Плюси і мінуси векторних відносин за знаком зодіаку

Векторні відносини — це нерівноцінний союз, де у кожного зі знаків зодіаку є свій господар і слуга. Саме головне в любові — навчитися довіряти коханій людині, але у векторних відносинах надмірна довіра може коштувати вам дуже дорого.

Опис векторних відносин

Це нерівноцінний шлюб або відносини. У такому союзі ніколи не буде спокою і гармонії. Один чоловік завжди домінує над іншим. Люди, які бували в таких відносинах, можуть згадати, що це був час сильних емоцій. Це відбувається із-за зіткнення протилежностей.
На самому початку таких відносин закохані відчувають дуже сильне тяжіння. З’являється довіра і пристрасть. Але незабаром настільки ж швидко з’являється непорозуміння. Виходить замкнене коло, адже закохані розуміють, що разом їм важко, але роздільно теж погано.

Плюси і мінуси таких відносин

В якості головних плюсів варто виділити пристрасть і дуже потужні позитивні емоції в самому початку. На жаль, ці бурхливі почуття є єдиною гарною рисою векторного союзу. Серед побічних плюсів варто виділити те, що такі відносини в більшості випадків є кармічними. Це значить, що, перебуваючи в них, ви очищується від своїх боргів перед Всесвітом. Також такі відносини спонукають творчих людей до поривів — написати пісню, оповідання, намалювати картину і так далі.
Мінусів у векторного шлюбу або відносин набагато більше: у них точно є кінець. Чим раніше такий союз розпадеться, тим більше нервів вдасться зберегти обох його учасників. У таких відносинах господар підпорядковує собі слугу. Розвиваються маніпуляції, тиранія. Рівноправності у векторних відносинах не буде ніколи.

Схожі статті:  Гороскоп для всіх знаків зодіаку з 29 березня по 4 квітня

Які знаки вступають у відносини векторні

Щоб визначити, з ким у вас будуть векторні відносини, потрібно звернутися за допомогою до так званого векторного кільця:
Близнюки — Скорпіон — Діва — Стрілець — Овен — Терези — Риби — Лев — Рак — Козеріг — Водолій — Телець — Близнюки
Той, хто праворуч — завжди слуга. Той, хто зліва — господар. Припустимо, ваш Знак Зодіаку — Риби. Це означає, що підвищена ймовірність векторних стосунків у вас буде з Вагами і Левом. Ваги в цьому випадку будуть виступати в ролі вашого господаря, а Леви будуть слугами.
Слуга — це той, хто жертвує своїми ресурсами заради господаря. Господар цю енергію і ресурси приймає, але майже ніколи нічого не дає натомість.

Поділитися з друзями

 

Матеріали по темі:

Пудровий макіяж для елегантних леді
Натуральність і природність – ось вони тренди цього і наступного року. Тому вже пора забути про яскравий мейк-ап і звернутися до більш ніжним відтінкам ...
Медіуми, гіпнотизери та екстрасенси: самі незвичайні здібності різних знаків зодіаку
Незважаючи на всі досягнення сучасної науки, людський мозок досі вивчений мало. Користуватися його потенціалом у сферах, які вважаються аномальними, навчилися лише одиниці. Однак, за ...
Магнітні бурі: як вони утворюються і чому вони небезпечні?
Що таке магнітні бурі і чому вони так негативно впливають на нас з вами? Настав час дізнатися, хто винуватець їх появи. Що таке магнітна буря Для ...
Салат «Олів’є» з куркою
Як відомо, салат Олів'є дуже поширений в нашій країні. Салат є, мабуть, одним з найбільш відомих і часто готується в кожній родині. Найбільша гідність ...
Слова-обереги, які потрібно вимовляти, виходячи з дому
Виходячи з будинку, щоб заручитися підтримкою Вищих Сил і захистити себе від неприємностей і негативно налаштованих людей, яких ми можемо зустріти і на вулиці, ...