Дивовижний спосіб омолодження обличчя

Техніка «Пускова кнопка» є одним з найбільш ефективних способів омолодження обличчя. Якщо все виконувати правильно, позитивні зміни незабаром помітите не тільки ви, але й оточуючі.

Для початку необхідно правильно налаштуватися і «заморозити» усі негативні думки щодо старіння. Щоб у будь-якому віці виглядати привабливо, необхідно дотримуватися 2 умови – подобатися собі і стежити за обличчям. Людина повинна любити себе таким, яким він є насправді і прикладати зусилля, щоб обличчя виглядало живим – емоційним, добрим, одухотвореним, цікавим і незабутнім.

Особа сприймається за рівнем його «старості» і вираженим рисами в останню чергу!

Всім відомо, що навколо багато людей з привабливими рисами обличчя, але оточуючі можуть не звертати на них уваги. Може бути і навпаки – є люди з милими, але не яскраво вираженими рисами обличчя, а в оточуючих виникає бажання ними милуватися. І таке відношення ні від чого не залежить, будь-який сторонній по-своєму сприймає нашу зовнішність. Хоча це твердження не зовсім правильне. Вчені провели безліч досліджень на людях і мавпах і визначили ряд закономірностей, які працюють в 99,9% випадків. Головною такою закономірністю є сприйняття зовнішності риси та рівнем «старості» в останню чергу.
Існує кілька критеріїв зовнішності, на які оточуючі звертають увагу:

1. Вираз обличчя.

2. Неординарність.

3. Подібність з ким-небудь.

4. Посмішка.

5. Погляд (добрий, веселий, таємничий).

6. Стан шкіри (красива, гладка, із зморшками та іншими вадами).

Отже, в першу чергу люди звертають увагу на вираз обличчя. Не варто думати, що все так просто і достатньо змінити міміку, щоб інші помітили вас. Вираз обличчя завжди відображає душевний стан людини і цього ніяк не приховати. Щоб вираз не було відразливим, працюйте над власними думками.

«Пускова кнопка» – виконуйте вправу правильно

1. Необхідно встати перед дзеркалом і подивитися на своє відображення. Спочатку у вас складеться загальне враження, але потім треба буде придивитися окремо до кожної зони – рота, носа, очей, брів, підборіддя і далі. Визначте ті ділянки, які здаються вам не привабливими, щоб надалі працювати саме з ними.
2. Уявіть, ніби на вас дивиться людина, яка шалено в вас закоханий, погляньте на власне відображення його очима. Зверніть увагу, як змінюється ваше обличчя, коли на нього дивляться з любов’ю. А якщо вираз залишилося незмінним, значить, ви не правильно виконуєте вправу.

Які можуть бути помилки?

Насправді все просто – при виникненні емоцій людський організм моментально реагує, це обумовлено низкою біохімічних процесів і идеомоторных реакцій. Завданням було викликати емоцію закоханості, а це одне з найбільш сильних почуттів. Напевно ви не раз чули вираження: «волосся дибки», «почервонів як рак», «обличчя побіліло» та інші, які реально можна спостерігати на обличчі людини, відчуває певні емоції. Організм завжди дає відповідну реакцію – м’язи розслабляються або звужуються, шкіра червоніє або блідне та інші.
Якщо емоції слабкі, то відповідної реакції організму не станеться, а якщо навпаки, то реакція виникне в 100% випадків. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що проблема сприйняття оточуючими нас людьми криється не в особі як такій, а в наших прихованих емоціях.
Подивіться на своє відображення в дзеркалі спокійно і очима закоханої людини – ви побачите різницю. Тому фахівці рекомендують завжди залишатися на підйомі, думати про прекрасне, частіше наспівувати улюблену пісню, читати позитивні книги і пробувати інші способи, щоб викликати позитивні емоції і щоб ваше відображення в дзеркалі в першу чергу подобалося вам самим. Відмінний спосіб налаштуватися на позитив – прийняти ванну або сходити до масажиста. Це тільки закріпить позитивний настрій і підвищить ефективність вправ.
Намагайтеся бути щасливими, гормони радості завжди позитивно впливають на стан шкіри – зморшки розгладжуються, підвищується еластичність шкіри, очі наповнюються блиском… Гормони дають нам силу і надихають на підкорення нових вершин. Навчитеся утримувати цей образ як можна частіше, тоді ви будете привертати увагу всіх оточуючих.

Поділитися з друзями

 

Матеріали по темі:

Лавровий лист: магічні властивості, ритуали, обряди і змови
Лавровий лист знайшов спектр використання не тільки в повсякденному житті, але і володіє потужною цілющою силою. Саме тому він отримав велике поширення в магії. Магічні ...
Плюси і мінуси векторних відносин за знаком зодіаку
Векторні відносини — це нерівноцінний союз, де у кожного зі знаків зодіаку є свій господар і слуга. Саме головне в любові — навчитися довіряти ...
Як і з чим носити сіру водолазку
Водолазка є культовим елементом гардеробу жінок. Вона універсальна, підходить під брюки, спідниці, сукні, туніки, сарафани, джинси. Сірий колір – тренд сезону, тому сірі жіночі ...
Поради, які допоможуть повернути красу вашим губам, волоссю і нігтям
Як бути, якщо автозогар сходить нерівномірно? Чи можна навчитися малювати красивий і симетричний контур губ? Як зафіксувати красиві локони на тривалий час? Відповіді на ...
Царський пиріг «Курник» з куркою і картоплею в духовці
Курник - царський пиріг з куркою і картоплею, з пісочного тіста. Святковий пиріг, який готували навіть на весілля. Дуже смачний рецепт, який хочеться готувати ...
Чому варто присвятити час повного місяця?
Будь-яке повний місяць підсилює інтуїцію, тому якщо ви вважаєте, що не є володарем чуйної інтуїції в дні близь повного місяця зверніть на неї увагу. Якщо ...