Східні омолоджуючі техніки

Всі розуміють, що еліксири вічної молодості існують тільки під всіма улюблених книгах, а в реальному житті кожному доведеться зіткнутися з віковими змінами. Старість неможливо запобігти, але цілком можливо сповільнити її наступ.

У східних практиках вважається, що молодість залежить від доброї роботи організму, тому велику увагу приділяють зміцненню внутрішніх органів і нормалізації їх роботи за допомогою методів акупунктури.

Зберігаємо молодість

Обхопіть зап’ястя правою долонею лівої руки. Повертайте кисть лівої руки в різні сторони, створюючи ефект тертя. Виконайте не менше 30 рухів для кожної руки.

Стимулювання енергетичних центрів

Добре помасажуйте великі і другі пальці обох стоп, потім точки, які розташовані під колінної чашечкою. Рухи повинні бути відчутними, але не агресивними.

Тепер знайдіть енергетичний центр на підошві стопи біля основи великого пальця, одразу за піднесенням. З силою натискайте на цю точку подушечкою третього пальця, на видиху. Повторіть теж саме, для іншої стопи, по 8 надавлювань на кожну ногу.

Похожие статьи:  Дивовижний спосіб омолодження обличчя

Зберігаємо красу грудей

Краса залежить не тільки від обсягів, велике значення має гладкість і пружність шкіри, округлі витончені форми і ще багатьох складових.

І. П. – стоячи. Приподнимайтесь на носочках, відводячи лікті назад. Зберігайте ритм і чіткість у виконанні цієї вправи. При цьому, робіть вдихи носом, а видихи – ротом. Грудну клітку злегка випинати вперед, щоб відчувався тонус і напруженість м’язів. Виконайте не менше 30 разів.

Стимулювання центрів

Знайдіть в районі грудини дві симетрично розташовані точки в третьому міжребер’ї. Стимулюйте їх щодня, так як саме вони відповідальні за здоров’я і красу грудей.

Прибираємо зайву вагу на талії і ягодицахВсем відомо, наскільки важко зігнати відкладення в цих місцях, а варто трохи розслабитися – вони знову повертаються.
І. П. – стоячи обличчям до стіни. Упріться долонями рук в стіну трохи вище голови. Виконайте махи назад, прямими ногами. Спочатку на ліву ногу – намагайтеся робити це максимально високо. Кожен рух робіть на видих. Потім на праву ногу. Виконайте поперемінно по 15 разів на кожну ногу, двічі в день.

Похожие статьи:  Анализ на витамин D: для чего нужен и как его сдать?

Зберігаємо красу ніг

Всі дівчата мріють про довгі, красивих і струнких ніжках. Надати їм красу допоможе стимулювання активних енергетичних центрів:
1 – розташовується в середині підколінної ямки, на неї натискають подушечками середніх і безіменних пальців.
2 і 3 – розташовуються по обидва боки щиколоток, відразу натискайте великим та іншими пальцями.
4 – в середині підошовної западини, натискайте подушечкою великого пальця.
На кожну точку натискайте по п’ять разів.
А тепер добре розімніть м’язи литок, робіть кругові рухи обома долонями одночасно. Зручніше це робити сидячи, при цьому ікру однієї ноги покладіть на стегно іншої.

Поділитися з друзями

 

Матеріали по темі:

Анализ на витамин D: для чего нужен и как его сдать?
Витамин D, как называется целая группа веществ с одинаковым действием, — это биологически активные соединения, выполняющие в организме функции, близкие к гормональным. Витамин участвует в обмене кальция, фосфора и магния, регулирует ...
Спортивные Игры Для Детей
Спорт — очень важная и даже необходимая часть жизни любого человека, а тем более ребенка, дающая с самого детства самое главное, здоровье. Спорт дает очень важные качества, он воспитывает ...
Аутоиммунные заболевания
Природа аутоиммунных заболеваний Иммунная система формируется первые 15 лет жизни человека. За этот процесс отвечает тимус. В процессе роста человека, тимус вырабатывает модель антител, призванных бороться с теми или ...
Захворювання, які можна визначити по руці
Ось це так! Ніякого ворожіння — все точно по науці! Руки – не тільки паспорт, але і свого роду ваша медична картка. Адже довжина ...
Скільки вам потрібно білка в добу
Як зрозуміти, чи достатньо людина отримує білка в добу? Якщо вам необхідно скинути вагу, набрати м'язову масу, відновитися після активних фізичних навантажень, відчути ...
Як проблеми з ШКТ впливають на настрій і продуктивність
Уважно спостерігаючи за роботою свого організму, ви не зможете заперечувати чітку взаємозв'язок між головним мозком і кишечником. Будь-які стреси та емоційні хвилювання дзеркально ...