждый день. Аюрведические методы оздоровления и обновления организма ...
✅ Даосский монах дает 5 советов, как избавиться от стресса
Многие считают, что можно год жить и работать на износ, а потом съездить на недельку на море, и все будет в порядке. Но Педрам Шоджаи подчеркивает: «Если повседневная жизнь не будет включать ...