Вт. Сен 21st, 2021

Чому ми наступаємо на одні і ті ж граблі і як це припинити?
Перше, на що варто звернути увагу, — стан вашого будинку. Можливо, що ви забуваєте про наведення порядку. Кожному дому потрібна енергетична чистка. Для цього потрібно вчасно прибиратися і позбавлятися від старого мотлоху, який забиває простір негативом і накликає біду на всіх його жителів.

Програмування себе на проблеми

У більшості випадків ми самі програмуємо себе на невдачі. Ми говоримо собі: «я не зможу», «у мене не вийде», «це неможливо» і так далі. Звичайно, у цього можуть бути причини, але не варто фокусуватися на невдачах. Якщо не вийшло чогось досягти відразу, це не означає, що не вийде потім.
Коли людина дуже довго живе в режимі «я не можу», це породжує появу дуже потужних негативних вірусних програм, які стоять на шляху успіху. Подолати їх можна за допомогою відповідних тверджень. Це фрази, що несуть протилежний, позитивний посил. Якщо користуватися ними щодня і не забувати промовляти корисні установки, то з часом чорна смуга пройде. Людина перестане програмувати себе на негатив і наступати на одні і ті ж граблі безпорадності.

Вплив навколишніх

У житті кожного з нас є люди, які не хочуть доставляти нам проблем, але все одно роблять це. Вони висловлюють сумніви, вбиваючи нашу впевненість у собі, або дають неправильні поради. Наприклад, батьки кажуть дівчині, що вона повинна вийти заміж. Вона намагається знайти чоловіка мрії, але постійно розчаровується і зазнає невдачі.
Вона навіть не розуміє, що приймає поради батьків за чисту монету, абсолютну істину. Замість цього вона закриває очі на свої власні відчуття, а їй, можливо, хочеться бути вільною і займатися роботою або мистецтвом. Друзі, знайомі та родичі часом дають настільки непотрібні або навіть небезпечні поради, що через них ми здійснюємо одні і ті ж помилки, тому що йдемо по невірному шляху.

Похожие статьи:  Класні курячі крильця в медово-соєвому соусі

Псування і пристріт

Іноді у людей з’являються дуже сильні заздрісники. Часом вони намагаються нашкодити самими різними способами. Один з таких способів — пристріт або псування. Пристріт може з’являтися сам собою, без спеціальних ритуалів, але не думайте, що він слабший прокляття.
Якщо у вашому житті все йде шкереберть і ніщо не допомагає позбавитися від проблем, спробуйте перевірити свій будинок на наявність подкладов. Раніше експерти сайту dailyhoro.ru розповідали про те, які види подкладов бувають. Якщо ви не знайшли нічого такого в своєму будинку, значить, це може бути псування або пристріт. Хтось заздрить вам настільки, що це стало причиною чорної смуги в житті.
Якщо проблеми повторюються, отже, тут точно попрацювали недоброзичливці. Спробуйте скористатися сильними змовами від пристріту і псування. Також ознайомтеся з тим, як не стати жертвою подібних енергетичних маніпуляцій в майбутньому.

Родова програма або кармічний борг

Родова програма, як і кармічний борг, пов’язаний з кармою, з минулими життями. Якщо в минулих життях ви робили нечесно, то це може позначитися на вашому житті зараз.
Також варто згадати, чи не робили ви щось погане в минулому. Ваші погані вчинки в цьому житті можуть призводити до великих неприємностей. Так працює закон бумеранга. Якщо ви не виправили помилку або повторюєте її знову і знову, це буде виражатися в постійно з’являються проблеми. Якщо ви наступаєте на одні і ті ж граблі вже кілька разів, значить, настав час задуматися, не заслужили це. Ознайомтеся зі способами очищення карми, щоб позбутися від боргів перед світобудовою.

Похожие статьи:  Дивовижний спосіб омолодження обличчя

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Брускетта
Готуємо брускетту зі свіжої і хрусткою чіабаттою, нефільтрованим оливковою олією і чудовими помідорами сорту «раф». Влаштуємо собі маленьке свято! Брускетта це чіабатта, оливкова олія і часник. Решта - варіації. Тут найголовніше, це вибрати ...
✅ Медіуми, гіпнотизери та екстрасенси: самі незвичайні здібності різних знаків зодіаку
Незважаючи на всі досягнення сучасної науки, людський мозок досі вивчений мало. Користуватися його потенціалом у сферах, які вважаються аномальними, навчилися лише одиниці. Однак, за словами астрологів, такі здібності є у кожного, правда, ...
✅ Магические свойства трав и фруктов в отварах и настойках — их воздействие на организм человека
Чаи, настойки и отвары можно приготовить из листьев, корней, стеблей, и фруктов цветов очень многих трав и растений. Искусство замачивания и магические свойства трав и фруктов сушёных или свежих, в горячей воде ...
✅ Предмети, які притягують в будинок багатство і любов
Існує безліч освячених століттями традицій і речей, які, як вважається, приносять удачу і виганяють погану енергію вашого простору. Дізнайтеся про предмети, які потрібно поставити у квартирі або будинку, щоб знайти гроші і ...
✅ Молитвы от уныния и отчаяния
Уныние — это не просто плохое настроение, которое можно поправить посильными мерами. Православная церковь приписывает такое состояние к смертным грехам. Каждый верующий с течением жизни сталкивается с разными обстоятельствами, многие из которых могут надолго погрузить в состояние отчаяния и уныния. Стоит ...
✅ Самые известные паранормальные случаи России
На обширных просторах нашей Родины происходит немало странного, таинственного и необъяснимого, но беспокоиться не о чем. На 1/6 части земной суши хватит места для всех: инопланетян, привидений, доисторических животных, экстрасенсов и сверхъестественных ...