8 надійних способів зберегти і накопичити енергію

Сила нашого тіла і сила духу дуже тісно пов’язані. Щоб залишатися продуктивними і активними, експерти радять навчитися зберігати і накопичувати енергію. У цьому вам допоможуть кілька надійних способів.

Як зберігати енергію

Проводите менше часу в інтернеті. Експерти в області біоенергетики вважають, що люди, які багато часу проводять в інтернеті, спілкуючись з незнайомцями і читаючи негативні новини, не можуть накопичувати енергію. Вони втрачають її, віддаючи бездушним картинок і наборів символів. Намагайтеся як можна рідше вступати в полеміку в інтернеті і дивитися щось негативне.
Позбавляйтеся від шкідливих звичок. Звичайно, інтернет-серфінг теж є шкідливою звичкою, але він все одно не такий шкідливий, як лудоманія, алкоголізм, тютюнопаління та інші недуги. Люди з великою кількістю шкідливих звичок не можуть зберігати енергію. Як би добре вони не вміли залучати її у своє життя, вона не буде затримуватися поруч з ними довше, ніж необхідно.
Поменше спілкуйтеся з токсичними людьми. Дуже часто люди висмоктують з нас енергію, змушуючи переживати, відчувати почуття провини, нервувати. Люди можуть навчити нас того, у що вірять самі, але ці істини однаково часто виявляються деструктивними. Не спілкуйтеся з тими, хто заражає вас невпевненістю, змушує думати, що ви чогось не можете.

Схожі статті:  Лавровий лист: магічні властивості, ритуали, обряди і змови

Як накопичувати енергію

Займайтеся спортом. Багато хто думає, що спорт і фізичні вправи забирають енергію, але це не так. Коли людина рухається, він витрачає сили, але його тіло перебуває в тонусі, а чакри розкриваються. Це означає, що енергетичні потоки краще проникають у глибини нашого біополя, змушуючи його зміцнюватися.
Відпочивайте. Люди в сучасному світі часто забувають про відпочинок, думаючи, що їхнє життя — це лише робота. Це неправильно, адже наше тіло не залізне. Ми не роботи, а запас енергії не нескінченний. Відпочинок допомагає відновлювати силу біополя і насичуватися енергією Всесвіту.
Піклуйтеся про якість сну. Цей пункт доповнює попередній. Відпочинок — це не тільки коли ми лежимо на дивані, дивимося кіно або читаємо книгу. Це ще і здоровий сон. Дотримуйтесь режим дня, провітрюйте кімнату, спите на чистій постелі і не користуйтеся гаджетами перед сном.
Частіше займайтеся улюбленими справами. Хобі та захоплення істотно підвищують віру в себе і зміцнюють енергетику. Це відмінний спосіб зарядитися бадьорістю і впевненістю.
Міняйте обстановку. Поїздки, відвідування нових місць — все це благотворно впливає на біополе людини. Кожен з нас по своїй натурі — дослідник і мандрівник. Дайте своєму внутрішньому «я» прозріти, вибратися назовні.

Схожі статті:  Медіуми, гіпнотизери та екстрасенси: самі незвичайні здібності різних знаків зодіаку

Поділитися з друзями

 

Матеріали по темі:

Простий ритуал з ключем для позбавлення від проблем
Виявляється ключі володіють магічною силою, впевнені езотерики і тарологи. Їх часто використовують в різних практиках. Ось чому важливо не втрачати ключі і не передавати ...
Салат з огірків і моркви на зиму
Чудовий метод позбавлення від великих огірків-переростків. Уявіть собі, в кінцевому підсумку виходить дуже навіть непоганий салатик на кожен день, адже овочі потрібні нашому шлунково-кишковому тракту. Для нашої ...
Народні прикмети про тріснуте скло
Народні прикмети — джерело мудрих порад, які століттями передавалися з покоління в покоління. Тлумачення візьме про треснувшем віконному склі дозволить вчасно убезпечити себе від ...
Чутливі точки знаків зодіаку
12 астрологічних знаків класифікуються за 4 елементів, які індукують риси характеру і темпераменту, а також фізичні характеристики, які слід враховувати при спостереженні за своїм ...
3 способи енергетичної чищення житла
Ми звикли прибирати вдома, створюючи тільки приємний зовнішній вигляд, але мало хто замислюється про енергетичну чистку. Саме енергетика будинку справляє потужний вплив на наше ...
Як смачно приготувати картоплю на вечерю, щоб все просили добавки?