Раціон для зцілення кишечника

Ваше тіло реагує на все, що ви їсте. Якщо вас турбують проблеми з травним трактом, дайте кишечнику шанс на одужання, дотримуючись простих правил харчування. Це означає, що в раціоні повинні переважати супи, рагу і приготовлені овочі.
Тепла, приготована їжа полегшує роботу травного тракту.

Всі ми знаємо, що свіжі фрукти і зелень корисні для нашого здоров’я, якщо ваш кишечник перевантажений, ви просто не зможете перетравлювати ці продукти. Саме час дати своїй травній системі відпочити. Ви зможете повернутися до вживання сирих фруктів і овочів як тільки відновити баланс мікробіома.

Як допомогти своєму кишечнику

Є кілька важливих речей, які потрібно мати на увазі, щоб отримувати максимальну користь від їжі.
Вибирайте безпечне м’ясо. Дієта на основі рослин з різноманіттям свіжих продуктів — кращий вибір для здорового кишечника. Але не всі хочуть відмовлятися від м’яса. Якщо ви продовжите є м’ясо, вам потрібно бути впевненим, що тварини були вирощені на пасовищах, харчувалися травою і це м’ясо не містить гормонів та антибіотиків.

Зменшіть споживання кофеїну і додайте в свій мікробіом зелений чай. Якщо ви регулярно п’єте каву і страждаєте від скасування кофеїну, коли пропускаєте чашку кави, спробуйте зелений чай для більш щадною дози кофеїну з додатковими перевагами для вашого здоров’я.


Зелений чай містить вітаміни, мінерали та антиоксиданти, які підтримують серцево-судинну систему, покращують настрій і покращують когнітивні функції. Але найкраща новина для вашого кишечника — те, що зелений чай заспокоює запалення і відновлює баланс у вашому мікробіомі.
Антимікробні властивості зеленого чаю допомагають позбутися від небажаних мікроорганізмів, одночасно збільшуючи кількість корисних видів, таких як біфідобактерії та лактобацили. Так що, якщо відмова від ранкової чашки кави приведе вас до головного болю, сонливості і дратівливості, спробуйте замість цього чашку зеленого чаю.
Тримайтеся подалі від ГМО. Американська академія екологічної медицини (AAEM) закликає лікарів призначати дієти без ГМО для всіх пацієнтів. Змішування генів неспоріднених видів призводить до непередбачуваних побічних ефектів.
Генетично модифіковані продукти шкідливі для навколишнього середовища і нашого здоров’я, особливо для нашого кишечника. Багато культури модифіковані для збільшення кількості пестицидів, які рослини можуть переносити, а це означає, що в наших продуктах залишається їх більша частина.

Схожі статті:  Секрети довголіття від доктора Рошаля

Урядовий нагляд поблажливо ставиться до ГМО. Ми самі повинні захищати себе і витісняти з ГМО продуктів харчування, відмовляючись купувати ці небезпечні продукти.
Шукайте сертифікати «Органічний» та «Без ГМО» на всіх продуктах, які ви купуєте, щоб захистити себе і землю від токсичних ГМО.
Уникайте небезпечних пестицидів, вибираючи органічні продукти. Гліфосат є небезпечним канцерогенним антибіотиком. Країни і спільноти по всьому світу борються за наше здоров’я, заборонивши використання гліфосату. Захистіть себе зараз, вибравши екологічно чисті товари.
Органічні продукти часто дорожче, ніж звичайні культури. Але ви все одно можете захистити своє здоров’я, дотримуючись цих порад, щоб отримати кращі пропозиції з більш безпечним продуктів:
Купуйте безпосередньо у фермерів. На ринках ви можете придбати продукцію безпосередньо у фермерів, які вирощують її і особисто перевірити, вирощена чи ваша їжа без небезпечних хімікатів.
Створіть свій клуб по закупівлі продуктів. Відкрити свій власний клуб з купівлі продуктів простіше, ніж ви думаєте. Все, що вам потрібно зробити, — це організувати достатню кількість людей, щоб виконати мінімальний замовлення у виробника.
Вирощуйте самі. Якщо ви думаєте, що у вас недостатньо місця, ви, мабуть, помиляєтесь. Дізнайтеся про максимізації виробництва продуктів харчування в невеликому просторі і контейнерному садівництві.
Багато муніципалітетів також пропонують громадські сади, де ви можете орендувати ділянку за символічну плату. Громадські сади дійсно гарні для початківців садівників, тому що ви будете ділити простір з досвідченими людьми, які можуть відповісти на будь-які питання і допомогти.

Схожі статті:  Як не нашкодити жовчного міхура

Остерігайтеся вводять в оману харчових етикеток. Жадібні виробники намагаються змусити нас купувати нездорові продукти, використовуючи оманливі терміни на етикетках. Ось деякі ключові речі, на які варто звернути увагу:
Натуральні інгредієнти. Коли мова йде про харчові етикетках, «натуральний» абсолютно нічого не значить. Це стосується «натурального ароматизатора» і «натурального барвника», який являє собою просто вбраний штучний інгредієнт, що містить слід від чогось, що колись було в природному стані.
Екстракт розмарину — штучний канцерогенний консервант, замаскований під натуральний інгредієнт.
Лимонна кислота — звучить як здоровий натуральний інгредієнт, вірно? Неправильно! Отримання лимонної кислоти з рослин складно і дорого.
Порошок селери — ще один хімічно отриманий штучний консервант, замаскований під корисний інгредієнт.
Коли справа доходить до харчових етикеток, термін «органічний» може вводити в оману. Якщо ви уважно огляньте стелажі з закусками і цукерками, ви обов’язково знайдете нездорову їжу з позначкою «органічний». Навіть органічні продукти можуть бути вирощені з використанням затверджених пестицидів і гербіцидів, а органічна листова зелень може обробляється дезінфікуючим засобом, який знищує всі бактерії, навіть ті, які необхідні, щоб ці продукти переварилися. Будьте обережні з органічної етикеткою і завжди докладно вивчайте склад, щоб уникнути небезпечних токсинів у вашій їжі.

Схожі статті:  Ранкові ритуали, які вилікують болі в суглобах, гіпертонію, ожиріння

Поділитися з друзями

 

Матеріали по темі:

Східні омолоджуючі техніки
Всі розуміють, що еліксири вічної молодості існують тільки під всіма улюблених книгах, а в реальному житті кожному доведеться зіткнутися з віковими змінами. Старість ...
Як харчуватися взимку
Ось це так! Зимовий затишок — це не тільки теплий светр і чашка какао в руках, але і хороше самопочуття. Його одним светром ...
Про нас попереджають судинні зірочки на тілі
З'являються на тілі судинні зірочки можуть бути ознакою хвороби одного з найважливіших органів людського тіла. Неалкогольная жирова хвороба печінки (НАЖБП) передбачає розвиток негативних станів, ...
Вітаміни і мінерали, які в дефіциті навіть у лікарів
Ось це так! Навіть дієтологи і фахівці з харчування часто «не добирають» норми за деякими життєво важливих вітамінів. Перевірте, чи немає у вас ...
Як самостійно розшифрувати аналізи
Чому людина відчуває себе погано при «хороших» аналізах? Які аналізи вказують на запалення або алергічну реакцію? По цій темі виникає безліч питань. Пропонуємо ...
Як ми губимо своє здоров’я диханням
Всупереч поширеній думці глибоке дихання не є корисним, так як з організму видаляється значний обсяг вуглекислого газу. Корисно зменшувати глибину дихання. Якщо подовжувати ...