Симптоми і неочевидні нюанси низького гемоглобіну

Знижений рівень гемоглобіну – залізовмісного білка, який доставляє кисень в клітинні структури і виводить вуглекислий газ, за даними ВООЗ, виявлений у більш, ніж у півтора мільярдів чоловік.
Більшість людей навіть не здогадуються, що мають залізодефіцитну анемію, та не пов’язують погіршення стану організму з недоліком заліза.


Чим менше концентрація гемоглобіну в крові, тим більше органи і тканини зазнають гіпоксію – кисневу недостатність, і не можуть нормально функціонувати. Дефіцит залізовмісного білка викликає анемическое стан, який призводить до поганого самопочуття. У людини зі зниженим рівнем гемоглобіну, може бути підвищена сухість шкірних покривів, посилене випадання волосся, розшарування нігтьових пластин, бліда забарвлення і розтріскування губ.

Які захворювання можуть викликати зниження гемоглобіну

залізодефіцитні анемії (у хронічній стадії або післяопераційні);
захворювання крові і великі крововтрати;
атрофічні гастрити в хронічній формі;
хвороби аутоімунного походження;
злоякісні новоутворення.

Симптоми низького гемоглобіну

1. Хронічна втомлюваність. Дефіцит гемоглобіну знижує основну функцію еритроцитів – доставляти необхідну кількість кисню до тканин і органів, тому людина може відчувати постійний брак енергії.
2. Почастішання серцебиття. Зниження концентрації червоних кров’яних тілець призводить до того, що організм змушений збільшувати обсяги перекачуваної крові, щоб доставляти до клітин більше кисню. Це змушує серце прискорити свій ритм.

Похожие статьи:  Все, что вы хотели знать о «скорой»

3. Часті запаморочення. Сигналізують про те, що клітини мозку відчувають нестачу кисню. Крім цього, можуть бути приступи головного болю, схожі на мігрень.
4. Пожовтіння склер. Свідчать про руйнування молекул еритроцитів і перенасиченістю жовчним пігментом.
5. Ураження дихальних функцій. Задишка часто служить ознакою кисневої недостатності внаслідок анемії. Починають посилено працювати компенсатори – почастішання ритму серцевих скорочень і пульсу, які викликають прискорене і поверхневе дихання.
6. Зміна структури шкіри. Внаслідок нестачі гемоглобіну збільшується сухість епітеліальних тканин. Часто відбуваються випадіння волосся, розшарування нігтьових пластин, тріщини на губах. Також спостерігається зміна кольору шкірних покривів, блідість і поява пігментних плям.


7. Зниження тиску. Викликається недостатньою кількістю червоних тілець. В основному, буває в літньому віці, тих, хто веде малорухливий спосіб життя, при вагітності.

При виникненні подібних проявів, слід звернутися до медичного фахівця. Для встановлення діагнозу він направить на забір аналізів і визначить ефективне лікування. Але поліпшити ситуацію можна також за допомогою харчування, якщо знати певні нюанси.

Як підвищити гемоглобін за допомогою харчування

Для синтезування гемопротеинов організму потрібно вступ амінокарбонових кисло і заліза ззовні. На засвоюваність мікроелементів впливає шлунковий сік, функції травної системи і з яких продуктів необхідно отримати потрібний мікроелемент. Наприклад, найбільше заліза є в яловичому м’ясі, трохи менше – в курці або індичці, потім йдуть яйця і печінку. Але засвоюється з м’ясних страв лише близько 20% наявного в них потрібного речовини.
Якщо намагатися отримати елемент з овочів, то потрібно знати, що засвоюватися буде не більше 5% від усього кількості залізовмісного мікроелемента. Тому підняти рівень гемоглобіну за допомогою овочів і фруктів можна, але справа це дуже довгий. А з таких продуктів, як хліб або бобові культури, також містять залізо, взагалі не вийде його засвоїти, так як там є у великій кількості фитины, утруднюють всмоктування. Крім цього, при прийомі залізовмісних продуктів, необхідно виключити або значно обмежити міцний чай або каву, містить таніни, які взагалі перешкоджають засвоєнню заліза.

Похожие статьи:  3D УЗИ

Сприяють засвоєнню заліза:

вітамін С – у цитрусових, кислої капусти, болгарському перці;
мідь – в печінці, земляних горіхах, круп’яних виробах;
фолієва кислота – в печінці тріски, морепродуктах;
диакарбоновая і гликолиевая кислоти – в томатах, плодах шипшини, перці;
сірковмісні амінокислоти – в м’ясі, рибі; цукру.

Перешкоджають біодоступності:

кальцій – в молочних продуктах;
фітати – в хлібних виробах і бобових культурах;
таніни – в чаї, кава, гранаті і хурмі;
фосфати – у консервованих продуктах.
Насичення киснем клітинних структур сприяють заняття спортом і піші прогулянки.

Поділитися з друзями

 

Матеріали по темі:

Как лечат простуду и грипп в разных странах?
Содержние: Простуда по-корейски Чайные процедуры японцев Еврейская мудрость Американский эликсир Напиток Гиппократа Цитрусовый сок, сэр! Русские народные средства от простуды Мы все болеем одинаково, хотя способы борьбы с простудой и гриппом разные, индивидуальные для каждого государства, ...
Захворювання, на розвиток яких впливає проста сіль
Ось це так! 5 грамів на день — така безпечна добова норма солі для дорослої людини. Але, на жаль, майже всі ми її ...
Продукты для молочных желез для женского здоровья
Забота о здоровье молочных желез с каждым годом становится все актуальнее, поскольку, к сожалению, растет и число женщин, заболевающих раком груди. Однако есть ряд продуктов, которые помогут организму справиться ...
Симптоми згустку крові в судинах
У більшості випадків утворилися в крові згустки згодом розчиняються самі по собі. Але якщо цього не відбудеться, або якщо він сформується занадто великим, ...
Трансплантация и имплантация
Трансплантация Трансплантология — это наука, изучающая проблемы трансплантации органов, а также изучающая возможность создания искусственных органов. Основоположником трансплантации считается Але́ксис Карре́ль, французский хирург, биолог, патофизиолог, лауреат Нобелевской ...
Пять причин отказаться от антибактериального геля для рук
Часто, когда у нас нет доступа к воде или мылу, мы используем антибактериальный гель для рук. Пара капель геля должна убить различные микробы и бактерии. Однако в таких гелях ...