Вт. Сен 21st, 2021

Існує безліч освячених століттями традицій і речей, які, як вважається, приносять удачу і виганяють погану енергію вашого простору. Дізнайтеся про предмети, які потрібно поставити у квартирі або будинку, щоб знайти гроші і любов!

Слон

Слони — умиротворені і величні створення. Згідно міфології, вони можуть забезпечити ідентичне стан людини, який прикрашає свій будинок образами слона. Ці великі і ніжні тварини вважаються мудрими, вірними і стійкими, що почасти є причиною того, що вони також є символами удачі. Помістіть міні-фігурку в своєму будинку, щоб захистити свою сім’ю. Тримайте фігурку слона біля вхідних дверей, щоб захистити свій будинок, або прикрасьте диван в сімейному кімнаті декоративною подушкою із зображенням слона для позитивної енергії і удачі.

Рослини

Бамбук відомий як один з найбільш ефективних засобів феншуй для удачі. Ви дійсно не помилитеся, вибравши це універсальна рослина: воно не тільки стане відмінним доповненням у вашому будинку, але і підніме вам настрій, принесе спокій і удачу. Успішними вважаються пальми, орхідеї та грошові дерева.

Підкова

Підкова, яку часто встановлюють біля дверного отвору або використовують в якості молотка (яким стукають у двері), довгий час була улюбленим талісманом для домовласників. У різних культурах існують різні причини для цієї віри: одні думають, що залізо у підкові відганяє духів, інші вважають, що кількість використовуваних цвяхів — сім — приносить удачу. Повісьте її у формі букви U, щоб удача ніколи не закінчилася, або повісьте її спрямованої вниз, щоб удача випала на всіх, хто проходить під підковою.

Похожие статьи:  Личный аркан Таро — краткое описание карты и как ее узнать?

Шавлія

Протягом століть білий шавлія використовувався для виведення поганої енергії і захисту вашого будинку від небажаних відвідувачів. Вважається, що він навіть володіє цілющими властивостями і може бути ефективним для заспокоєння нервів або, як говорять деякі, очищення повітря після сварки. Щоб використовувати шавлія для очищення енергії, спаліть його і дайте диму заповнити всі кути вашого будинку. Якщо хочете, скажіть мантру або озвучте свої надії і мрії вголос, як ви це робите наодинці з собою.

Фрукти

Вважається, що різні фрукти мають різне значення в феншуй: наприклад, яблука пов’язані з світом, а персики — з безсмертям. Вважається, що дев’ять апельсинів в кімнаті запобігають невдачу, а гранати сприяють плодючості.

Жолуді

Стародавні друїди вважали жолуді священними і часто носили їх з собою на удачу. Це досі вважається хорошою практикою: кажуть, що, розкидавши кілька жолудів по дому, ви зміните свій стан і своє життя в цілому. Речі в будинку повинні бути організованими, тому насипте жолуді в миски або зробіть частиною саморобного вінка на вхідних дверях.

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Ґудзик – старовинний оберіг від пристріту і псування
Ґудзик здатен відігнати недоброзичливців, негативну енергію, плітки і нещастя. Але для того, щоб цей оберіг приносив вам користь, важливо дізнатися про те, як правильно використовувати його магічну силу. Як захиститися від псування і ...
✅ Нумерологический тест на духовное развитие — поэтапный уровень духовного роста вашей души согласно дате рождения
Если верить в реинкарнацию, то душа человека каждый раз перевоплощается в новом теле, проходя не один этап своего существования. При этом, духовное развитие поднимается на высшую ступень при богообразном образе жизни и ...
✅ Какие существуют техники и виды медитаций в буддизме и йоге — управляемые медитатитвные практики
Дать однозначное определение термину «медитация» сложно, поскольку насчитываются тысячи медитативных практик, и в каждом религиозном течении подходы будут отличаться. Давайте поближе рассмотрим какие существуют техники и виды медитаций.
Похожие статьи:  Магические свойства трав и фруктов в отварах и настойках — их воздействие на организм человека
Так, в буддизме основное внимание ...
✅ 9 ідей страв для вечірки з друзями
Без їжі вечірку уявити собі дуже важко, але їжа повинна бути такою, щоб можна було швидко з'їсти, чи не забруднитися і піти далі спілкуватися з друзями. Тобто повинні бути страви, які можна ...
✅ Сильні афірмації від невдач і негативу
Буває так, що невдачі переслідують людину всюди, чим би він не займався. На допомогу може прийти сила думки. Не поспішайте бігти до ворожки чи екстрасенса, зіткнувшись з чорною смугою або сірими буднями. Є ...
✅ Грязная правда о знаках зодиака. Кто ваши друзья на самом деле?
Отбросьте предрассудки и взгляните правде в глаза! Предлагаю вам узнать всю горькую правду о представителях различных знаков зодиака. Обо всём том, что они стараются скрывать, вы узнаете здесь! Перед тем как мы начнем, ...