Ср. Сен 22nd, 2021

Сила нашого тіла і сила духу дуже тісно пов’язані. Щоб залишатися продуктивними і активними, експерти радять навчитися зберігати і накопичувати енергію. У цьому вам допоможуть кілька надійних способів.

Як зберігати енергію

Проводите менше часу в інтернеті. Експерти в області біоенергетики вважають, що люди, які багато часу проводять в інтернеті, спілкуючись з незнайомцями і читаючи негативні новини, не можуть накопичувати енергію. Вони втрачають її, віддаючи бездушним картинок і наборів символів. Намагайтеся як можна рідше вступати в полеміку в інтернеті і дивитися щось негативне.
Позбавляйтеся від шкідливих звичок. Звичайно, інтернет-серфінг теж є шкідливою звичкою, але він все одно не такий шкідливий, як лудоманія, алкоголізм, тютюнопаління та інші недуги. Люди з великою кількістю шкідливих звичок не можуть зберігати енергію. Як би добре вони не вміли залучати її у своє життя, вона не буде затримуватися поруч з ними довше, ніж необхідно.
Поменше спілкуйтеся з токсичними людьми. Дуже часто люди висмоктують з нас енергію, змушуючи переживати, відчувати почуття провини, нервувати. Люди можуть навчити нас того, у що вірять самі, але ці істини однаково часто виявляються деструктивними. Не спілкуйтеся з тими, хто заражає вас невпевненістю, змушує думати, що ви чогось не можете.

Як накопичувати енергію

Займайтеся спортом. Багато хто думає, що спорт і фізичні вправи забирають енергію, але це не так. Коли людина рухається, він витрачає сили, але його тіло перебуває в тонусі, а чакри розкриваються. Це означає, що енергетичні потоки краще проникають у глибини нашого біополя, змушуючи його зміцнюватися.
Відпочивайте. Люди в сучасному світі часто забувають про відпочинок, думаючи, що їхнє життя — це лише робота. Це неправильно, адже наше тіло не залізне. Ми не роботи, а запас енергії не нескінченний. Відпочинок допомагає відновлювати силу біополя і насичуватися енергією Всесвіту.
Піклуйтеся про якість сну. Цей пункт доповнює попередній. Відпочинок — це не тільки коли ми лежимо на дивані, дивимося кіно або читаємо книгу. Це ще і здоровий сон. Дотримуйтесь режим дня, провітрюйте кімнату, спите на чистій постелі і не користуйтеся гаджетами перед сном.
Частіше займайтеся улюбленими справами. Хобі та захоплення істотно підвищують віру в себе і зміцнюють енергетику. Це відмінний спосіб зарядитися бадьорістю і впевненістю.
Міняйте обстановку. Поїздки, відвідування нових місць — все це благотворно впливає на біополе людини. Кожен з нас по своїй натурі — дослідник і мандрівник. Дайте своєму внутрішньому «я» прозріти, вибратися назовні.

Похожие статьи:  Салат з ананасом, куркою і сиром

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Гороскоп для жінок з 29 березня по 4 квітня
Рекомендації астрологів допоможуть представникам знаків зодіаку знайти вірний шлях до успіху і обійти невдачі стороною. Жінка-Овен Астрологи рекомендують жінкам-Овнам проявити свій характер, спираючись на свої кращі якості. Допитливість і вміння переключатися швидко дозволять не ...
✅ Эмоции человека — накопление и выражение; как с ними работать
Эмоции человека — как их накопление, так и выражение чужих эмоций снижает самооценку человека. В первом случае он уподобляется мусорному контейнеру, во втором случае мусоропроводу, каналу для чужих отбросов. Поэтому человеку необходимо ...
✅ Простий ритуал з ключем для позбавлення від проблем
Виявляється ключі володіють магічною силою, впевнені езотерики і тарологи. Їх часто використовують в різних практиках. Ось чому важливо не втрачати ключі і не передавати в чужі руки. Щоб з допомогою ключа залучити в ...
✅ Веселые симоронские ритуалы на привлечение любви и техники на удачу
Для тех, кто устал от мучительного одиночества и жаждет настоящей искренней любви, предлагаем изучить симоронские ритуалы, которые на сегодня считаются самыми простыми и в то же время действенными.
Похожие статьи:  Интересные астрологические факты про 13-й знак Зодиака — Луну и високосный год
Содержание: Ритуал «Ищу любовь» Техника «Материализатор» Ритуал симорон ...
✅ Чутливі точки знаків зодіаку
12 астрологічних знаків класифікуються за 4 елементів, які індукують риси характеру і темпераменту, а також фізичні характеристики, які слід враховувати при спостереженні за своїм здоров'ям. Вогненні знаки Овен, Лев, Стрілець: кревні Активні або навіть ...
✅ Магические ритуалы и заговоры от заикания у детей и взрослых
Заикание – неприятный дефект речи, избавиться от которого практически невозможно. Забыть про него навсегда поможет магический заговор от заикания и несложный ритуал или обряд. Содержание: Древний ритуал на зеленой свече и заговор поможет избавится ...