Ср. Сен 22nd, 2021

Хоча алергія в основному асоціюється з весною, коли оживає природа і починають запилювати квіти, трави і дерева, виявляється, що алергія може виникати і взимку. Дізнайтеся, пилок яких рослин з’являється взимку і як боротися з алергією!

 

У яких рослин взимку є пилок?

Сезон запилення триває майже цілий рік, з січня по жовтень. Хоча це може здатися дивним, але пилок деяких рослин утворюється взимку, що є справжнім кошмаром для алергіків, яким доводиться боротися з алергією майже цілий рік.

Вільха найбільш запилюється взимку. Уже в лютому починається запилення цього дерева: Пилок утворюється в листках і розноситься поривами вітру. У січні і лютому ліщина теж починає запилювати. Алергени пилку цих рослин сильно погіршують симптоми алергії у алергіків.

 

Симптоми алергії

Алергія, викликана сенсибілізацією до пилку квітів, трав або дерев, характеризується багатьма симптомами , такими як: риніт, нежить, чхання, кашель, червоні, сверблячі і сльозяться очі, ураження шкіри, такі як висип, кропив’янка, а також набряки або задишка.

Як позбутися від алергії?

Уникайте алергенів

Найефективніший спосіб позбутися від алергії — уникати алергенів. Однак це не завжди можливо. Ви не можете повністю уникнути контакту з пилком, яка швидко поширюється на великі відстані, але можете обмежити контакт. Перевірте календар поширення пилку і намагайтеся уникати місць з найбільшою концентрацією алергенів: сади, парки і ділянки.

Похожие статьи:  Можно ли заболеть коронавирусом второй раз

Захистіть себе від алергенів

В сезон пилку обмежте прогулянки в сонячні і вітряні дні. Завжди носіть з собою краплі для очей і носа і сонцезахисні окуляри. Прийшовши додому, обов’язково прийміть душ і виперіть одяг, щоб позбутися від алергенів на тілі і тканинах.

Використовуйте ліки від алергії

Застосовуйте лікарські засоби від алергії в сезон пилку. Запасіться антигістамінними препаратами для боротьби з неприємними симптомами алергії. Якщо це не допоможе, вам потрібно буде звернутися до алерголога.

Проконсультуйтеся з лікарем

Якщо симптоми алергії важкі і щодня заважають вам працювати, зверніться до фахівця. Важливо діагностувати тип алергії шляхом дослідження і лікувати її відповідно до рекомендацій алерголога.

Імунотерапія

Дуже ефективним способом швидкого позбавлення від алергії є десенсибілізація, або імунотерапія. Для цього пацієнтові вводиться вакцина, що містить відповідну дозу алергену, яка поступово збільшується. Це призводить до ознайомлення з алергеном і втрати гіперчутливості до нього.

Новые

Зимова алергія: на що буває алергія взимку?

Поделиться

 

Вам также может понравиться

✅ Как справиться с раздражением?
В нашей стране не принято обращаться за психологической помощью. Считается, что поход к психологу свидетельствует о серьёзных душевных проблемах. Поэтому люди зачастую пытаются ужиться с эмоциональными проблемами, либо попросту их игнорируют. Однако ...
✅ Осенняя депрессия: признаки и лечение
Осенняя депрессия подкрадывается очень скрытно и тут же вгоняет нас в состояние вялости, подавленности и безразличия. Она старается присвоить всю нашу энергию себе. Большинство людей думает, что осенняя депрессия не долговременная, но это не так. Она представляет собой настоящую ...
✅ Как вывести герпес из организма
Что такое герпес? Это вирусное заболевание, при котором на кожных покровах и слизистых появляется характерная сыпь в виде пузырьков. Существует около 80 видов герпесвирусов, вызывающих ветрянку, опоясывающий лишай и даже некоторые формы онкологии. ...
✅ Трещины сосков
Иногда радость грудного вскармливая у мам буквально трещит по швам. А все потому, что из-за трещин сосков прикладывать к груди любимого, долгожданного малыша приходится, сцепив зубы от боли. Давайте для начала разберемся, ...
✅ Болит щитовидная железа: что делать?
Щитовидка, как орган внутренней секреции, вырабатывает гормоны, контролируя энергообмен клеток во всем организме. Поэтому непосредственно участвует в синтезе белка, расщеплении жиров и обмене углеводов. Щитовидная железа вырабатывает такие гормоны, как: Тироксин – активирует ...
✅ Хочется жирного — чего не хватает организму
Все клетки организма состоят из мембран, которые покрыты жирами. Если в организме не хватает жиров, клетки истощаются и повышается риск появления болезни Альцгеймера. Нервные клетки в организме имеют длинные отростки, которые покрыты липидными жирами. Если слой липидного жира ...