Ср. Сен 22nd, 2021

Будь-яка їжа, яка потрапляє в рот, викликає підвищення рівня глюкози в крові. Щоб її компенсувати, підшлункова залоза виробляє певну кількість інсуліну, яке залежить від складу їжі.
Іноді чутливість організму до інсуліну знижується, і потрібна все більша і більша його кількість. У якийсь момент підшлункова залоза не може з цим впоратися, і показник глюкози зростає до рівня преддиабета або діабету.

У вас підвищений рівень інсуліну, якщо

ви відчуваєте постійний голод, можете перекусити, навіть якщо щільно поїли;
показник ІМТ більше 25, натщесерце рівень цукру в крові вище 3,3 – 5,5 ммоль/л, а інсуліну – вище 3 – 25 мкод/мл;
дуже хочеться солодкого, важко зупинитися на одній порції вуглеводної їжі;
відчуваєте роздратування, тремтіння, неспокій поки не поїли;
нерегулярний цикл, захворювання і кісти яєчників, безплідність, акне, посилений ріст волосся;
низький рівень «хорошого» холестерину, артеріального тиску вище 140/90;
шкірний свербіж і погано гояться ранки.
Роль інсуліну полягає в тому, щоб дозволити клітинам організму засвоювати глюкозу, яка використовується в якості палива або зберігається у вигляді жиру.
Це також означає, що глюкоза з більшою ймовірністю буде накопичуватися в крові, і це може привести до надто високого рівня цукру в крові.
Коли організм стає стійким до інсуліну, він намагається впоратися, виробляючи більше інсуліну. Люди з інсулінорезистентністю часто виробляють більше інсуліну, ніж здорові люди.
Вироблення занадто великої кількості інсуліну називається гіперінсулінемією.

Симптоми інсулінорезистентності

Спочатку інсулінорезистентність не проявляється симптомами. Симптоми починають проявлятися лише тоді, коли вони призводять до побічних ефектів, таких як підвищення рівня цукру в крові. Коли це відбувається, симптоми можуть включати:

Похожие статьи:  Ранкові ритуали, які вилікують болі в суглобах, гіпертонію, ожиріння

Млявість (втома)

Голод
Проблеми з концентрацією уваги (мозковий туман)
Інші ознаки, які часто з’являються у людей з інсулінорезистентністю, включають:
Збільшення ваги приблизно в середині (жир на животі)
Підвищений артеріальний тиск
Високий рівень холестерину
Якщо інсулінорезистентність переростає в преддиабета або діабет 2 типу, симптоми будуть включати підвищений рівень глюкози в крові та інші класичні симптоми діабету 2 типу.

Якщо підвищений рівень глюкози в крові. Кращі добавкиБерберин – речовина, яку отримують з деяких рослин, що володіє здатністю знижувати рівень глюкози при цукровому діабеті на 15,5 мг. Добавки барберина дозволяють підсилити ефект ліків проти діабету.
Вітамін D – понад 72% людей мають цукровий діабет, відчувають його дефіцит. Згідно з дослідженнями, прийом вітаміну дозволив нормалізувати рівень цукру у майже половини пацієнтів.
Джимнема лісова – листя цієї рослини вже давно застосовуються для нормалізації глюкози. Прийом екстракту джімнеми знижує цукор на 29%. Крім цього, джимнема допомагає стримувати потяг до солодощів і знижує рівень глюкози натщесерце.
Магній – близько 40% людей з діабетом, відчувають нестачу магнію. Магнієві добавки допомагають їм значно поліпшити самопочуття, так як цей елемент організм використовує для синтезу власного інсуліну.


Альфа-ліпоєва кислота – сильний антиоксидант. Виробляється організмом і міститься в капусті, шпинаті, червоному м’ясі. Захищає тканини від уражень, спричинених цукром і підвищує їх резистентність до інсуліну.
Хром – його недолік ускладнює можливість організму перетворювати цукор в енергію, що призводить до підвищеної потреби в інсуліні. Прийом хрому допомагає знизити рівень глюкози в крові на 21 мг.

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Что такое внутренняя тишина?
Каждую минуту бодрствования сознание человека занято мыслительным процессом: будь то одна назойливая мысль или целый поток неконтролируемых мыслей. Мы привыкаем к постоянному внутреннему «разговору», неожиданная пауза в нем и тишина «в голове» может даже напугать. Но попробуйте на минуту сознательно ...
✅ Як визначити хворобу Альцгеймера за аналізом крові
Чим раніше буде виявлена хвороба, тим на більш довгий термін можна буде відсунути найважчі порушення.
Похожие статьи:  Как начать слушать свое тело и давать ему то, что в чем оно нуждается
Хвороба Альцгеймера – найпоширеніша різновид вікової деменції, за деякими даними, до 70% всіх випадків ослаблення пам'яті і когнітивних ...
✅ Нужны ли таблетки для повышения иммунитета относительно здоровому человеку, ребенку?
Иммунитет очень хитрая штука, его глазами не увидеть, руками не пощупать и «на зуб» не попробовать, однако любая аптека или частно практикующий терапевт будут вам, уважаемые читатели, активно «втюхивать» препараты для его усиления. Хорошее лекарство для иммунитета стало ...
✅ Який зв’язок між головним болем та печінкою
Головні болі можуть мати безліч різних причин: мігрень, перенапруження, недолік сну і пр. Але мало хто знає про те, що до головних болів часто призводять і проблеми з печінкою. Яка може бути зв'язок ...
✅ Перегородки грецких орехов
Грецие орехи внутри имеют перегородки, их не стоит выбрасывать. Они обладают отличными целебными свойствами и выступают основой для приготовления лечебных настоек, помогающих при большом числе заболеваний. Полезные и лечебные свойства В перегородках содержится йод в большом количестве, поэтому средства на основе ...
✅ Полезные свойства и применение айвы, рецепты айвы японской
Ботаническое описание айвы Айва является единственным представителем рода Cidonia oblonga. Представляет собой листопадное дерево, реже кустарник, высотой от полутора до пяти метров. Отличается косым направлением поднимающихся вверх ветвей. Кора айвы тонкая, чешуйчатая, красно-бурого, темно-серого или ...