9 щасливих прийме про переїзд в нову квартиру

Корисні прикмети, які допоможуть вдало переїхати на нове місце, прихопити з собою удачу!
Переїзди, подорожі та зміна обстановки корисно впливають на енергетику людини. Якщо вам належить переїзд, сприймайте це як щось дуже позитивне. Так, це буває непросто і деколи вельми енергозатратно, але в кінцевому підсумку переїзд дуже благотворно позначиться на вашій удачі і енергетиці.

Запустіть перед собою домашнього вихованця

Якщо у вас є кішка або собака, то насамперед необхідно пустити в будинок тварина. Кажуть, що таким чином чотириногий друг нейтралізує негативну енергію і допоможе дізнатися, в якому місці зосереджений найбільший джерело позитиву. Те місце, в якому тварина приляже в перший раз, буде найпотужнішим в плані енергетики.

Перед від’їздом зробіть прибирання

Починати варто заздалегідь, тому що прикмета повідомляє про те, що потрібно повністю прибрати будинок перед тим, як звільнити його для нових людей. Так ви заберете з собою все краще і позбудетеся від невдач. Забиратися варто починати з самого далекого кута будинку і поступово йти до виходу, немов змітаючи все за собою.

Схожі статті:  Чому цигани не ворожать одна одній?

Заберіть будинкового

Будинкові здавна вважалися дуже важливими безтілесними істотами, які допомагають приносити в будинок щастя, добро і затишок. Намагайтеся не залишати будинкового на старому місці. Беріть його з собою. Щоб зробити це, вам потрібно буде просто запросити його. Можна сказати: «Домовой-домовик, ми беремо тебе з собою. Ми з дому їдемо. Тебе з собою запрошуємо ». Коли ви дійдете з речами до нової квартири, скажіть перед входом додому: «Ось твій новий дім».

Очистіть приміщення від чужої енергії

Раніше люди обкурювали приміщення. Ви можете зробити те ж саме – наприклад, за допомогою ароматичних свічок або ладану. Також можна пройтися по новій квартирі зі свічкою або окропити кути і дверні прийоми святою водою. Можна користуватися трьома способами одночасно.

Не бійтеся переїжджати в снігопад або в дощ

Переїзд під час дощу або снігопаду суттєво підвищує ймовірність того, що на новому місці вам буде посміхатися фінансова удача. З давніх-давен люди вірили в особливу силу погоди при переїзді, тому ніхто не боявся в такі моменти негоди.

Обов’язково зазначте новосілля

Зробіть це максимально яскраво і позитивно. Запросіть найближчих і найбільш позитивних людей, які здатні порадіти за вас від щирого серця. Це істотно підвищити позитивний фон в вашому новому житло.

Схожі статті:  Весняна медитація для пробудження внутрішнього Сонця

Чи не повертайтеся на старе місце

Дуже погано, якщо ви щось забули і вам потрібно повернутися і забрати це. Якщо ви не будете повертатися, переїзд пройде успішно, проблеми обійдуть вас стороною. Саме тому намагайтеся уважно збирати все необхідне. Якщо довелося повернутися, скажіть «здрастуйте», а коли будете знову йти, скажіть «до побачення».

В день переїзду намагайтеся не митися

Експерти сайту dailyhoro.ru настійно рекомендують не мити голову, не стирати і не митися в день переїзду. Це дуже важливий день, в який необхідно направити всю свою енергію і зусилля саме в переїзд. У давнину всі інші дії вважалися поганою прикметою.

Купіть що-небудь нове для нового будинку

Купуйте набір кухонного приладдя, нові гуртки або новий диван. Це може бути що завгодно – будь-яка приємна дрібниця, яка буде асоціюватися з новим будинком і допоможе перебудуватися. Ця річ стане щасливим талісманом. Тримайте її на увазі і користуйтеся нею.

Містика
прімети.переезд
9 щасливих прийме про переїзд в нову квартиру

Поділитися з друзями

 

Матеріали по темі:

Як відповідають на образи різні знаки зодіаку
Прощати не завжди просто, особливо якщо нас сильно образили. Гороскоп говорить, що кожен знак Зодіаку дивиться на життя і на те, що відбувається в ...
Ґудзик – старовинний оберіг від пристріту і псування
Ґудзик здатен відігнати недоброзичливців, негативну енергію, плітки і нещастя. Але для того, щоб цей оберіг приносив вам користь, важливо дізнатися про те, як правильно ...
Як ефірні масла впливають на енергетику людини?
Чому невдачі повторюються знову і знову і що з цим робити?
Чому ми наступаємо на одні і ті ж граблі і як це припинити? Перше, на що варто звернути увагу, — стан вашого будинку. Можливо, що ...
Медіуми, гіпнотизери та екстрасенси: самі незвичайні здібності різних знаків зодіаку
Незважаючи на всі досягнення сучасної науки, людський мозок досі вивчений мало. Користуватися його потенціалом у сферах, які вважаються аномальними, навчилися лише одиниці. Однак, за ...
Фобії з минулого життя: звідки береться страх висоти або води?
Наші фобії міцно пов'язані з нашими минулими життями. Всі їх можна пояснити і подолати. Настав час дізнатися, в чому причини наших страхів. Коріння проблеми - ...