Як знизити цукор в крові

Ось це так! Якщо в попередні півроку ви багато нервували і мало рухалися, ви в групі ризику!

Навіть якщо у вас ніколи не було проблем з рівнем цукру в крові, після 40 років цей параметр все одно варто регулярно перевіряти. Особливо якщо ви мало рухаєтеся, погано спите, багато нервуєте і нерегулярно харчуєтеся. А враховуючи особливості 2020 року – карантин і викликані ним гіподинамію і постійний стрес – у групі ризику можемо опинитися ми буквально все. Ось декілька порад від лікарів-ендокринологом, як підтримувати здоровий рівень цукру в крові, не допускати його підвищення і навіть нормалізувати глюкозу, якщо вона перевищила безпечний рівень.

Обов’язково снідайте

Чим частіше ви відмовляєтеся від сніданку, тим вище ваші шанси захворіти діабетом другого типу – до такого невтішного висновку прийшли дослідники їх Університету Міннесоти. Саме ситний сніданок допомагає нашому тілу тримати протягом дня рівень цукру під контролем – не заважайте йому!

Займайтеся спортом

Що силові навантаження, що кардіо однаково сприятливо впливають на рівень цукру в крові і однаково ефективні для запобігання розвитку діабету. Справа в тому, що після тренування ваші м’язи активніше поглинають глюкозу з крові – для відновлення – і тим самим підтримують здоровий рівень чутливості до інсуліну. Два з половиною години кардионагрузок або одну годину силових – ось рекомендована щотижнева норма, яка допоможе тримати цукор під контролем.

Похожие статьи:  Массаж: виды и приемы

Більше рухайтеся

Сидячий спосіб життя вбиває нас вірніше, ніж куріння або алкоголь. Просто заведіть собі звичку кожні двадцять хвилин вставати і робити хоча б двохвилинну прогулянку або комплекс вправ – цього достатньо для того, щоб повернути чутливість клітин до інсуліну, а вам – природний захист від діабету.

Їжте фрукти

Глюкоза – необхідний паливо для нашого мозку, і якщо ми хочемо залишатися енергійними і продуктивними, ніяк не вийде повністю відмовитися від солодкого. Але замість цукерок чи тістечок краще їсти фрукти – сухі або свіжі. Фруктовий цукор набагато безпечніше і до того ж він знизить тягу до солодкого.

Відмовтеся від соусів

Готові соуси, майонез, кетчуп і заправки для салату – буквально перенасичені доданим цукром. Відмовтеся від них хоча б на деякий час – і самі відчуєте різницю.

Переходьте на чорний кава

Чим більше цукру і молока у вашому кава, тим менше в ньому користь і більше небезпеки для вашого здоров’я. Пийте натуральна кава без цукру і солодких сиропів і пам’ятайте, що в одному стаканчику солодкого кавового напою калорій може бути стільки ж, скільки у великій порції десерту.

Похожие статьи:  10 продуктов с высоким содержанием эллаговой кислоты

Намагайтеся висипатися

Якщо у вас підвищений цукор у крові, повноцінний здоровий сон також може бути ліками. Недолік сну приводить до підвищення стресового гормону кортизолу, який в свою чергу підвищує резистентність до інсуліну і гіперглікемію.

Гуляйте вранці

Ранкове сонячне світло – той, який ми одержуємо до полудня – надзвичайно корисний для нашого здоров’я. Півгодинна активна ранкова прогулянка вже через кілька тижнів допомагає повернути рівень глюкози в крові на безпечний рівень, а також нормалізує метаболізм – але важливо ходити швидко і не пропускати жодного дня!

Поділитися з друзями

 

Матеріали по темі:

Захворювання, які можуть попередити ваші стопи
Ось це так! Наше тіло завжди попереджає про неполадки — головне, правильно «прочитати» сигнали.Коли в організмі щось йде не так, він намагається дати ...
10 продуктов, богатых клетчаткой
Содержание: Гастроэнтерологи рекомендуют включать продукты с высоким содержанием клетчатки в ежедневный рацион. Клетчатка поддерживает уровень хорошего самочувствия в течение дня и помогает пищеварению. Пищевые волокна в продуктах регулируют перистальтику кишечника. ...
Китайское исследование: чем питаются в Поднебесной
Книга «Китайское исследование» перевернула представления миллионов людей о правильном питании. Её автор Томас Кэмпбелл призывает перейти на растительную диету, ссылаясь на масштабное исследование взаимосвязи питания и здоровья, которое проводилось ...
Як фітостероли впливають на наше здоров’я
Фітостероли, натуральні компоненти рослин, допомагають знижувати рівень поганого «холестерину» і борються зі старінням шкіри. Скільки соняшникового насіння потрібно з'їсти, щоб отримати виражений ефект і ...
Натуропатия как путь к сохранению молодости и обретению здоровья
Основным тезисом натуропатии является утверждение о том, что все болезни человеческого тела возникают из-за неправильного питания. Результат — зашлакованность и отравление токсинами. Острые заболевания появляются при попытке ...
15 мифов о русской бане
Для россиян банные процедуры давно перестали быть лишь способом очищения тела. Сегодня они воспринимаются скорее как сочетание мер по оздоровлению организма, подъему настроения, улучшению состояния ...