Незважаючи на всі досягнення сучасної науки, людський мозок досі вивчений мало. Користуватися його потенціалом у сферах, які вважаються аномальними, навчилися лише одиниці. Однак, за словами астрологів, такі здібності є у кожного, правда, у різних знаків зодіаку вони теж різні. Головне – зуміти їх розвинути.

Овен

За своєю природою Овни – генератори енергії, здатні керувати потоками. Саме тому представники цього знака вважаються відмінними посередниками, здатними встановити зв’язок між світом живих і мертвих. З них виходять прекрасні медіуми, які бачать потойбічні сутності та вміють спілкуватися з ними.

Телець

Тельці впливає на світ через матеріальне, тому з них виходять кращі майстри з виготовлення оберегів і талісманів. Як правило, вони добре забезпечені, оскільки інтуїтивно оформляють свій будинок так, що грошова енергія притягається сама.

Близнюки

Представники цього знака впливає на навколишнє середовище за допомогою голосу, який володіє гіпнотичними властивостями. З Близнюків виходять не тільки хороші оратори, але й відуни, що керують подіями допомогою заклинань і ворожінь.

Похожие статьи:  5 знаків зодіаку, з яких виходять кращі мами

Рак

У цього знака сильна сторона – інтуїція. Передбачення Раків майже завжди збуваються, тому їх так багато серед ворожок і тлумачів снів.

Лев

Леви справжні майстри по матеріалізації власних бажань. Якщо вони чогось пристрасно хочуть, то залишається лише трохи почекати, поки Всесвіт виконає їх волю. Представники цього знаку володіють магнетичної волею, яка змушує людей беззаперечно підкорятися.

Діва

Діви гарні у всьому, що вимагає зосередження на деталях. Вони досягають успіху в хіромантії, нумерології і Таро. Прискіплива Діва не пропустить жодної дрібниці, яку вона сприймає як спосіб діалогу з світобудовою. Крім цього, Діви сильні в нетрадиційній медицині.

Ваги

Ваги добре працюють з білої позитивної магією, тому їх так багато серед знахарів і цілителів. Крім того, вони можуть гіпнотично впливати на людей і після розмови з ними часто стає на душі легко.

Скорпіон

Скорпіони здатні зчитувати енергетику оточуючих людей, хоча часто не усвідомлюють свої здібності. Вони можуть очищати житла від негативної енергії, а також розрізняти і втихомирювати потойбічні сили. Але є і зворотна сторона медалі: цей водяний знак сильний у прокльонах.

Похожие статьи:  5 найнебезпечніших днів квітня

Стрілець

З Стрільців виходять відмінні цілителі. За словами астрологів, у них справді золоті руки. Фахівці радять їм розвивати цю здатність, а не розтрачувати себе на порожні задоволення, до яких вони також схильні.

Козеріг

Цей знак особливо сильний в цифрах, тому його стихія – нумерологія і робота зі знаками. У Козерогів непогано розвинений внутрішній голос, до якого астрологи рекомендують частіше прислухатися. Крім того, ці представники зодіакального кола володіють природною захистом від пристріту і псування.

Водолій

Водолії здатні передбачати події, особливо якщо мова йде про небезпеку. Часто вони недооцінюють в собі цей дар, але з них виходять хороші маги й екстрасенси.

Риби

Риби з народження володіють задатками окультистів. Більш того, вони можуть досягти успіху у виготовленні різних зіль, але особливо сильні в любовних приворотів. На чорні справи вони не здібні від природи.

Поділитися з друзями

 

Матеріали по темі:

Як дізнатися свою тотемну тварину?
Ще в давні язичницькі часи люди вірили, що у кожної людини є свій тотемний звір-покровитель, який надасть допомогу у будь-якій справі, якщо з ним ...
8 надійних способів зберегти і накопичити енергію
Сила нашого тіла і сила духу дуже тісно пов'язані. Щоб залишатися продуктивними і активними, експерти радять навчитися зберігати і накопичувати енергію. У цьому вам ...
Салат з чорносливом і курячими грудками
Салат дуже яскравий, барвистий завдяки барвистості своїх інгредієнтів. До того ж ще й корисний. Куряче м'ясо - це повноцінний білок. Чорнослив - взагалі джерело вітамінів. Без ...
Як прибрати жир з боків
Ось це так! Топіть боки в гарячій ванні і не забувайте рахувати частоту пульсу. «Рятувальним колом» дієтологи і фітнес-тренери називають жир, який накопичується в області ...
Грецький салат з секретом
Якщо подивитися на список інгредієнтів, може здатися, що це звичайний грецький салат. Але немає. Є невеликий секрет, який робить смак салату ще більш вишуканим, ...
Практики для розкриття енергетики і сплячого Я
Ці поради допоможуть вам розкрити свою енергетику і весь внутрішній потенціал, змінити своє життя на краще і стати кращою версією себе. Перше, про що слід ...