9 щасливих прикмет про переїзд в нову квартиру

Корисні прикмети, які допоможуть вдало переїхати на нове місце, прихопити з собою удачу!
Переїзди, подорожі і зміна обстановки корисно впливають на енергетику людини. Якщо вас чекає переїзд, сприймайте це як щось дуже позитивне. Так, це буває непросто і деколи дуже енергозатратне, але в кінцевому підсумку переїзд дуже благотворно позначиться на вашій вдачі та енергетиці.

Запустіть перед собою домашнього вихованця

Якщо у вас є кішка або собака, то насамперед необхідно пустити в будинок тварина. Кажуть, що таким чином чотириногий друг нейтралізує негативну енергію і допоможе дізнатися, в якому місці зосереджений найбільший джерело позитиву. Те місце, в якому тварина приляже в перший раз, буде найпотужнішим в плані енергетики.

Перед від’їздом зробіть прибирання

Починати варто заздалегідь, тому що прикмета повідомляє про те, що потрібно повністю прибрати будинок перед тим, як звільнити його для нових людей. Так ви заберете з собою все краще і позбавитеся від невдач. Забиратися варто починати з самого далекого кута будинку і поступово йти до виходу, наче вимітаючи все за собою.

Схожі статті:  Дивовижний спосіб омолодження обличчя

Заберіть будинкового

Будинкові здавна вважалися дуже важливими безтілесними істотами, які допомагають приносити в дім щастя, добро та затишок. Намагайтеся не залишати будинкового на старому місці. Беріть його з собою. Щоб зробити це, вам потрібно буде просто запросити його. Можна сказати: «Домовик-домовик, ми беремо тебе з собою. Ми їдемо з дому. Тебе з собою запрошуємо». Коли ви доберетеся з речами до нової квартири, вимовте перед входом додому: «Ось твій новий дім».

Очистіть приміщення від чужої енергії

Раніше люди обкурювали приміщення. Ви можете зробити те ж саме — наприклад, за допомогою ароматичних свічок або ладану. Також можна пройтися по новій квартирі зі свічкою або окропити кути і дверні прийоми святою водою. Можна користуватися трьома способами одночасно.

Не бійтеся переїжджати в снігопад чи дощ

Переїзд під час дощу або снігопаду суттєво підвищує ймовірність того, що на новому місці вам буде посміхатися фінансова удача. Здавна люди вірили в особливу силу погоди при переїзді, тому ніхто не боявся в такі моменти негоди.

Схожі статті:  Чутливі точки знаків зодіаку

Обов’язково відзначте новосілля

Зробіть це максимально яскраво і позитивно. Запросіть найближчих і найбільш позитивних людей, які здатні порадіти за вас від усієї душі. Це істотно підвищити позитивний фон у вашому новому житлі.

Не повертайтеся на старе місце

Дуже погано, якщо ви щось забули і вам потрібно повернутися і забрати це. Якщо ви не будете повертатися, переїзд пройде успішно, проблеми обійдуть вас стороною. Саме тому намагайтеся уважно збирати все необхідне. Якщо довелося повернутися, скажіть «привіт», а коли будете знову йти, скажіть «до побачення».

У день переїзду намагайтеся не митися

Експерти сайту dailyhoro.ru настійно рекомендують не мити голову, не прати і не митися в день переїзду. Це дуже важливий день, в який необхідно спрямувати всю свою енергію і зусилля саме на переїзд. В давнину всі інші дії вважалися поганою прикметою.

Купіть що-небудь нове для нового будинку

Купіть набір кухонного приладдя, нові гуртки або новий диван. Це може бути що завгодно — будь-яка приємна дрібниця, яка буде асоціюватися з новим будинком і допоможе перебудуватися. Ця річ стане щасливим талісманом. Тримайте її на увазі і користуйтеся нею.

Поділитися з друзями

 

Матеріали по темі:

Народні прикмети про тріснуте скло
Народні прикмети — джерело мудрих порад, які століттями передавалися з покоління в покоління. Тлумачення візьме про треснувшем віконному склі дозволить вчасно убезпечити себе від ...
Гороскоп для жінок з 29 березня по 4 квітня
Рекомендації астрологів допоможуть представникам знаків зодіаку знайти вірний шлях до успіху і обійти невдачі стороною. Жінка-Овен Астрологи рекомендують жінкам-Овнам проявити свій характер, спираючись на свої кращі ...
Салат з ананасом, куркою і сиром
Салат з ананасом, куркою і сиром вишукана і пікантна закуска, яка прикрасить своєю незвичайною подачею будь новорічний стіл і створять святковий настрій. Для додання ...
Практики для розкриття енергетики і сплячого Я
Ці поради допоможуть вам розкрити свою енергетику і весь внутрішній потенціал, змінити своє життя на краще і стати кращою версією себе. Перше, про що слід ...
5 найнебезпечніших днів квітня
Зірки і планети не завжди знаходяться в хорошому стані. Часом нічні світила роблять деякі дні вкрай несприятливими. Саме про таких непростих квітневих днями розповіли ...