Сб. Сен 18th, 2021

Знижений рівень гемоглобіну – залізовмісного білка, який доставляє кисень в клітинні структури і виводить вуглекислий газ, за даними ВООЗ, виявлений у більш, ніж у півтора мільярдів чоловік.
Більшість людей навіть не здогадуються, що мають залізодефіцитну анемію, та не пов’язують погіршення стану організму з недоліком заліза.


Чим менше концентрація гемоглобіну в крові, тим більше органи і тканини зазнають гіпоксію – кисневу недостатність, і не можуть нормально функціонувати. Дефіцит залізовмісного білка викликає анемическое стан, який призводить до поганого самопочуття. У людини зі зниженим рівнем гемоглобіну, може бути підвищена сухість шкірних покривів, посилене випадання волосся, розшарування нігтьових пластин, бліда забарвлення і розтріскування губ.

Які захворювання можуть викликати зниження гемоглобіну

залізодефіцитні анемії (у хронічній стадії або післяопераційні);
захворювання крові і великі крововтрати;
атрофічні гастрити в хронічній формі;
хвороби аутоімунного походження;
злоякісні новоутворення.

Симптоми низького гемоглобіну

1. Хронічна втомлюваність. Дефіцит гемоглобіну знижує основну функцію еритроцитів – доставляти необхідну кількість кисню до тканин і органів, тому людина може відчувати постійний брак енергії.
2. Почастішання серцебиття. Зниження концентрації червоних кров’яних тілець призводить до того, що організм змушений збільшувати обсяги перекачуваної крові, щоб доставляти до клітин більше кисню. Це змушує серце прискорити свій ритм.

3. Часті запаморочення. Сигналізують про те, що клітини мозку відчувають нестачу кисню. Крім цього, можуть бути приступи головного болю, схожі на мігрень.
4. Пожовтіння склер. Свідчать про руйнування молекул еритроцитів і перенасиченістю жовчним пігментом.
5. Ураження дихальних функцій. Задишка часто служить ознакою кисневої недостатності внаслідок анемії. Починають посилено працювати компенсатори – почастішання ритму серцевих скорочень і пульсу, які викликають прискорене і поверхневе дихання.
6. Зміна структури шкіри. Внаслідок нестачі гемоглобіну збільшується сухість епітеліальних тканин. Часто відбуваються випадіння волосся, розшарування нігтьових пластин, тріщини на губах. Також спостерігається зміна кольору шкірних покривів, блідість і поява пігментних плям.

Похожие статьи:  Як приймати кальцій, не нашкодивши організму


7. Зниження тиску. Викликається недостатньою кількістю червоних тілець. В основному, буває в літньому віці, тих, хто веде малорухливий спосіб життя, при вагітності.

При виникненні подібних проявів, слід звернутися до медичного фахівця. Для встановлення діагнозу він направить на забір аналізів і визначить ефективне лікування. Але поліпшити ситуацію можна також за допомогою харчування, якщо знати певні нюанси.

Як підвищити гемоглобін за допомогою харчування

Для синтезування гемопротеинов організму потрібно вступ амінокарбонових кисло і заліза ззовні. На засвоюваність мікроелементів впливає шлунковий сік, функції травної системи і з яких продуктів необхідно отримати потрібний мікроелемент. Наприклад, найбільше заліза є в яловичому м’ясі, трохи менше – в курці або індичці, потім йдуть яйця і печінку. Але засвоюється з м’ясних страв лише близько 20% наявного в них потрібного речовини.
Якщо намагатися отримати елемент з овочів, то потрібно знати, що засвоюватися буде не більше 5% від усього кількості залізовмісного мікроелемента. Тому підняти рівень гемоглобіну за допомогою овочів і фруктів можна, але справа це дуже довгий. А з таких продуктів, як хліб або бобові культури, також містять залізо, взагалі не вийде його засвоїти, так як там є у великій кількості фитины, утруднюють всмоктування. Крім цього, при прийомі залізовмісних продуктів, необхідно виключити або значно обмежити міцний чай або каву, містить таніни, які взагалі перешкоджають засвоєнню заліза.

Сприяють засвоєнню заліза:

вітамін С – у цитрусових, кислої капусти, болгарському перці;
мідь – в печінці, земляних горіхах, круп’яних виробах;
фолієва кислота – в печінці тріски, морепродуктах;
диакарбоновая і гликолиевая кислоти – в томатах, плодах шипшини, перці;
сірковмісні амінокислоти – в м’ясі, рибі; цукру.

Похожие статьи:  На каком матрасе лучше спать

Перешкоджають біодоступності:

кальцій – в молочних продуктах;
фітати – в хлібних виробах і бобових культурах;
таніни – в чаї, кава, гранаті і хурмі;
фосфати – у консервованих продуктах.
Насичення киснем клітинних структур сприяють заняття спортом і піші прогулянки.

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Как добиться идеальной кожи: 5 простых советов
Есть просто хорошая кожа. А есть отличная кожа. И разница зачастую заключается не в наследственных факторах, а в правильно подобранном уходе. Мы собрали для вас 5 главных советов от ведущих дерматологов, следуя которым, можно сделать любую кожу близкой к идеалу. Об этом Марина ...
✅ Причины И Лечение Язвы Во Рту
Различные повреждения, возникающие на слизистой оболочке ротовой полости (сыпь, язвочки, ранки) — весьма неприятное явление для любого человека. Следствием таких поражений являются потеря аппетита, боль, ощущение сильной тревоги, иногда повышение температуры тела. Наличие язвочек ...
✅ Какие бывают размеры матрасов?
От правильного выбора размера матраса зависит его устойчивое положение на кровати, а, следовательно, комфортный сон. Разнообразие габаритов позволяет найти модель под мебель любой ширины, длины и высоты.Точное соответствие габаритов матраса длине и ...
✅ Ознаки того, що ви п’єте мало рідини
Ось достатньо ви п'єте води? Навіть якщо здається, що пити не хочеться, можна з'ясувати, що води не вистачає. Як же зрозуміти, що організм вже шле вам сигнали про посуху?Ознаки того, що ...
✅ Чого НЕ повинно бути в складі вашого шампуню
Одна справа — написати красиві обіцянки на етикетці шампуню. Інша — зробити складу якщо не корисним, то хоча б безпечним для ваших волосся і шкіри голови. Давайте розберемося, які компоненти шампуню ...
✅ 5 пищевых ароматов, провоцирующих переедание
Посещая продуктовые супермаркеты, многие замечают, что в торговых залах всегда вкусно пахнет. Однако не все догадываются, что причина приятных ароматов — не пекарни или предприятия общепита, расположенные в тех же помещениях. Запахи «вкусностей», как правило, распространяют специально, размещая ...