Вт. Сен 21st, 2021

З ефірними маслами ваша аура буде очищатися сама собою, без додаткових процедур. Це справжня магія, яка доступна кожному!

Як користуватися ефірними маслами

Свій позитивний вплив на нас ефірні олії виробляють в той момент, коли ми вдихаємо аромат. Випущення доброчинних заходів відбувається за допомогою спеціальних аромаламп.
Таких ламп існує величезне різноманіття — як за формою, так і за розмірами, тому будь-хто зможе знайти щось до душі. Набагато більше значення має правильність вибору ароматичних масел. Справжні ефірні масла виробляються тільки двома способами — паровий дистиляцією або пресуванням. Якщо масло виготовлено якимось іншим способом, сприятливого впливу на енергетику від них не буде, так як це вже не натуральний продукт. Від такого масла тільки один приємний запах, не більше.
Обмеження щодо використання масел немає. Ви можете запалювати лампу раз в тиждень, а можете разів в день. Вплив абсолютної більшості ефірних олій негайне. Вони відразу починають відкривати чакри людини і впливати на певні енергетичні центри.

Як різні ефірні масла впливають на енергетику людини

Евкаліпт. Цей аромат допомагає людині боротися зі стресами, хворобами, втомою. Відмінно допомагає після важкого трудового дня.
Шавлія. Нейтралізує в людині такі емоції, як ненависть і злість. Відмінно усуває негативні переживання.
Сосна. Аромат сосни допомагає енергетичних потоків всередині аури людини ставати більш активними. Очищає і відновлює біополе.
Ромашка. Ефірне масло із запахом ромашки значно підвищує впевненість людини в собі. Корисно використовувати в моменти апатії, перед початком складного справи або перед побаченням.
Пачулі. Цей аромат допомагає швидше приймати правильні рішення. Посилює верхні чакри, відповідальні за підвищення інтуїції і розвиток духовного початку.

Похожие статьи:  Салат з чорносливом і курячими грудками

Жасмин. Найсильніший любовний стимулятор. Допомагає закоханим людям налагодити духовну і тілесну зв’язок, знайти розуміння.
Лаванда. Кращий аромат для медитацій, молитов, духовних практик. Допомагає забувати про проблеми і налаштовуватися на краще. Очищає людину від заздрості та жадібності.
Імбир. Допомагає при застуді, як і вживання самого імбиру в їжу. Добре тонізує, підвищує імунітет, допомагає відновлюватися після травм.
Герань. Допомагає боротися зі стереотипним мисленням. Дуже сильний аромат, який покращує пам’ять, робить людину уважним, вдумливим і готовим до дії.
Базилік. Кращий аромат для боротьби з комплексами і невпевненістю. Також допомагає не пасувати перед труднощами.
Ладан. Один з найбільш сильних ароматів. Зцілює душу, допомагає повертати негативну енергію недоброзичливцям, прощати образи. Якщо у вашому біополе є тріщини або дірки, запах ладану їх зменшить і не дозволить енергії витікати геть.
Лимон. Дія цього ефірного масла направлено на допомогу в подоланні різних життєвих перешкод. Лимон спонукає до появи правильних думок, нових бажань.
Грейпфрут. Ще один цитрусовий аромат. Корисна дія полягає у встановленні захисту від недоброзичливців і ворогів.
Апельсин і мандарин. Третій і четвертий аромати з групи цитрусових. Допомагають впоратися з горем, душевним болем, втратою, розставанням. Їх дія майже ідентично.
Кориця. Позбавляє людину від негативних установок і вірусних програм свідомості — «я не зможу», «у мене не вийде», «я невдаха», «мені завжди не щастить» і так далі.
М’ята. Зняття напруги. Допомагає подолати боязкість, страхи. Вчить людину відрізнити обман від правди.

Похожие статьи:  Как самостоятельно поставить энергетическую защиту?

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Магнітні бурі: як вони утворюються і чому вони небезпечні?
Що таке магнітні бурі і чому вони так негативно впливають на нас з вами? Настав час дізнатися, хто винуватець їх появи. Що таке магнітна буря Для того, щоб зрозуміти, що таке магнітна буря, необхідно ...
✅ Новый Китайский гороскоп на 2020 год – прогноз по году рождения и знакам зодиака
Новый Год постепенно приближается и времени до знакомого боя курантов остается не так много. Приоткрыть занавес тайны над собственным будущим поможет Китайский гороскоп на 2020 год. Строго сверенный со звездами, рассказывающими о ...
✅ 3 Мечей Таро (Тройка Сабель) — прямое значение в раскладах и в сочетании с другими картами колоды
...
✅ Простые симоронские ритуалы на деньги и техники на привлечение богатства
В мире магии есть много способов притянуть желаемое. Однако среди них самыми действенными, интересными и современными являются, конечно же, симоронские ритуалы на деньги помогающие притянуть удачу, богатство, благополучие и деньги. Ниже будут предложены ...
✅ 9 помилок, які можуть зіпсувати борщ
Коли ми варимо борщ, хочеться, щоб він вийшов ідеальним. Адже багато хто впевнений: хороша та господиня, яка відмінно варить борщ. Якщо він не виходить, то такий кулінар ще не дуже професійний. Але ...
✅ Заговоры и обереги от нечистой силы
Если вас преследуют черная полоса, постоянные ссоры, уныние, которое охватывает по приходу домой и череда неудач. А в квартире быстро увядают комнатные растения и по ночам раздаются странные шумы: шорохи, топоты, смех ...