Ср. Сен 22nd, 2021

Ви помітили, як у вашому будинку починаються сварки саме в той момент, коли її не так давно відвідували улюблені гості? Або вам просто стало важко дихати в своєму власному будинку або рідні і ви в тому числі почали часто хворіти? На жаль, це всі ознаки того, що в вашому домі зібралося дуже багато негативу.
Останній може бути створений безпосередньо вами, вашим настроєм і енергіями, які ви передаєте.
Але є й інший варіант — негатив, створений, на перший погляд, знайомими і рідними людьми, які вам заздрять, або свідомо хочуть зробити вам зле.

У будь-якому з цих двох випадків, краще провести чистку квартири. У цьому найкраще допоможуть воскова свічка, з якої потрібно пройтися по будинку три рази за годинниковою стрілкою. А також вологе прибирання з допомогою масла або відвару полину звичайної солі, яку ви додаєте в воду.

Після прибирання слід повісити захист на свій будинок. Деякі над вхідними дверима, на косяку пишуть відповідні руни, інші ж біля порога розміщують невеликий мішечок, який захищає всіх домочадців від негативу, в тому числі і магічного.
Для того, щоб зробити оберіг для свого будинку, зшийте мішечок з полотна або мішковини. Він може бути звичайного кольору, але краще всього, звичайно ж, чорного. Такий колір відображає негатив, який відправлятиметься у ваш будинок.
Потім покладіть в нього ромашку, кріп і розмарин, лаврове листя, прозорий кварц або аметист. Не забудьте зав’яжіть мішечок. Краще всього це зробити за допомогою рожевої стрічки. Робіть оберіг і змова при зростаючому місяці в нічний час.
Над самим мішечком проведіть восковою свічкою монастирської і прочитайте наступні слова:
«Сили небесні допоможіть, житло моє від нечисті і зла захистіть. Нехай буде так. Амінь. Амінь. Амінь».

В чому допоможе цей чорний мішечок вашому будинку? Якщо ви заховаєте його в непомітному місці біля порога, від буде захищати будинок від негативу, в тому числі і магічного, деструктивних енергій, які нерідко посилають заздрісники і вороги. Крім того, він буде відштовхувати від вашого порога людей з поганими помислами. І вистачить його сили рівно на рік, після цього доведеться створювати новий амулет для свого будинку.

Похожие статьи:  Что такое сновидения и стоит ли верить снам? Классификация сонников

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ История карт Таро — кто придумал и как создавались колоды
Игральные карты попали в Европу через завоеванную арабами часть Пиренейского полуострова примерно в 70-х годах XIV века. Здесь по видимому и начинается история карт Таро. По крайней мере мы будем предполагать так. Несмотря ...
✅ Чому невдачі повторюються знову і знову і що з цим робити?
Чому ми наступаємо на одні і ті ж граблі і як це припинити? Перше, на що варто звернути увагу, — стан вашого будинку. Можливо, що ви забуваєте про наведення порядку. Кожному дому потрібна ...
✅ 9 ідей страв для вечірки з друзями
Без їжі вечірку уявити собі дуже важко, але їжа повинна бути такою, щоб можна було швидко з'їсти, чи не забруднитися і піти далі спілкуватися з друзями. Тобто повинні бути страви, які можна ...
✅ Как правильно изготовить и использовать славянский оберег свадебник – защитник и символ молодой семьи
Свадебник – символ образования новой семьи и объединения двух родов. Традиция дарить молодоженам оберег свадебник, помогающий создать счастливую семью, зародилась у славян во времена язычества, становится популярной и в наше время. Похожие ...
✅ Оберіг для будинку своїми руками
Оберіг для дому, зроблений своїми руками володіє потужною захисною силою, яка не пропустить ні негатив, ні заздрість, ні проблеми, ні нещастя в дім. Роблячи своїми руками оберіг, ви вкладаєте свою енергію, а ...
✅ 8 надійних способів зберегти і накопичити енергію
Сила нашого тіла і сила духу дуже тісно пов'язані. Щоб залишатися продуктивними і активними, експерти радять навчитися зберігати і накопичувати енергію. У цьому вам допоможуть кілька надійних способів.
Похожие статьи:  Интересные астрологические факты про 13-й знак Зодиака — Луну и високосный год
Як зберігати енергію Проводите менше часу ...