Продукти, які не можна їсти на голодний шлунок

Ось це так! В деяких випадках це просто марно, а іноді може призвести до неприємних наслідків.

Йогурт

Здивовані? Ні, його, звісно, можна. Але якщо з’їдати йогурт натщесерце, то соляна кислота, яка знаходиться в порожньому шлунку, буде руйнувати молочно-кислі бактерії, що містяться в йогурті. В результаті він просто не принесе ніякої користі.

Груші


У м’якоті груші міститься дуже багато грубого волокна, яке може травмувати слизову шлунка, тому натщесерце їх їсти не рекомендується. І, до речі, після того як ви з’їли грушу, краще не пити сиру воду.

Томати


Дубильні речовини, якими багаті помідори, підвищують кислотність шлунка. Це може призвести до розвитку гастриту, панкреатиту або коліту. До схожих продуктів відносяться хурма і солодкий картопля, в них також багато дубильних речовин.

Банани


Якщо їсти банани на голодний шлунок, в крові різко підвищується рівень магнію, що може негативно позначитися на роботі серця. Крім того, з’їдений на порожній шлунок банан може порушити баланс калію і магнію, і ви будете цілий день млявими.

Похожие статьи:  Спирулина — природный источник белка

Цитрусові

В апельсинах, мандаринах і грейпфрутах міститься багато фруктової кислоти. Якщо з’їдати ці фрукти на голодний шлунок, вони можуть викликати банальну печію, а також спровокувати розвиток гастриту.

Кава


Неважливо, чи п’єте ви його з кофеїном чи ні, кава стимулює вироблення шлункової кислоти, і може стати причиною печії і відчуття тяжкості в шлунку. А якщо постійно замінювати сніданок тільки каву, розвивається дефіцит серотоніну, що в підсумку призводить до пригніченого стану протягом дня.

Алкоголь

Випивши алкоголю натщесерце, ви сп’янієте в два рази швидше. А з ранку вас чекає важке похмілля, оскільки в цьому випадку виведення продуктів розпаду алкоголю відбувається повільніше.

Холодні газовані напої


Така звичка не тільки погано позначається на слизовій шлунка, але і уповільнює процес надходження до нього крові, що в підсумку уповільнює і погіршує процес травлення.

Жувальна гумка


Жування запускає роботу всього травного тракту, і шлунок починає виділяти сік, необхідний для переварювання їжі, а коли їжі в ньому немає, зате є багато кислоти, страждає слизова оболонка. У результаті розвиваються хронічні гастрити і коліти.

Похожие статьи:  10 омолоджуючих продуктів

Поділитися з друзями

 

Матеріали по темі:

Что следует знать про диатез
Диатез — это не заболевание. Термин «диатез» в медицине обозначает предрасположенность ребенка к тому или иному заболеванию. Иначе говоря, диатезом можно назвать повышенный риск возникновения того или иного ...
У чому полягає головна небезпека пневмонії
Раніше лікарі називали пневмонію капітаном армії смерті. Важливо вчасно її роззброїти. Розповідаємо, чому це захворювання заслужило стільки уваги. Хвороба першим згадував у своїх працях ...
Как быстро улучшить зрение домашними средствами
Подавляющее количество информации мы получаем благодаря зрению. Остальные четыре чувства — осязание, слух, обоняние и вкус — играют важную, но все же по отношению к зрению второстепенную роль. С этим можно спорить, конечно, ...
Анализы на витамины и микроэлементы: как подготовиться и где сдать, расшифровка
Витамины и микроэлементы играют важную роль в регулировании биохимических процессов, протекающих в организме человека. Их дисбаланс, особенно сохраняющийся длительное время, может стать причиной многих патологических процессов. Не следует думать, ...
Рання сивина вказує на ці проблеми зі здоров’ям
От якщо ваші волосся стали тонкими і порідшали — допоможе зміцнюючий шампунь, якщо турбує рання сивина — фарба для волосся. Біда в тому, ...
Неочевидні ознаки гіпертонії, атеросклерозу і стенокардії
Свідчити про поширених захворюваннях серцево-судинної системи можуть неочевидні і різноманітні ознаки. Їх перерахувала доктор медичних наук, професор, заступник генерального директора Національного медичного дослідницького ...