Чому невдачі повторюються знову і знову і що з цим робити?

Чому ми наступаємо на одні і ті ж граблі і як це припинити?
Перше, на що варто звернути увагу, — стан вашого будинку. Можливо, що ви забуваєте про наведення порядку. Кожному дому потрібна енергетична чистка. Для цього потрібно вчасно прибиратися і позбавлятися від старого мотлоху, який забиває простір негативом і накликає біду на всіх його жителів.

Програмування себе на проблеми

У більшості випадків ми самі програмуємо себе на невдачі. Ми говоримо собі: «я не зможу», «у мене не вийде», «це неможливо» і так далі. Звичайно, у цього можуть бути причини, але не варто фокусуватися на невдачах. Якщо не вийшло чогось досягти відразу, це не означає, що не вийде потім.
Коли людина дуже довго живе в режимі «я не можу», це породжує появу дуже потужних негативних вірусних програм, які стоять на шляху успіху. Подолати їх можна за допомогою відповідних тверджень. Це фрази, що несуть протилежний, позитивний посил. Якщо користуватися ними щодня і не забувати промовляти корисні установки, то з часом чорна смуга пройде. Людина перестане програмувати себе на негатив і наступати на одні і ті ж граблі безпорадності.

Схожі статті:  Як відповідають на образи різні знаки зодіаку

Вплив навколишніх

У житті кожного з нас є люди, які не хочуть доставляти нам проблем, але все одно роблять це. Вони висловлюють сумніви, вбиваючи нашу впевненість у собі, або дають неправильні поради. Наприклад, батьки кажуть дівчині, що вона повинна вийти заміж. Вона намагається знайти чоловіка мрії, але постійно розчаровується і зазнає невдачі.
Вона навіть не розуміє, що приймає поради батьків за чисту монету, абсолютну істину. Замість цього вона закриває очі на свої власні відчуття, а їй, можливо, хочеться бути вільною і займатися роботою або мистецтвом. Друзі, знайомі та родичі часом дають настільки непотрібні або навіть небезпечні поради, що через них ми здійснюємо одні і ті ж помилки, тому що йдемо по невірному шляху.

Псування і пристріт

Іноді у людей з’являються дуже сильні заздрісники. Часом вони намагаються нашкодити самими різними способами. Один з таких способів — пристріт або псування. Пристріт може з’являтися сам собою, без спеціальних ритуалів, але не думайте, що він слабший прокляття.
Якщо у вашому житті все йде шкереберть і ніщо не допомагає позбавитися від проблем, спробуйте перевірити свій будинок на наявність подкладов. Раніше експерти сайту dailyhoro.ru розповідали про те, які види подкладов бувають. Якщо ви не знайшли нічого такого в своєму будинку, значить, це може бути псування або пристріт. Хтось заздрить вам настільки, що це стало причиною чорної смуги в житті.
Якщо проблеми повторюються, отже, тут точно попрацювали недоброзичливці. Спробуйте скористатися сильними змовами від пристріту і псування. Також ознайомтеся з тим, як не стати жертвою подібних енергетичних маніпуляцій в майбутньому.

Схожі статті:  Кабачки в маринаді з цибулею та морквою

Родова програма або кармічний борг

Родова програма, як і кармічний борг, пов’язаний з кармою, з минулими життями. Якщо в минулих життях ви робили нечесно, то це може позначитися на вашому житті зараз.
Також варто згадати, чи не робили ви щось погане в минулому. Ваші погані вчинки в цьому житті можуть призводити до великих неприємностей. Так працює закон бумеранга. Якщо ви не виправили помилку або повторюєте її знову і знову, це буде виражатися в постійно з’являються проблеми. Якщо ви наступаєте на одні і ті ж граблі вже кілька разів, значить, настав час задуматися, не заслужили це. Ознайомтеся зі способами очищення карми, щоб позбутися від боргів перед світобудовою.

Поділитися з друзями

 

Матеріали по темі:

9 ідей страв для вечірки з друзями
Без їжі вечірку уявити собі дуже важко, але їжа повинна бути такою, щоб можна було швидко з'їсти, чи не забруднитися і піти далі спілкуватися ...
Модне взуття на танкетці
Взуття на підборах дозволяє жінці виглядати дуже кокетливо, також вони вдало виглядають практично в будь-якому луці, подовжують зростання і перетворюють поставу. Але рідко можна ...
М’ясний салат з маринованими грибами і сиром
Всі ми любимо традиційний новорічний салат «Олів'є», і досить часто деякі з нас його готують. але іноді хочеться деякої розмаїтості навіть за умови деяку ...
Грецький салат з секретом
Якщо подивитися на список інгредієнтів, може здатися, що це звичайний грецький салат. Але немає. Є невеликий секрет, який робить смак салату ще більш вишуканим, ...
Гороскоп для жінок з 29 березня по 4 квітня
Рекомендації астрологів допоможуть представникам знаків зодіаку знайти вірний шлях до успіху і обійти невдачі стороною. Жінка-Овен Астрологи рекомендують жінкам-Овнам проявити свій характер, спираючись на свої кращі ...